در شبکه های اجتماعی هوادار ما باشید
صفحه اصلی تالار گفتمان آرشیو عضویت ورود نقشه سایت خوراک تماس با ما طراح قالب مترجم قالب
بلوک راست
آرشیو
لینک های دوستان
بلوک راست
فیکس
بلوک وسط

چگونه یک سالن زیبایی افتتاح کنیم؟ شرایط راه اندازی آرایشگاه

89 بازدید سه شنبه 16 خرداد 1402
لایک: نتیجــــه : 0 امتیــــاز توســـط 0 نفـــر ، مجمـــوع امتیــــاز : 0


اگر به فکر راه اندازی سالن زیبایی و راه اندازی آرایشگاه خود هستید، بهتر است ابتدا هر آنچه برای راه اندازی آرایشگاه نیاز دارید را بدانید و تصمیم بگیرید که سالن زیبایی و آرایشگاه خود را راه اندازی کنید.

با توجه به درآمد خوب سالن های زیبایی و آرایشگاه ها امروزه بسیاری از خانم ها تمایل به راه اندازی آرایشگاه دارند.

راه اندازی یک سالن زیبایی راهی عالی برای استفاده از استعدادها و مهارت های خود در زمینه آرایشگری، کسب درآمد برای خود و کمک به زیباتر شدن دیگران است!

بتوانید هنگام ایجاد آرایشگاه و سالن زیبایی و انتخاب مکان، تبلیغات، استخدام، جذب مشتری و ... بصورت حرفه ای و موفق کار کنید. و نکات کلیدی به این زمینه توجه کنید.

1: تعیین بودجه برای راه اندازی سالن زیبایی و سالن زیبایی بانوان و در نظر گرفتن هزینه های راه اندازی

قبل از تصمیم گیری در مورد هر مرحله ای، باید به بودجه و میزان سرمایه گذاری که می خواهید برای راه اندازی یک آرایشگاه و تاسیس سالن زیبایی خود، اجاره یا خرید یک سالن و بتوانید یک سالن زیبایی را اداره کنید، توجه کنید، بودجه شما به اندازه کافی است. . . مراقب باشید هزینه کار را دست کم نگیرید!

بنابراین در ابتدای کار و قبل از انجام هر کاری با کمک مشاور یا دوستان و همکاران حتی با ابزار کار می توانیم از قیمت ها و شرایط احتمالی راه اندازی آرایشگاه زنانه خود اطلاع پیدا کنیم.

هزینه های اولیه برای تاسیس سالن زیبایی

به خاطر داشته باشید که بیشتر سالن ها در روز افتتاحیه درآمد کافی ندارند، بنابراین باید برای روزها یا حتی ماه هایی که درآمد کافی برای اداره سالن نداریم، بودجه بندی در نظر بگیریم.

لیست هزینه های افتتاح آرایشگاه (راه اندازی آرایشگاه)

• خرید، اجاره و اجاره ملک سالن زیبایی ضمن تاسیس آرایشگاه زنانه

• سالن زیبایی هزینه خرید تجهیزات مانند صندلی، لوازم آرایش، آینه، سشوار و ....

• دکوراسیون سالن زیبایی

هزینه بنر، بیلبورد و سایر تبلیغات

• هزینه های مربوط به اخذ مجوز و آموزش

•هزینه های مربوط به حقوق کارکنان

رنگ ناخن ها هزینه های مربوط به هر گونه خدمات آرایشی مانند اکستنشن را تعیین کنید و سپس خدمات خود را با توجه به هزینه ها و نرخ های تبلیغاتی به مشتریان قیمت گذاری کنید.

نکته 1: هزینه خاصی را برای خدمات خود تعیین کنید و مطمئن شوید که آن را به مشتریان خود منتقل می کنید.

نکته 2: قیمت رقبای خود در منطقه را بدانید و قیمت خدمات خود را تعیین کنید.

نکته 3: بهتر است برای جذب مشتری و بازدید از سالن ما در ابتدای کار تخفیف هایی ارائه دهیم. هرگز در ابتدای کار قیمت های بالایی برای خدمات تعیین نکنید.

2: دریافت مدرک و مجوز کار در سالن زیبایی

نمونه ای از گواهینامه مدیریت سالن زیبایی بین المللی

یک آرایشگر برای افتتاح و تاسیس سالن خود باید دارای مجوز رسمی از اتحادیه آرایشگران باشد.

فقط آرایشگاه هایی با مدرک فنی حرفه ای مجوز افتتاح سالن را می گیرند. بهتر است برای یک مدیر سالن گواهی دریافت کنید. بهتر است برای هر یک از مشاغل خود یک گواهینامه فنی حرفه ای جداگانه داشته باشید.

همچنین گواهی سلامت یکی از مدارک لازم هم برای مسئول سالن و هم برای پرسنل آنهاست که باید تمامی دستورالعمل های اداره بهداشت را برای این افراد و سالن ها رعایت کنند.

3: تعیین و انتخاب مکان و محل مناسب برای آرایشگاه و آرایشگاه بانوان

یکی از مهم ترین معیارهای موفقیت سالن ها و آرایشگاه ها، انتخاب مکان مناسب و ایده مناسب برای افتتاح سالن زیبایی است.

یک مکان خوب نه تنها باید از نظر دسترسی، راحتی مشتری و کارکنان، تبلیغات، سبک و زیبایی مناسب باشد، بلکه برای خانم هایی که مسئولیت این موارد را بر عهده دارند نیز مناسب باشد.

در زیر به نکات اصلی مکان ایده آل برای راه اندازی سالن لباس زنانه می پردازیم.

1: سمت تجاری یا اداری داشته باشید

2: در زمین های خالی و خیابان های شلوغ

3: قرار دادن علائم و اعلانات به گونه ای که قابل رویت باشد.

4: محل سالن (نزدیک به مغازه ها، دور از خدماتی که مردان در آن بیشتر فعال هستند، مانند: تعمیر خودرو، سالن بدنسازی و غیره)

5: در دسترس بودن (ثبت مکان در Google Maps، بودن در جاده اصلی، بدون ترافیک و غیره)

6: نداشتن رقیب در اطراف، به خصوص زمانی که سالن شروع به کار می کند

7: امکانات و تجهیزات (دارای پارکینگ، آیفون تصویری، آسانسور و غیره)

8: فضای سالن (کلیه خدمات باید به راحتی و بدون ایجاد مزاحمت برای دیگران انجام شود.)

9: نگهبانی اتاق (قابل مشاهده، دارای دزدگیر، نگهبانی، دوربین مدار بسته و ...)

4: استخدام و استخدام سالن های زیبایی و سالن های زیبایی

هنگام استخدام پرسنل سالن زیبایی خود باید بسیار مراقب باشید زیرا کارکنانی که از نظر مهارت های فنی و ارتباطی مهارت ندارند می توانند تمام تلاش ما برای کسب درآمد و افزایش مشتری را از بین ببرند!

قبل از استخدام کارمندان، باید هدف، برنامه، معیارها و ایده‌آل‌های خود را برای جذب و جذب با توجه به اهداف خود تعیین کنید.

هنگام ساخت یک آرایشگاه و افتتاح سالن خود، بهتر است از یک مشاور متخصص یا دوستان با تجربه آرایشگاه استفاده کنید.

چند نکته مهم برای استخدام کارکنان سالن زیبایی

1: در ابتدای فعالیت و راه اندازی سالن، بررسی نمونه کارهای افراد را با کمک مشاور یا همکار آگاه و واجد شرایط فراموش نکنید.

2: از افراد بخواهید مدتی به صورت آزمایشی کار کنند و هرگز در ابتدای کار قراردادی امضا نکنید.

3: حتماً ویژگی های شخصیتی فرد را در کنار مهارت های ارتباطی و مشتری مداری ارزیابی و آزمایش کنید.

4: نقش و انتظارات خود را با مردم مشخص کنید.

5: در قرارداد حتما پاداش، حقوق، جریمه، نظافت، زمان ورود و خروج، مسائل امنیتی و نظارتی، جذب مشتری، درصد و ... را درج کنید.

6: تاکید کنید که برای فروش ما تبلیغ شود و اگر به صورت درصدی است این تبلیغات را به طور موثر انجام دهیم.

7: از ابتدا حقوق بالا به آرایشگرها ندهید.

8: برای استخدام کارکنان جدید عجله نکنید. بررسی تحصیلات و مدارک تحصیلی، سطح تحصیلات، سوابق کاری و مهارت های افرادی که در آینده برای شما کار خواهند کرد قطعا زمان می برد.

9: دانش خود را از اینستاگرام تست کنید.

10: حتما چک یا راننده به عنوان ضمانت بگیرید.

5: دکوراسیون و طراحی سالن زیبایی

دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه در ایران

دکور آرایشگاه زنانه یکی از مهم ترین مواردی است که سالن ها در ایجاد آرایشگاه زنانه باید به آن توجه کنند. بسیاری از سالن هایی که به برندهای منطقه ای و ملی تبدیل شده اند با کمک طراحی حرفه ای توانسته اند مشتریان زیادی را به خود جذب کنند.

متن کامل مقاله را بخوانید: https://diyarmirza.ir/1402/02/بهترین-آرایشگاه-سعادت-آباد-تهران/

هزینه، فواید و مراحل پاکسازی پوست

71 بازدید چهارشنبه 10 خرداد 1402
لایک: نتیجــــه : 0 امتیــــاز توســـط 0 نفـــر ، مجمـــوع امتیــــاز : 0


اگر تمیز کردن پوست یک عادت روزانه نیست، وقت آن است که دوباره فکر کنید. جالب است بدانید که پوست هر 30 روز یکبار خود را بازسازی می کند. به این ترتیب سلول های سطحی یا اپیدرمی از بین رفته و سلول های جدید جایگزین می شوند.

پاکسازی پوست معجزه ای است که به فرآیند از بین بردن سلول های مرده پوست کمک می کند. بنابراین پوست نفس می کشد و آماده دریافت مواد مغذی است. اما راه های پاکسازی پوست چیست؟ از مزایا و معایب پاکسازی پوست چه می دانید؟ هزینه تمیز کردن چرم چقدر است؟

با پاکسازی پوست، از شفافیت و روشنی پوست اطمینان حاصل می کنید. با ما همراه باشید تا هر آنچه را که باید در مورد پاکسازی پوست خود بدانید به شما می گوییم.

پاکسازی پوست چیست؟

قبل از کار بر روی هر چیز دیگری، بهتر است با مفاهیم اولیه پاکسازی پوست آشنا شوید. پاکسازی، حذف یا از بین بردن مواد آرایشی، عرق، چربی، کثیفی و سلول های مرده از سطح پوست است.

پوست را شاداب می کند و به تنفس پوست کمک می کند. پاکسازی پوست را می توان با استفاده از مواد و تکنیک های مختلف انجام داد. با این حال، قبل از هر کاری باید نوع پوست خود را بشناسید. زیرا انواع نظافت چرم با یکدیگر متفاوت است.

روش های پاکسازی باید بسته به نوع و نیاز پوست تعیین شود. استفاده از مواد ارگانیک، مواد شیمیایی، شوینده ها و اسکراب ها، وسایل و تجهیزات از جمله راه حل هایی هستند که به ما اجازه می دهند پوست خود را تمیز کنیم.

چرا پاکسازی پوست مهم است؟

شاید اولین سوالی که به ذهن خطور کند این باشد: چرا باید پوستم را تمیز کنم؟ دلایل مختلفی برای پاکسازی پوست وجود دارد که در ادامه به آن ها پرداخته می شود.

به بهبود وضعیت پوست کمک کنید

سلول های پوست هر روز آسیب می بینند، بنابراین پاکسازی باید در اولویت قرار گیرد تا پوست تمیز و درخشان بماند. با پاکسازی پوست، هرگونه آلودگی، باکتری و میکروب از سطح پوست پاک می شود.

به این ترتیب با از بین بردن میکروب ها و آلودگی ها به ندرت شاهد جوش و آکنه خواهیم بود. از طرفی با حفظ چربی های مفید پوست می توان چین و چروک و خطوط ریز پوست را درمان کرد.

پوستی شاداب و جدید داشته باشید

با افزایش سن، سلول های پوست کندتر رشد می کنند، به همین دلیل پوست مات و تیره به نظر می رسد. با کمک پاکسازی، سلول های مرده سریعتر از بین می روند. بنابراین با تحریک پوست برای تولید سلول های جدید، نه تنها نور و شادابی را به پوست باز می گردیم، بلکه ظاهر پوست را نیز مشاهده می کنیم.

پیشگیری بهتر از درمان است

با پاکسازی پوست و زدودن آلودگی ها از آن، از بروز مشکلات پوستی مانند لایه برداری، خشکی بیش از حد، ترشح بیش از حد سبوم و به دنبال آن جوش و آکنه جلوگیری کرده ایم. شستشوی ساده پوست راه حل خوبی برای جلوگیری از آسیب و مشکلات احتمالی است.

افزایش اعتماد به نفس

بالاخره آیا می توان پوستی شفاف و درخشان داشت و از آن راضی نبود؟ همه ما با داشتن پوستی شفاف و بدون مشکل احساس اعتماد به نفس و راحتی بیشتری خواهیم داشت.

همه عوامل فوق باعث می شود به پاکسازی پوست توجه کنیم و این مشکل را در اولویت قرار دهیم. اما روش های پاکسازی پوست چیست؟

آشنایی با تکنیک های پاکسازی پوست

پاکسازی پوست با هدف از بین بردن سلول های مرده و ناخالصی ها از سطح پوست انجام می شود. با این حال، روش های توصیه شده برای انجام این کار بسیار متفاوت است. اگر بخواهیم یک طبقه بندی کلی از این روش ها ارائه دهیم، باید آنها را به سه بخش کلی تقسیم کنیم:

مراقبت از پوست در منزل

تمیز کردن پوست در آرایشگاه

تمیز کردن پوست در کلینیک زیبایی

اگرچه هدف تمام این روش ها تمیز کردن پوست به طور کلی است، اما روش های خانگی و آرایشگاهی پوست را به صورت سطحی تمیز می کنند. اگر خواهان پاکسازی عمیق پوست هستید، پس باید از روش های پزشکی استفاده کنید. اما راه های پاکسازی پوست در منزل و آرایشگاه چیست؟

تمیز کردن پوست در خانه و سالن زیبایی

علاوه بر مواد شیمیایی، از ابزارها و تکنیک های فیزیکی نیز می توان برای تمیز کردن پوست استفاده کرد. برای پاکسازی ساده پوست معمولا از اسکراب و لایه بردار استفاده می شود که می تواند شیمیایی یا طبیعی باشد. به طور کلی برخی از روش های مورد استفاده برای پاکسازی انواع پوست عبارتند از:

لایه برداری پوست

یکی از رایج ترین راه ها برای پاکسازی انواع پوست از سلول های مرده استفاده از اسکراب است. اسکراب های مختلفی وجود دارند که حاوی شکر یا نمک های معدنی هستند که پوست را نرم می کنند. اگرچه استفاده از اسکراب روشی غیر تهاجمی محسوب می شود، اما گاهی احتمال التهاب پوست به خصوص برای پوست های حساس وجود دارد. بنابراین لایه برداری را به چند بار در هفته محدود کنید.

علاوه بر مواد شیمیایی مختلف، می توان از مواد طبیعی نیز برای پاکسازی پوست استفاده کرد.

بخور روی پوست بمالید

یکی دیگر از راه های تمیز کردن پوست چه در خانه و چه در آرایشگاه، بخور دادن پوست است. دانستن این نکته مفید است که بخار منافذ پوست را باز می کند و آلودگی های عمقی پوست را از بین می برد. جوش های سرسیاهی که به دلیل مسدود شدن منافذ پوست ایجاد شده اند به راحتی از زیر پوست با کمک بخار پاک می شوند. گردش خون در زیر پوست مهمترین نتیجه برنزه شدن پوست است.

برای از بین بردن آکنه در خانه کافی است یک قابلمه آب را بجوشانید و برگ نعناع، ​​برگ یا چند عدد لیمو را به آن اضافه کنید. برای خشک کردن پوست از حوله استفاده کنید. توجه داشته باشید که بخار آب آنقدر داغ نیست که به مویرگ های پوست آسیب برساند. برنزه کردن نیز در آرایشگاه با استفاده از تجهیزات ویژه انجام می شود.

تمیز کردن پوست با ابزار

انواع مختلف پوست و برس های مخصوص برای تمیز کردن پوست وجود دارد که در خانه و سالن های زیبایی یافت می شود. سلول های مرده در این فرآیند به صورت فیزیکی حذف می شوند. از طرفی بعد از پاکسازی پوست می توانید از مرطوب کننده ها، ویتامین ها و مواد معدنی استفاده کنید. به این ترتیب پوست تقویت و بهبود می یابد. به دلیل باز شدن منافذ پوست، استفاده از این محصولات بهتر و سریعتر است.

روش های بالینی برای پاکسازی پوست

پاکسازی پوست در کلینیک های پوست و مو یک روش رایج است که امروزه با آن مواجه می شویم. این کلینیک ها با ارائه راهکارهای مناسب پوستی شفاف و زیبا را به ما نوید می دهند. در مورد رایج ترین روش های پاکسازی پوست در کلینیک های زیبایی چه می دانید؟

میکرودرم ابریژن

این روش برای افرادی که می خواهند لکه های پوستی خود را از بین ببرند توصیه می شود. در مورد لکه های قهوه ای، لکه های باقی مانده از جای جوش و زخم را می توان با کمک این تکنیک از بین برد.

بسیاری از افراد میکرودرم ابریژن را نوعی لایه برداری عمیق پوست می دانند که شامل پاشیدن کریستال ها و پاک کردن سلول های مرده پوست می شود. اگرچه قرمزی و التهاب ممکن است پس از استفاده از این تکنیک رخ دهد، پوست شفاف و درخشان تضمین می شود. زیرا این روش بر تحریک پوست برای تولید کلاژن متکی است.

لایه بردار شیمیایی

لایه برداری پوست با کمک مواد شیمیایی قوی نیز امکان پذیر است و این نوع لایه برداری معمولا در کلینیک انجام می شود. این نوع لایه برداری منجر به اصلاح مشکلات بافت پوست می شود و گاهی بر رنگ پوست تاثیر می گذارد.

ماساژ پوست و استفاده تغذیه ای

ماساژ حرفه ای پوست باعث بهبود گردش خون در زیر پوست می شود. یکی از راه های تمیز کردن پوست، اسکراب و ماساژ است. هنگام ماساژ پوست معمولا از وسایلی برای تقویت پوست استفاده می کنند. بنابراین، جذب این مواد سریعتر است. در نتیجه با کمک ماسک ها، ویتامین ها و عوامل مرطوب کننده، پوست عمیقا پاکسازی و تقویت می شود.

شستن پوست چه فوایدی دارد؟

از بین بردن سلول های مرده پوست و آلودگی ها از سطح پوست، بیش از آنچه فکرش را می کنید، بر زیبایی و درخشندگی پوست شما تأثیر می گذارد. اگر هنوز به نتیجه ای در مورد نیاز به پاکسازی پوست نرسیده اید، بد نیست به فوایدی که در زیر توضیح می دهیم نگاهی بیندازید.

خداحافظ آلودگی

پاکسازی پوست یک کابوس برای میکروب های پوست است. از طرفی آلودگی ها و مواد آرایشی باقی مانده در منافذ پوست با کمک پاکسازی از بین می روند. به این ترتیب پوست از آلودگی و چربی پاک می شود. پوست تمیز و آماده برای جذب مواد مغذی.

به حفظ رطوبت پوست کمک می کند

با تغذیه عمیق پوست، به حفظ تعادل اسیدی پوست کمک می کند. به این ترتیب پوست آب مورد نیاز خود را دریافت می کند و به خوبی هیدراته می شود. در نتیجه دیگر پوستی کشیده، پوسته پوسته و خشک را تجربه نخواهیم کرد. از طرفی با تغییر پوست براق و صاف می شود.

از التهاب و آرامش پوست جلوگیری کنید

پوست را با حرکات دایره ای و نوک انگشتان ماساژ دهید تا به کاهش استرس و حفظ تعادل ذهنی کمک کنید. ماساژ پوست با تحریک عروق لنفاوی و بهبود گردش خون به پاکسازی پوست کمک می کند. این باعث می شود پوست سالم تر و جوان تر به نظر برسد.

از بین بردن چربی اضافی از سطح پوست

پوست کثیف و چرب یکی از عوامل اصلی آکنه و جوش است. با پاکسازی پوست از چربی ها، منافذ پوست به خوبی باز می شود و در نتیجه خطر جوش و آکنه کاهش می یابد. با این حال، چربی های مفید پوست باید حفظ شود. زیرا حذف آنها از روی پوست با شستشوی زیاد می تواند منجر به خشکی و التهاب پوست شود.

به حل مشکلات پوستی کمک می کند

رنگدانه های پوست، تیرگی پوست، لکه ها و حتی چین و چروک ها از بین می رود. پاکسازی پوست اولین قدم برای استفاده از مواد مغذی و تقویت پوست است.

آیا پاکسازی پوست عوارضی دارد؟

ممکن است با وجود مزایای تبلیغ شده پاکسازی پوست وسوسه شده باشید که این روش را امتحان کنید، اما قبل از هر اقدامی، آیا می خواهید بدانید که آیا پاکسازی پوست عوارض جانبی دارد یا خیر؟ آیا این نوع تمیز کردن ارزشش را دارد؟

قرمزی و خارش پوست.

شایع ترین عوارض لایه برداری قرمزی و تغییر رنگ پوست است. در صورت پاکسازی شدید پوست، شدت قرمزی و التهاب پوست به حداکثر خود می رسد. بنابراین یکی دو روز طول می کشد تا این قرمزی از بین برود.

ظاهر ضایعات پوستی

استفاده از ابزارهایی برای مراقبت از منافذ در خانه، سالن های زیبایی، سالن ها و ... می تواند به لایه سطحی پوست آسیب برساند. حذف تهاجمی رطوبت و ناخالصی ها از منافذ پوست می تواند منجر به بریدگی و خونریزی جزئی شود. به خصوص اگر فردی که کار را انجام می دهد مهارت یا تخصص کافی نداشته باشد.

بنابراین، پوست مستعد ابتلا به عفونت است. البته راه حل این مشکل استفاده از دستکش و وسایل ضدعفونی شده است.

خشکی پوست

گاهی در اثر پاکسازی و لایه برداری پوست، شاهد خشکی و خارش پوست هستیم. به همین دلیل معمولا توصیه می شود بعد از پاکسازی از مرطوب کننده ها و مرطوب کننده های سبک استفاده کنید تا از خشک شدن آنها جلوگیری شود. از طرفی قرار گرفتن در معرض نور خورشید و اشعه مضر UV از دیگر عواملی هستند که می توانند خشکی پوست را افزایش دهند.

خود هاوراس

یکی از عوارض بهداشت پوست شکنندگی و حساسیت بالای آن است. در واقع این مشکل ناشی از فعالیت باکتری های خاصی است. مرطوب کننده ها و ابزارهای استریل نشده دلیل اصلی ورود این باکتری ها به پوست هستند. برای جلوگیری از این مشکل، اجازه ندهید تکنسین شما از ابزارهایی برای تمیز کردن پوست یا استریل کردن آنها هنگام استفاده استفاده کند.

هزینه پاکسازی پوست چقدر است؟

یکی از سوالات اساسی که می تواند ذهن هر یک از ما را درگیر کند هزینه پاکسازی پوست است. با توجه به قیمت های متفاوتی که این روزها در رابطه با پاکسازی صورت شنیده می شود بد نیست با عوامل تعیین کننده تعرفه این تکنیک آشنا شوید.

چگونه پوست خود را تمیز کنید: همانطور که تا به حال متوجه شده اید، راه های زیادی برای پاکسازی پوست وجود دارد. تمیز کردن پوست در خانه با محصولات طبیعی یا شیمیایی قطعا ارزان تر از آرایشگاه ها و کلینیک های زیبایی است.

حتی روش هایی که در کلینیک های زیبایی استفاده می شود قیمت های خود را دارند که قبل از تصمیم گیری باید به دقت در مورد آنها تحقیق کنید.

مواد شیمیایی مورد استفاده: مواد شیمیایی مورد استفاده برای تمیز کردن پوست باید با توجه به نوع پوست انتخاب شوند. استفاده از مواد شیمیایی نامناسب و قدیمی آسیب های جبران ناپذیری به پوست وارد می کند.

همچنین با انتخاب و تغذیه مواد لازم برای پوست می توان در مدت زمان کوتاهی شاهد بهبود پوست بود که البته هزینه نسبتا بالایی نیز دارد.

مهارت و توانایی تکنسین: اگر تمیز کردن پوست طبق استانداردهای لازم انجام نشود و تکنسین مهارت لازم برای این کار را نداشته باشد آسیب زیادی به پوست وارد می شود. بنابراین باید از خدمات بیمارستان‌های معتبر و متخصصان درمان که معمولاً هزینه بیشتری نسبت به سایر مکان‌ها دریافت می‌کنند، استفاده کنید.

انتظارات متقاضی: همچنین می توان با کمک دستگاه ها و دستگاه های مختلف پوست را تمیز کرد. البته نتایج به دست آمده با این روش ها با نتایجی که در خانه و با روش های فرفری به دست می آید کاملا متفاوت است. بنابراین، همه چیز به اهداف و خواسته های شما بستگی دارد. چه انتظارات و ایده هایی از پاکسازی پوست دارید و چه نتایجی می خواهید؟

مجموع این عوامل در کنار هم قیمت نهایی حذف پوست را تعیین می کند، بنابراین با وجود تمام نکات ذکر شده در بالا، تصمیم نهایی تنها با شماست.

پاکسازی پوست پوست تمیز ضروری است

پاکسازی پوست از ناخالصی ها، مواد آرایشی و باکتری ها اولین قدم برای تمیزی و زیبایی پوست است. این البته به روش های مختلف نیز انجام می شود. از روش های نظافت منزل و استفاده از مواد طبیعی گرفته تا استفاده از دستگاه های خاص، همه اینها روش هایی برای از بین بردن سلول های مرده پوست هستند.

با پاکسازی پوست آماده جذب مواد مغذی مانند ویتامین ها و مواد معدنی می شود. به این ترتیب پوستی صاف، صاف و یکدست آینه مانند دور از دسترس نیست.

کلینیک ساعی واقع در شمال تهران با بهره مندی از دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته و کادر پزشکی متخصص آماده ارائه خدمات پوست و مو به شما می باشد. سلامتی و زیبایی را با ما تجربه کنید.

مطالعه مقاله کامل: آموزشگاه پاکسازی پوست در تهران دکتر حبشی

نرم افزار پخش مویرگی

280 بازدید سه شنبه 09 خرداد 1402
لایک: نتیجــــه : 0 امتیــــاز توســـط 0 نفـــر ، مجمـــوع امتیــــاز : 0


نرم افزارهای تحویل مویرگی، شرکت ها یا شرکت های تجاری بدون ایجاد زیرساخت های لازم برای ایجاد شبکه فروش و مشتریان، به هدف نهایی سود نخواهند رسید. استفاده از نرم افزار مویرگی اسپرد یا نرم افزار حسابداری اسپرد مویرگی برای ساخت این شبکه ها در بازار سخت امروزی ضروری است.

با توجه به اینکه بسیاری از شرکت ها و شرکت ها برای ارائه محصولات و خدمات خود، سیستم های حمل و نقل و انتقال کالا را مدیریت می کنند، امکان ادغام نرم افزار توزیع مویرگی با زیرسیستم های آن شرکت، مزیت مهمی در مدیریت کالا و بهینه سازی آن می باشد. توزیع بین مشتریان شناخته شده است

زیرسیستم توزیع مویرگی سامانه دوران از دو روش توزیع مویرگی سرد و گرم پشتیبانی می کند و بستر لازم را برای مدیریت توزیع و فروش کالا ایجاد می کند. ضمناً در این نرم افزار امکان تعریف مسیر در قالب سازه درختی، مسیر مجزا برای هر فروشنده، تعریف تعداد نامحدود طرح بازدید، امکان ثبت و ارسال سفارش توسط بازاریاب و ... وجود دارد. .

به غیر از خود اپلیکیشن، این نرم افزار قابلیت صدور یا همگام سازی رسید را با استفاده از دستگاه های اندروید، اپلیکیشن های آنلاین یا ویندوز دارد. علاوه بر این می توانید از محصولات و ماشین حساب های هوشمند روی گوشی موبایل استفاده کنید و اندروید را با قابلیت فروش آنلاین و فروش آنلاین با استفاده از مدیریت مهمان و مهمان به فروش برسانید.

صورتحساب، ارتباط یکپارچه با سیستم حسابداری، نرم افزار تجارت، صندوق، انبار و توزیع مویرگی تنها بخشی از امکانات این سیستم بر اساس رویکرد ERP است.

سیستم سفارش و توزیع بسته با 7 زیرسیستم از قابلیت سفارش و راه اندازی توزیع پشتیبانی می کند:

حسابداری

دریافت و پرداخت

مشتری و فروش

تامین کنندگان و انبارها

سفارش و تحویل

تجهیزات و هزینه های ثابت برای کلیه فرآیندهای فروش زمستانی،

داغ بازی کن

فروش درب کارخانه و عمده فروشی

این نرم افزار به شما کمک می کند

امکان ثبت مکان و مسیر و برنامه ریزی بازدید

امکان تعیین محدودیت های فروش برای هر محصول و هر بازدید کننده

گزینه ای برای تعیین خط فروش اقلام

امکان تعریف تخفیف خط، مقدار پله ای، ریال، درصد، پاداش، سبد کالا و در سطح کل فاکتور

امکان تعریف مدل های مختلف کمیسیون (بر اساس درآمد یا حجم فروش)

انتقال آنلاین به نرم افزار با استفاده از تلفن همراه و امکان ثبت سفارش بر اساس کنترل های تنظیم شده.

امکان تایید سفارش و یا درخواست استرداد محصول

وجه نقد توزیع سرد می تواند بر اساس سفارشات اعتباری صادر شود

قابلیت تعیین حجم و وزن سیستم به ظرفیت وسیله نقلیه انتخاب شده برای ارسال سیستم بستگی دارد

امکان تعیین ناظر فروش برای هر خط بازاریابی

امکان تعریف گروه فروش هدف (بر حسب میزان فروش هدف ماهانه برای هر محصول)

امکان تعریف اهداف برای بازدیدکنندگان (حجم، ریال و تعداد کاربران هدف)

یک منوی مدیریت عرضه را برای تسهیل خرید مواد در نظر بگیرید

امکان ارائه برنامه های توزیع روزانه، هفتگی و ماهانه خودرو بر اساس موقعیت جغرافیایی

امکان تهیه گزارش های تحویل تجمعی برای برآورد عملکرد خودروها و رانندگان (نمایندگان توزیع).

امکان ارائه پورتال مدیریتی برای مدیران مجموعه جهت مشاهده وضعیت کل سیستم در تلفن همراه

امکان قیمت گذاری خودکار محصول در زمان خرید با توجه به درصد سودی که توسط مدیران سامانه تعیین و به عنوان قیمت فروش محصول درج می شود.

توانایی مدیر سیستم برای ثبت تعداد روزهای تسویه حساب مشتری با محصول و آنچه مشتری برای پایان دوره می خواهد.

امکان محاسبه سن روزانه وام گیرندگان و بستانکاران و تهیه گزارش از آن

امکان محاسبه خواب انبار برای مدیریت بهینه موجودی و انبار

و ده ها امکان دیگر...

با کمک سیستم بازاریابی مویرگی دوران می توانید گزارش های مختلفی دریافت کنید که به شما کمک می کند تا فعالیت های خود را به بهترین شکل در زمان و مکان سازماندهی کنید. این نرم افزار با محیطی کارآمد و با کاربری آسان، مالیات های شما را به نحو احسن مدیریت می کند.

گزارش ها

گزارشات از دفتر حسابداری در سطوح مختلف (عمومی، اختصاصی، تفصیلی و تفصیلی با سطح پنجم) و استفاده از محدودیت های مختلف برحسب تاریخ، نوع سند، تعداد اسناد و ....

جزئیات گردش را به صورت میکروسیرکولاسیون گزارش کنید

گزارش حسابداری انبار

خلاصه سند در سطح کلی (خلاصه سند) یا مقدار پوشه (پاکت سند) و بدون مقدار پوشه جمع می شود.

ارائه صورت های مالی اولیه (ترازنامه، تراز آزمایشی، سود و زیان و غیره) با استفاده از محدودیت های مختلف.

طرح بندی گزارش و ویرایش حرفه ای گزارش را سفارشی کنید

ترازنامه ها و گزارش های تراز آزمایشی را با ستون های 2، 4، 6 و 8 مشاهده کنید

مشخص کنید چه کسانی مجاز به امضای گزارش ها و اضافه کردن امضاکنندگان به هر گزارش به طور نامحدود هستند

گزارش روزنامه عمومی و رسمی (از طریق روزنامه برای استفاده کتبی)

خروجی کلیه گزارشات (ورد، اکسل، پی دی اف و ...).

ترازنامه T شکل را ببینید

چرا یک سیستم مالی یکپارچه به موفقیت توزیع و فروش کمک می کند؟

یک شرکت یا شرکت تولیدی را با واحدهای مختلف، انبار، تولید، توزیع و فروش و حسابداری تصور کنید. برنامه ریزی فروش و توزیع کالا و محصولات در این گروه از شرکت ها نیازمند اطلاعات خاصی است که بدون آن جریان فروش مختل می شود. مدیران فروش و توزیع باید از حجم تولید فعلی، میزان محصولات ذخیره شده در انبار، فاکتورهای فروش و وضعیت مالی افرادی مانند بازدیدکنندگان یا مشتریان و ... اطلاع داشته باشند. از پذیرش درخواست خرید و یا ایجاد طرح های فروش ویژه در بخش های مختلف آگاه باشید. در یک سیستم یکپارچه دسترسی به این اطلاعات از طریق گزارش گروه های مختلف و جمع آوری آنها در یک منبع مشترک انجام می شود. این فرآیند در شرایط خود باعث پیدایش گلوگا های مختلف می شود.

فرض کنید آماده هستید تا دستور شخصی را تأیید کنید، اما نمی‌دانید که حساب آن شخص پاک شده است یا چک قبلی دریافت کرده‌اید. ارسال درخواست به بخش حسابداری و دارایی مستلزم انتظار برای دریافت گزارش مربوطه است زیرا این فرآیند ممکن است زمان بر باشد و ممکن است در فرآیند تحویل درب منزل اشتباهاتی ظاهر شود. سپس با صدور فاکتور اسناد حسابداری که به صورت خودکار توسط نرم افزارهای توزیع مویرگی یا رهگیری واحدهای مالی و ضمیمه چک تولید می شود، اسناد مالی شخصی به صورت خودکار توسط سامانه صادر می شود. روشی ساده برای دریافت گزارش از مدیریت یکپارچه، وضعیت کارکنان در سیستم را باخبر می کند و سفارشات آنها را در کمترین زمان ممکن انجام می دهد.

مشاهده رفرنس: https://rastaksoft.com/

مهمترین دوره های استادبانک کدامند؟

4504 بازدید دوشنبه 08 خرداد 1402
لایک: نتیجــــه : 0 امتیــــاز توســـط 0 نفـــر ، مجمـــوع امتیــــاز : 0

مهم‌ترین خدمات تدریس خصوصی استادبانک کدامند؟

وقتی به تدریس خصوصی یا خصوصی فکر می کنید. به طور خاص به چه چیزی توجه می کنید؟ به دنبال چه نوع خدمات تدریس خصوصی هستید؟ از کلاس تدریس خصوصی خود چه انتظاری دارید؟ و چه مزایا و مزایایی شما را به درخواست کلاس کمک آموزشی سوق می دهد؟

آیا از معلم خود انتظار بیشتری داشتید تا اینکه نقاط ضعف خود را اصلاح کند و در امتحانات به شما کمک کند؟ آیا به این فکر کرده اید که بتوانید در سریع ترین زمان و در کوتاه ترین زمان به موفقیت تحصیلی خود برسید؟ برای پیشرفت تحصیلی و موفقیت در تمام امتحانات مهم در دوران مدرسه، مسابقات و دانشگاه به چه ابزارهایی نیاز دارید؟

پاسخ به همه این سوالات می تواند به شما در انتخاب مسیر درست کمک کند. بستر آموزش استادبانک بهتر و کاملتر از هر مرجعی می تواند به تمامی این سوالات پاسخ دهد. کافی است 5 دقیقه وقت بگذارید و این مطالب را تا انتها مطالعه کنید، سپس پاسخ تمام این سوالات بسیار مهم را خواهید گرفت.

مهمترین خدمات شهریه استادبانک چیست؟

معلمان خصوصی؛ یک راه کوتاه برای یادگیری

گاهی برای رسیدن به موفقیت تحصیلی راه های پرهزینه ای را انتخاب می کنیم. به عنوان مثال، برای یادگیری زبان انگلیسی از صفر، رفتن به مدرسه را به هر روش دیگری ترجیح می دهیم. اما بیایید فکر نکنیم که آیا این یک راه سریع برای یادگیری زبان انگلیسی است. این انتخاب اشتباه می تواند برای ما گران تمام شود زیرا دوره یادگیری طولانی را پشت سر می گذارد و ما مجبوریم هزینه این نوع آموزش را در تمام این سال ها بپردازیم.

اما اگر راه کوتاه تری به نام معلم خصوصی وجود دارد، چرا باید به سراغ آموزش های پرهزینه (زمان، انرژی و قیمت) برویم در حالی که شما می توانید با کمک یک معلم خصوصی به روش کوتاه تر و با همان روش به نتیجه برسید. قیمت مدرسه و حتی کمتر تدریس خصوصی در استادبانک روشی کوتاه و بهینه برای یادگیری است.

برای کوتاه کردن مسیر یادگیری و رسیدن به موفقیت تحصیلی. مرکز آموزش خصوصی استادبانک در دروس انفرادی و سایر دروس و دروسی که ممکن است شما با آنها مشکل داشته باشید، اساتید خصوصی ذیصلاح را به عنوان مدرس ریاضی استخدام کرده است. اگر توضیح دهیم که چگونه یک معلم خصوصی را در این پلتفرم مورد اعتماد استخدام کنیم. یا اگر تعداد دوره ها و مهارت های گنجانده شده در این مجموعه خدمات آموزش شخصی را به شما بگوییم؟ حتما شگفت زده خواهید شد.

مجموعه ای از معلمان توانمند

دسترسی به آموزگاران حرفه ای خارج از یک پلتفرم آموزشی معتبر بسیار دشوار است. پلتفرم هایی مانند استادبانک به شما این امکان را می دهد که در بین بیش از 2000 مربی فعال و توانمند در زمینه خدمات تدریس خصوصی به راحتی استاد مورد نظر خود را پیدا کنید. استادبانک برای ساده‌تر شدن انتخاب، تمامی اساتید راهنما را از فیلتر ویژه حذف کرد. به عنوان مثال، او تعداد دانش آموزان موفق در مراکز مطالعاتی مختلف را با اندازه گیری تمام سوابق تحصیلی آنها بررسی کرد. تنها به اساتید خود اجازه تدریس دروس مرتبط با رشته تحصیلی خود را می دهد و سالها تجربه تدریس و تدریس آن دروس را به طرق مختلف دارد.

تمام معیارها و ردیابی ها در قالب امتیاز و ستاره برای هر معلم نمایش داده می شود. قسمت بررسی دروس و کارهای مکتوب استاد گواهی بر صحت این ارزیابی و نمره است که به راحتی می توانید در این قسمت اطلاعاتی از مشخصات استاد پیدا کنید.

معلم به یادگیری معروف است

شناخت کامل و اعتماد به یک معلم فردی آسان نیست. اطلاعات تخصصی و آموزشی معلم خصوصی تحت هیچ شرایطی در دسترس شما نیست. هیچ سازمان یا مدرسه ای این اطلاعات را با جزئیات در اختیار شما قرار نمی دهد. اما در استادبانک قبل از اولین جلسه کلاس با استاد خود به خوبی آشنا می شوید.

می توانید کیفیت تدریس معلم را از طریق بخش نظرسنجی از دانش آموزان سابق معلم و میزان رضایت آنها از تدریس معلم اندازه گیری کنید. با کمک رزومه و سوابق تدریس می توانید سطح تجربه و تحصیلات معلم را بررسی کنید و عملکرد او را در جلسات تدریس خصوصی با امتیاز و ستاره استاد مشاهده کنید. در واقع استادبانک تمامی اطلاعات مورد نیاز برای ملاقات با استاد خصوصی مورد نظر خود را در اختیار شما قرار داده است که این نکته مثبتی برای این بستر تدریس خصوصی است.

مهمترین دوره های استادبانک کدامند؟

هزینه شهریه خصوصی متناسب با بودجه دانشجو می باشد

بسیاری از والدین و دانش آموزان تعجب می کنند که آیا هزینه تدریس خصوصی ارزش مهارت های تدریس معلم را دارد؟ آیا پرداخت این هزینه برای تحصیل معلم منتخب ارزش دارد یا خیر؟ با کمک استادبانک است که می توانید مطمئن باشید که فقط مهارت های تدریس معلم به ثمر می رسد. زیرا این گروه بر اساس صلاحیت و مهارت تدریس معلمان را جذب می کنند و بر اساس این مدارک قیمت جلسات را تعیین می کنند.

در ضمن اگر قیمت و سطح دروس خصوصی به اندازه کیفیت استاد برای شما مهم است، می توانید با مراجعه به قسمت رتبه بندی اساتید استادبانک که از یک ستاره تا پنج ستاره است، با توجه به بودجه خود معلم خصوصی انتخاب کنید. و VIP بر اساس سابقه تدریس خود.

آموزش کلیه مهارت های حرفه ای و تحصیلی

چه درس ها و مهارت هایی را باید یاد بگیرید؟ استادبانک در کنار شماست. او می تواند معلمان واجد شرایط را از مقطع ابتدایی و کلیه دروس مانند دوره راهنمایی، متوسطه راهنمایی، معلم فیزیک و امتحانات معرفی کند. این پلتفرم دارای اساتید حرفه ای برای اکثر برنامه های دانشگاهی است. استادبانک می تواند با ارائه طیف گسترده ای از مهارت ها مانند زبان های برنامه نویسی و نرم افزارهای مختلف به شما در یافتن شغلی پردرآمد کمک کند.

استادبانک همچنین می تواند به شما معلمان حرفه ای زبان ارائه دهد تا به شما کمک کنند برای دریافت بورسیه تحصیلی از بنیاد آموزش کانادا، بنیاد آموزش آمریکا و سایرین، درخواست مهاجرت کاری، کسب نمرات بالا در آزمون های آیلتس و FEL و توسعه مهارت های گفتاری قوی و زبان بین المللی را به شما کمک کنند. به این دلیل که این مجموعه برای تمامی دوره های اصلی دانشگاهی و تمامی مهارت های شغلی از جمله نرم افزار، زبان های خارجی، برنامه نویسی و موسیقی، تدریس خصوصی ارائه می دهد.

مهمترین خدمات تدریس خصوصی استادبانک چیست؟

مسیر موفقیت تحصیلی را با استادبانک دنبال کنید

در صورت دسترسی به مجموعه استادان خصوصی استادبانکا، علاوه بر درخواست معلم خصوصی، می توانید از خدمات دیگری نیز در این مجموعه استفاده کنید، مانند دسترسی به مجلات آموزشی استادبانکا برای مطالعه مقالات علمی و بحث در زمینه های مختلف و انتخاب از مجلات خصوصی. برای معلمان از یک معلم خصوصی یا کلاس های تدریس خصوصی آنلاین استفاده کنید. شخصا از آن استفاده کنید. این اپلیکیشن استادبانک برای دسترسی به منابع مطالعاتی و نمونه سوالات آزمون در دسترس شماست.

هیچ بهانه ای برای دستیابی به موفقیت تحصیلی و مقام های بالا وجود ندارد. چرا که پلتفرمی قابل اعتماد مثل استادبانک آمده است تا همه این بهانه ها را از ذهن شما دور کند و بجای آن بذر امید را در دل شما بکارد. در استادبانک از فعل نمی توانم استفاده نمی شود و در عوض خواستن و می توانم هدف اصلی برنامه است. برای دستیابی به نتایج عالی در حال حاضر وارد وب سایت راهنمایی استادبانک شوید یا با شماره 02191005343 تماس بگیرید. تیم پشتیبانی استادبانک همیشه برای انتخاب آسان آماده است.

آهنگ جدید علی دقان به نام «نگرانشم»

53 بازدید چهارشنبه 03 خرداد 1402
لایک: نتیجــــه : 0 امتیــــاز توســـط 0 نفـــر ، مجمـــوع امتیــــاز : 0

متن آهنگ علی دقان نگرانشم

یه نگاه به راست یه نگاه به چپ
نیست نیومده نگرانشم
به توان ده یه تماس یه زنگ
دوسم داره نه
میخواستم بشم سرپناهش اولاش
کور بشه چشم حسودا و دشمناش
هیچی کم نذاشتم براش
ولی اون کلا دوسم نداشت
یه زندگی رو به خوبه رو روال سطحی
بی نیاز بی دغدغه بی ناراحتی
کاش تو هم مال من شی
مطمئنا الان خوش میگذره بش
هرجا هست پیش من نیست دیگه دلش
حتی دیگه اسم منم یادش نمیاد اما من دلم تنگ میشه زیاد

یه زندگی رو به خوبه رو روال سطحی
بی نیاز بی دغدغه بی ناراحتی
کاش تو هم مال من شی

 آهنگ جدید علی دقان به نام «نگرانشم»

افزونه امنیتی وردپرس MalCare Security

47 بازدید دوشنبه 01 خرداد 1402
لایک: نتیجــــه : 0 امتیــــاز توســـط 0 نفـــر ، مجمـــوع امتیــــاز : 0


افزونه MalCare Security وردپرس fiarovana

افزونه امنیتی وردپرس Malcare Security این افزونه یکی از افزونه های امنیتی محبوب در این دسته از افزونه ها می باشد. من محمد سلحشوری هستم. در مورد این افزونه و ویژگی های آن با شما صحبت خواهم کرد. با این وبلاگ همراه باشید.

اهمیت استفاده از افزونه امنیتی وردپرس

همانطور که می دانید اخیرا سایت های زیادی هدف توسعه ویروس ها و وجود هکرها قرار گرفته اند.این دسته از نفوذها و هکرها بیشتر به دلیل محبوبیت وردپرس در این CMS ساخته شده است.این سیستم مدیریت محتوا توسط بیش از یک مورد استفاده می شود. . یک چهارم کاربران این دامنه وردپرس منبع خوبی برای استفاده از بسیاری از افزونه های رایگان و حرفه ای هستند و از نظر امنیتی نیز افزونه های زیادی برای مقابله با هک و تخریب وجود دارد که هدف ما ارائه آنها در موارد مختلف است. در این مقاله در مورد افزونه امنیتی MalCare Security صحبت می کنیم.

افزونه MalCare Security وردپرس

MalCare سریعترین افزونه شناسایی و حذف بدافزار است که توسط هزاران توسعه دهنده و آژانس معروف ایجاد شده است. این افزونه با سرعت بالای خود در پردازش اطلاعات وب سایت شما، به طور خودکار بدافزارها را با یک کلیک حذف می کند. MalCare توانست پس از بررسی های فراوان در بین بیش از 240000 وب سایت در 2.5 سال عملکرد خوبی از خود نشان دهد.

اسکن هوشمند این افزونه سرعت وب‌سایت شما را کاهش نمی‌دهد، بلکه پیچیده‌ترین بدافزارهایی را که دیگر پلاگین‌های امنیتی محبوب نمی‌توانند شناسایی کنند، به طور موثر شناسایی و حذف می‌کند.

یکی از ویژگی های این افزونه امکان حذف بدافزار با یک کلیک است، بسیاری از ویروس های موجود را در سریع ترین زمان ممکن شناسایی و حذف می کند، در حالی که یک فایروال ابر قدرتمند محافظت دائمی را فراهم می کند. وب سایت شما تضمین شده است. علاوه بر این، می توانید کشورهای مختلف را برای کاهش حملات هکرها مسدود کنید.

MalCare با یک ماژول مدیریت سایت کامل ادغام شده است که امنیت و مدیریت سایت بهتری را از طریق یک داشبورد برای سایت های شما فراهم می کند.

در صورت از کار افتادن سایت، این افزونه به شما اطلاع می دهد تا بتوانید قبل از شروع مجدد بازی و از کار افتادن سایت، مشکل را برطرف کنید.

لیبل سفید ممتاز

MalCare یک راه حل ساده ارائه می دهد که به شما امکان می دهد امنیت بالایی را برای کاربران خود بدون ایجاد مشکل برای کسب و کار خود فراهم کنید. و کاربران را قادر می سازد تا گزارش های خوبی برای مشتریان خود تهیه کنند.

دلایل بیشتری برای انتخاب پلاگین امنیتی MalCare

اسکن سریع فایل های وردپرس

فایل های سرور را بدون تأثیر بر سرعت بارگذاری وب سایت تجزیه و تحلیل کنید

بدافزار و ویروس ها را در سریع ترین زمان ممکن شناسایی و حذف می کند

هیچ تاثیری روی کد وب سایت شما ندارد

انواع بدافزارها، حتی بدافزارهای جدید را شناسایی می کند

اسکن سریع فایل های وردپرس

اطلاعات مربوط به فایل های وردپرس دزدیده شده را مشاهده کنید

فایل ها و فایل های مخرب را در هسته وردپرس شناسایی و ایزوله می کند و در نهایت آنها را حذف می کند

در کمتر از 1 دقیقه تمام عوارض بیماری را از بین می برد

پاکسازی نامحدود فایل های سرقت شده توسط بدافزار

از تمام ورودی های وردپرس بک آپ بگیرید

این مانع از حمله هکرهای BOTS به صفحه ورود می شود

ترافیک مخرب را شناسایی و مسدود می کند

این به کاربران اجازه می دهد تا وب سایت خود را ایمن کنند

به کاربران اجازه می دهد تا جوامع خاصی را مسدود کنند

ساده در نصب و اجرا

در 1 دقیقه حساب کاربری بسازید

پیکربندی سریع است و نیازی به پیکربندی مجدد نیست.

مقایسه نسخه رایگان و نسخه پریمیوم

اسکنر بدافزار مبتنی بر ابر (رایگان)

فایل عمیق، فایل، اسکن بدافزار پایگاه داده (رایگان)

فایروال وب سایت (رایگان)

فایروال برنامه وب (رایگان)

افزونه فایروال (رایگان)

لیست ویروس های جدید که هر 7 روز یکبار به روز می شوند (رایگان)

امنیت ورود (رایگان)

محافظت از بوت (رایگان)

قوانین هر 5 دقیقه به روز می شوند (PREMIUM)

Geoblokado (PREMIUM)

وب سایت سخت کاری (رایگان)

حذف فوری بدافزار (PREMIUM)

مشاهده اطلاعات بدافزار (رایگان نیست)

حذف سریع با یک کلیک (PREMIUM)

تمیز کردن خودکار (PREMIUM)

تمیز کردن نامحدود (PREMIUM)

نصب این افزونه برای:

برای هر وب سایت وردپرسی

وب سایت های کسب و کار کوچک

وب سایت توسعه دهنده

طراحی وب سایت

فروشگاه های آنلاین

سایت هنرمندان و عکاسان

وبلاگ نویسان آماتور و حرفه ای

حوزه های تجاری

وب سایت افراد با نفوذ

یک شرکت میزبانی وب

خدمات یا نمایندگی های تعمیر و نگهداری وب سایت

ماخذ مقاله: https://blogten.ir/plug-malcare-security/ 

هر آنچه که باید در مورد جراحی پلاستیک صورت بدانید

77 بازدید جمعه 22 اردیبهشت 1402
لایک: نتیجــــه : 0 امتیــــاز توســـط 0 نفـــر ، مجمـــوع امتیــــاز : 0


جراحی پلاستیک چیست؟

فقط به این دلیل که نام حاوی کلمه "پلاستیک" است به این معنی نیست که بیماری که تحت این عمل قرار می گیرد، چهره ای پر از تقلب خواهد داشت. این نام نه از ترکیب، بلکه از کلمه یونانی plastikos به معنای شکل یا قالب گرفته شده است. جراحی پلاستیک نوع خاصی از جراحی است که می تواند ظاهر و عملکرد فرد را تغییر دهد. روش های بازسازی منجر به اصلاح عیوب صورت یا بدن می شود. این موارد شامل نقایص فیزیکی مادرزادی مانند شکاف لب و گوش، صدمات تروماتیک مانند گاز گرفتن یا سوختگی سگ، یا انجام اقدامات پزشکی مانند بازسازی سینه برای زنان پس از جراحی سرطان سینه است.

عمل های زیبایی بخشی از بدن را تغییر می دهد که فرد از آن راضی نیست. روش های رایج زیبایی شامل بزرگ کردن یا کوچک کردن سینه، تغییر شکل بینی و برداشتن چربی از نواحی خاص بدن است. برخی از عمل ها از نظر آنچه ما به عنوان جراحی در نظر می گیریم، مانند برش و بخیه به اندازه کافی "جراحی" نیستند. به عنوان مثال، لیزر ویژه برای از بین بردن موهای زائد و درمان زخم های شدید دو روش برای از بین بردن پوست متخلخل است. حالات چهره به ما امکان می دهد با یکدیگر تعامل داشته باشیم و با یکدیگر ارتباط برقرار کنیم. ظاهر ما بستگی به این دارد که دیگران چگونه ما را ببینند، بنابراین بسیاری از مردم سعی می کنند "بهترین چهره" خود را ارائه دهند.

برخی از افراد تمایل به بهبود جنبه های خاصی از چهره خود دارند. برخی دیگر با ناهنجاری های صورت مانند شکاف لب یا سایر نقایص مادرزادی متولد می شوند و مستحق اصلاح هستند. بسیاری از ما اثرات پیری، مانند آسیب های ناشی از نور خورشید یا آسیب های گذشته را می بینیم. خوشبختانه، بسیاری از این شرایط را می توان از طریق روش های انجام شده توسط جراح اصلاح کرد.چرا جراحی پلاستیک صورت؟

طیف وسیعی از شرایطی که متخصصان گوش و حلق و بینی تشخیص و درمان می کنند متفاوت است و می تواند شامل کل صورت، بینی، لب ها، گوش ها و گردن باشد. جراحی زیبایی یک تخصص دائمی گوش و حلق و بینی است که به دو دسته ترمیمی و زیبایی تقسیم می شود.

بیمارانی که با ناهنجاری های صورت مانند شکاف لب و کام، گوش های برآمده و لبخند کج متولد می شوند، تحت عمل جراحی پلاستیک ترمیمی قرار می گیرند. حوادث، جراحات، سوختگی ها و سایر شرایط ناشی از جراحی های قبلی نیز با این نوع جراحی درمان می شوند. علاوه بر این، برخی از روش های بازسازی برای درمان بیماری های موجود مانند سرطان پوست ضروری است.

جراحی زیبایی صورت جراحی زیبایی است که برای بهبود ظاهر بصری ساختارها و ویژگی های صورت انجام می شود. روش های متداول شامل لیفت صورت، لیفت پلک، کاشت چانه و گونه، لیپوساکشن و روش های اصلاح چین و چروک صورت است. متخصص گوش و حلق و بینی برای تشخیص همه این مشکلات به خوبی آموزش دیده است.

چرا آموزش لازم است؟

متخصص گوش و حلق و بینی می تواند تا 15 سال آموزش آکادمیک در زمینه جراحی پلاستیک، با تمرکز بر رویه هایی که ویژگی های صورت را بازسازی می کنند، دریافت کند.

دوره تحصیلات تکمیلی شامل یک سال در جراحی عمومی، چهار سال در بینی و گلو و یک تا دو سال مطالعه گسترده در جراحی پلاستیک است.

پس از گذراندن امتحانات سخت توسط هیئت آمریکایی گوش و حلق و بینی، متخصصین گوش و حلق و بینی می توانند در جراحی سر و گردن تخصص داشته باشند. از آنجایی که آنها آناتومی، فیزیولوژی و آسیب شناسی کل سر و گردن را مطالعه می کنند، واجد شرایط منحصر به فردی برای انجام روش هایی هستند که کل صورت را تحت تاثیر قرار می دهند.

چه نوع مشکلاتی در جراحی پلاستیک درمان می شوند؟

در اینجا چند نمونه از این گرایش ها آورده شده است:

رینوپلاستی / سپتوپلاستی: جراحی بینی خارجی و داخلی که در آن غضروف و استخوان برای بهبود ظاهر و عملکرد بینی بازسازی می شود.

جراحی پلک: جراحی پلک بالا یا پایین برای بهبود فرم چشم.

ریتیدکتومی: جراحی روی صورت و گردن برای سفت شدن پوست و رفع چین و چروک های اضافی.

لیفت ابرو: جراحی برای بهبود خطوط اخم و ابروهای "شل".

لیپوساکشن: جراحی برای برداشتن چربی اضافی زیر چانه یا گردن

لیفت صورت: جراحی برای تاکید بر قسمت های خاصی از صورت (گونه ها، لب ها، چانه)

اتوپلاستی: جراحی برای تغییر شکل غضروف در گوش به طوری که کمتر بیرون بزند.

روندهای پوستی: جراحی لیزری لایه برداری شیمیایی فرسایش پوست برای بهبود صافی پوست

بازسازی صورت: جراحی برای بازسازی نقایص پوست صورت ناشی از جراحی قبلی، تروما یا بیماری. این شامل جراحی سرطان، اصلاح زخم، ترمیم آسیب‌های صورت ناشی از ضربه قبلی، حذف خال‌های مادرزادی و بازسازی نقص‌هایی مانند اصلاح ناهنجاری‌های مادرزادی جمجمه، کام یا لب‌ها می‌شود.

روش های غیر جراحی: تکنیک های مورد استفاده مانند لایه برداری شیمیایی، میکرودرم ابریژن و تزریق. تزریقات درمان هایی هستند که برای بهبود ظاهر صورت در زیر پوست انجام می شوند، از جمله بوتاکس، لوازم آرایشی، دیسپورت، رستیلان، جودرم، رادیس، اسکالپترا و غیره.چگونه یک جراح پیدا کنم؟

دانشگاه می تواند یک متخصص گوش و حلق و بینی دارای گواهی هیئت مدیره در منطقه شما با تخصص در جراحی پلاستیک صورت را توصیه کند. یک پزشک باتجربه شرح حال کامل بیمار را می گیرد و بهترین مورد را به شما توصیه می کند. بیماران باید مراقب باشند که توسط پزشکان با تجهیزات جدید وسوسه نشوند، بلکه باید بر موقعیت ارائه دهنده ای تمرکز کنند که مهارت، تجربه و دانش لازم برای انتخاب درمان مناسب برای هر فرد را دارد.

جراحی پلاستیک کنید

جراح شما باید در مورد روش، خطرات، مزایا، جایگزین ها و بهبودی با شما صحبت کند. دانستن اینکه چه انتظاری دارید، شما را راحت می کند. باید بپرسید که جراح چند عمل و چند بار انجام داده است. شما همچنین باید بدانید که چه نوع برنامه آماده سازی را باید طی کنید، این مراحل چقدر طول می کشد و خطرات مربوط به آن وجود دارد. جراح باید در مورد داروهایی که قبل از جراحی باید از آنها اجتناب کنید به شما توصیه کند.

برخی از خطرات عبارتند از تهوع، استفراغ، خونریزی، لخته شدن خون، عفونت و عوارض جانبی بیهوشی. همچنین اگر سیگار می کشید، برای کمک به بهبودی پس از جراحی باید دو هفته قبل از جراحی از کشیدن سیگار خودداری کنید.

همچنین قبل از هر اقدامی باید از هر گونه کارمزد مرتبط و گزینه های پرداخت آگاه باشید. جراحی پلاستیک ترمیمی معمولاً تحت پوشش بیمه است، اما با ارائه دهنده خود مشورت کنید. اگر برای روش پرداخت می کنید، دریابید که آیا گزینه های پرداخت و برنامه های پرداخت وجود دارد یا خیر.بهبودی در جراحی پلاستیک چگونه خواهد بود؟

اکثر جراحی های پلاستیک نیازی به بستری شدن در بیمارستان ندارند. بسته به وسعت عمل، برخی از روش ها را می توان به صورت سرپایی انجام داد، به این معنی که نیازی به ماندن در بیمارستان نیست. روش دیگر نیاز به یک شب اقامت در بیمارستان یا 2-3 روز دارد. در هر صورت، قبل از اینکه بیمارستان را ترک کنید، جراح شما در مورد مراقبت های ویژه ای که ممکن است در طول دوران نقاهت نیاز داشته باشید، صحبت خواهد کرد. بخیه های دائمی و جراحی یک هفته پس از جراحی در مطب برداشته می شود. جراح شما همچنین باید رژیم غذایی خاصی را که باید دنبال کنید، داروهایی که باید مصرف کنید یا اجتناب کنید و هر گونه محدودیت فعالیت را توضیح دهد.

مشاهده رفرنس: https://payju.ir/content/لیست-پزشکان-جراحی-پلاستیک-صورت-در-شیراز

شرایط اولیه اجاره وثیقه

59 بازدید چهارشنبه 20 اردیبهشت 1402
لایک: نتیجــــه : 0 امتیــــاز توســـط 0 نفـــر ، مجمـــوع امتیــــاز : 0

فرایند اجاره سند و وثیقه توسط موسسه حقوقی

فرایند اجاره وثیقه یا اجاره سند برای اهداف و مقاصدی همچون تامین قرار ، و یا ارائه به بانک برای دریافت وام در جامعه مورد استفاده عموم افراد قرار میگیرد .  وثیقه مبلغ مالی یا دارایی غیرمنقولی است که در ازای ضمانت  نزد دادگاه یا بانک ها می‌گذارند ، در لغت وثیقه به معنای «استوار»، «آنچه بدان اعتماد شود» و «محکم کاری» است . به عبارت دیگر کاربرد اجاره وثیقه در مراجع قضایی بمنظور تامین قرار وثیقه بوده و در این شرایط آزادی فرد متهم و بازداشت شده تنها با تأمین قرار وثیقه و یا سند میباشد . این کار باعث میشود که  متهم با تامین وثیقه و سند تا زمان تشکیل دادگاه نهایی در خارج از زندان و بازداشت باشد، اما در زمان تشکیل دادگاه باید پاسخگوی اتهامات خود بوده و در صورت مجرم شناخته شدن و محکومیت خود را به مرجع قضایی معرفی نماید . شما میتوانید برای اطمینان از خدمات  یک موسسه حقوقی معتبر برای اجاره سند یا وثیقه کمک بگیرید .

شرایط اولیه اجاره وثیقه

در صورتی که هر کسی و به هر دلیلی به مراجع کیفری قضایی احضار شود ، از همان بدو شروع  پرونده بعنوان متهم خطاب می شود. در این مرحله بنابر ماهیت پرونده و تشخیص مرجع قضایی قرار وثیقه ای متناسب با شدت جرم برای متهم صادر میشود و متهم میتواند با ارائه وثیقه به دادگاه یا همان تودیع وثیقه به قید ضمانت و به صورت موقت آزاد شود. میزان مبلغ وثیقه به تصمیم مرجع محترم قضایی و نوع پرونده بستگی دارد .

4 گام اصلی برای اجاره سند و وثیقه

اگر قصد اجاره سند برای ارائه به بانک یا مراجع قضایی دارید باید مراحل آن را طی نموده تا بتوانید بدون مشکل کلیه مراحل مربوط به اجاره سند ملکی وثیقه را انجام دهید :

گام اول اجاره سند ملکی) مشاوره تامین وثیقه:

در گام اول میبایست وضعیت پرونده ، نوع اتهام انتسابی و شدت جرم بررسی شده  و درصورتیکه امکان اجاره وثیقه فراهم باشد برای این کار میتوان برای عقد قرارداد اجاره سند و وثیقه از طریق موسسه حقوقی اقدام نمود.

گام دوم اجاره سند ملکی) عقد قرارداد اجاره سند

بمنظور اجاره سند ملکی و یا وثیقه ملکی و یا تامین وثیقه ، میبایست نسبت به عقد قرارداد با یک موسسه حقوقی اقدام نمایید ، در این قرارداد مواردی همچون مدت زمان اجاره سند و وثیقه ، مبلغ اجاره سالانه ، تضامین مورد نیاز ، نحوه انجام کار ، نحوه تمدید وثیقه در صورت نیاز ، موارد فورس ناژور و تعیین میشوند .

گام سوم اجاره سند ملکی) کارشناسی و بازداشت سند ملکی

در این مرحله مالک سند بهمراه اصل مدارک به شعبه دادسرا یا دادگاه و یا بانک مورد نظرتان مراجعه نموده و نامه کارشناسی و بازداشت سند را از مقام قضایی یا مسئول بانک دریافت میکند . معمولا این مرحله بین 1 تا 3 روزکاری زمانبر است.

گام چهارم اجاره سند ملکی) اخذ ضمانت های لازم برای اجاره سند

زمانیکه سند آماده بازداشت و توقیف میباشد ، قبل از بازداشت و تودیع آن ،میبایست کل هزینه اجاره وثیقه برای مدت زمان یک سال کامل توسط اجاره کننده پرداخت شود همچنین تعدادی از افراد خانواده و آشنایان باید توسط چک و سفته ضمانت متهم را نزد مالک سند انجام دهند. در این حالت مالک حاضر است برای شما سند ملکی خود را به مرجع قضایی ارائه نماید .

 

آموزش آنلاین حسابداری ویژه بازار کار

53 بازدید سه شنبه 12 اردیبهشت 1402
لایک: نتیجــــه : 0 امتیــــاز توســـط 0 نفـــر ، مجمـــوع امتیــــاز : 0

همانطور که می‌دانید امروزه بسیاری از افراد تحصیل‌کرده با مشکل یافتن شغل مناسب مواجه هستند. در این میان حسابداری یکی از 10 شغل پرطرفدار در دنیاست که برای اطمینان از این موضوع می‌توانید به آگهی‌های استخدامی مراجعه کنید، اکثر شرکت‌ها و سازمان‌ها برای مجموعه‌های خود حسابدار استخدام می‌کنند.

حسابداری در زمان‌های قدیم به صورت سنتی انجام می‌شده است. در آن زمان، هرکسی که در این زمینه به دنبال درس بود، توسط بزرگان باتجربه در این زمینه، مهارت  لازم را یاد می‌گرفتند.

اما امروزه تحصیل در این رشته به صورت آکادمیک درآمده و هر فردی که بخواهد این رشته را به صورت حرفه‌ای یاد بگیرد باید از دیپلم تا دانشگاه در این رشته تحصیل کند.

ولی حالا یه سوال برایتان پیش می‌آید، اگر فارغ‌التحصیل رشته غیر مرتبط با حسابداری هستید اما علاقمند این مهارت هستید باید چیکار کنید؟

برای افزایش مهارت در این زمینه، دوره آموزش آنلاین حسابداری بازار کار مناسب‌ترین دوره آموزشی است. این دوره آموزشی کاربردی مناسب تمامی کسانی است که می‌خواهند حسابداری را به صورت اصولی یاد بگیرند و از آن کارایی بالایی بگیرند.

این دوره برای هر کسی که علاقه‌مند به کار حسابداری عمومی و مالی است مناسب است:
 دانشجو حسابداری یا غیر حسابداری
 فارغ التحصیل رشته حسابداری یا غیر حسابداری
 کارکنانی که به دنبال ارتقاء یا تغییر شغل هستند.

مزایای دوره حسابداری آنلاین ویژه بازار کار:

هزینه‌های بالای کلاس‌های حسابداری، عدم امکان حضور در آموزشگاه‌های حسابداری، ناهماهنگی زمان کلاس‌ها و ساعات کاری افراد شاغل، بسیاری از علاقه‌مندان را از شرکت در دوره‌های آموزشی حسابداری منصرف کرده است. ارائه دوره‌ای که بتواند ضمن آموزش اصول حسابداری، افراد را برای ورود به بازار کار آماده کند، کلید حل مشکل است.

در آموزش آنلاین حسابداری، فرد می‌تواند با استفاده از یک سیستم متصل به کامپیوتر یا حتی تلفن همراه خود بدون مراجعه حضوری مهارت‌های مورد نیاز خود را بیاموزد.

و یکی از مهم‌ترین اهداف آموزش حسابداری آنلاین برای بازار کار، مبتنی بر اثربخشی این آموزش‌ها و رفع نیازهای کارکنان با توجه به نیاز بازار کار است.

یکی از کارهای مهمی که آموزش حسابداری آنلاین می‌تواند برای بازار کار دانشجویان، حسابداران و هر علاقه‌مند به این حرفه انجام دهد، تکمیل مهارت‌های ورود به بازار کار است که می‌تواند ما را به اهداف کاری نزدیکتر کند.

همچنین کارفرمایان به دنبال افرادی هستند که نه تنها مهارت علمی داشته باشند، بلکه علاوه با استفاده از ابزارهای حسابداری موجود کار شرکت و سازمان را پیش ببرند. این موضوع را هم مطرح کنیم که آموزشگاه حسابداری آپاداس در تبریز تنها مجموعه‌ای در ایران است که در دوره آموزش حسابداری آنلاین نرم‌افزار را به‌طور شخصی در اختیار دانشجو قرار می‌دهد تا به‌صورت عملی و تمرین محور یاد بگیرند.

درنتیجه پس از گذراندن این دوره آموزشی قادر خواهید بود به عنوان حسابدار حرفه‌ای در شرکت‌های خصوصی و دولتی مشغول به کار شوید.

منبع: https://apadasco.com/product/online-accounting-training-course/

کابینت فروشی شیراز

91 بازدید دوشنبه 11 اردیبهشت 1402
لایک: نتیجــــه : 0 امتیــــاز توســـط 0 نفـــر ، مجمـــوع امتیــــاز : 0

کابینت و دکوراسیون آشپزخانه به چند دسته تقسیم می شوند

انواع طرح ها و مدل های کابینت آشپزخانه، چیدمان دکوراسیون، ویژگی های ساختاری آنها

آشپزخانه موازی-آشپزخانه باز-آل آشپزخانه-آشپزخانه و آشپزخانه جزیره

با توجه به نیاز افراد، طراحی و کاربرد آشپزخانه با طراحی کاغذ یا مجلات بسیار متفاوت است. بنابراین طراحان باید مطابق سلیقه کارفرما عمل کنند و در صورتی که طرح های آنها حتی در مواردی با خواسته کارفرما مغایرت داشته باشد، از پروژه حذف شوند.


در ابتدای کار، مشتری باید خواسته ها و نیازهای خود را روی کاغذ به طراح ارائه دهد.

همانطور که در ابتدا به نظر می رسد، هر آشپزخانه نیاز به تغییر خاصی دارد، به عنوان مثال، ممکن است نیاز به نور بیشتری داشته باشد یا ممکن است نیاز به به روز رسانی تجهیزات و مبلمان موجود باشد. در مقابل افکار و نیازهای مشتری است که به نظر می رسد این تضادها در انتخاب رنگ ها به وجود می آید.

انتخاب رنگ های مناسب و داشتن نور کافی در آشپزخانه به بزرگتر به نظر رسیدن آن کمک می کند.فضای آشپزخانه تاریک با رنگ های نامتجانس دست و پای همه را به یک غار تبدیل می کند.کابینت آشپزخانه مدل L چیست و برای چه فضایی در نظر گرفته شده است؟

طراحی آشپزخانه L، این طرح برای فضاهای بزرگ و بیش از یک نفر کاربرد دارد. در اینجا میز یا میز آشپزخانه به جای قرار گرفتن در مقابل دیوار پشتی، در کنار دیوار قرار می گیرد و به بیش از یک نفر امکان استفاده از فضای آشپزخانه را می دهد. یکی از مزایای اصلی این طراحی آزادی آنهاست. در گوشه های آشپزخانه گزینه های زیادی را در جهت کابینت فراهم می کند، از جمله قفسه های کنجی و حتی بهتر از آن قفسه های چرخشی که فضای بیشتری را برای نگهداری وسایل می دهد. یکی از نقاط قوت این طرح آزاد بودن یک گوشه آشپزخانه است که در صورت داشتن فضای کافی می توان از آن برای یک میز ناهارخوری کوچک استفاده کرد.


کابینت آشپزخانه مدل U چه اندازه هایی هستند و برای چه نوع خانه هایی مناسب هستند؟

در سیستم آشپزخانه این طرح برای همه آشپزخانه ها مناسب است، البته با فضاهای مربعی شکل سازگاری بیشتری دارد. این طراحی امکان استفاده حداکثری از فضا و ذخیره سازی را فراهم می کند. اگرچه کابینت ها و میزها سه دیوار از چهار دیوار را اشغال می کنند، اما در مقایسه با آشپزخانه های L شکل، فضای کمتری برای کف اختصاص داده می شود. مگر اینکه فضای آشپزخانه آنقدر بزرگ باشد که با کابینت و میز احاطه شده باشد. گاهی دیده می شود که در آشپزخانه های U شکل، ردیف های کابینت خیلی نزدیک به هم قرار گرفته اند. برای تغییر این وضعیت می توانید دیوار را از روی کابینت پاک کرده و به میز صبحانه تبدیل کنید. ابعاد کف آشپزخانه 1500 تا 2200 میلی متر در دو طرف کابینت های زیرین خواهد بود که به طور موثر از این فضا استفاده می کند تا دو یا چند نفر به راحتی در آشپزخانه رفت و آمد کنند.

کابینت آشپزخانه با طرح خطی یا موازی چگونه به نظر می رسد و برای کدام آشپزخانه ها مناسب است؟

سیستم آشپزخانه خطی یا موازی در این نوع طراحی کابینت ها (یونیت ها) به موازات یکدیگر قرار می گیرند و سینک گاز و یخچال روی دو دیوار روبروی هم یا روی یک دیوار و در جلوی آنها باز می شوند و معمولا در آشپزخانه های کوچک همچنین فاصله بین دو قفسه سریال روبروی هم باید حداقل 120 سانتی متر باشد.


آیا می خواهید در مورد کابینت آشپزخانه مدل اپن و شکل ظاهری آنها بیشتر بدانید؟

سیستم آشپزخانه اوپن: این پلان به آشپزخانه اجازه می دهد تا به اتاق دیگری که معمولاً اتاق نشیمن است باز شود.پلان آشپزخانه اوپن طرحی است که به افراد امکان دسترسی به تمام قسمت های آشپزخانه را می دهد.این پلان می تواند هماهنگی کاملی داشته باشد. در این فضا، کابینت ها معمولاً روی دیوار و جزیره بین اتاق نشیمن و آشپزخانه نصب می شوند. در آشپزخانه اپن باید به نحوه صحیح قرارگیری یخچال، سینک و اجاق گاز توجه کافی شود تا سهولت کار در آشپزخانه، باز بودن آشپزخانه را تحت الشعاع قرار ندهد.چیدمان کابینت آشپزخانه باید شیک و چشم نواز باشد و محل قرارگیری تمامی وسایل ضروری به طور همزمان در بهترین حالت قرار گیرد، به خصوص لوازم اصلی کار یخچال، سینک و اجاق گاز که . ورودی آشپزخانه را مثلث می گویند.

یخچال، سینک و اجاق گاز به عنوان محل نگهداری مواد اولیه آشپزخانه، منطقه آماده سازی و پردازش مواد و در نهایت عملیات پخت و پز عمل می کنند. از آنجایی که بیشتر وقت سرآشپز حول این سه محور می گذرد، نزدیک بودن این ابزار کار را آسان می کند.

همانطور که می دانید آخرین مرحله تکمیل ساختمان چیدمان آشپزخانه است و این در واقع هنر طراح آشپزخانه است که با تمام مشکلات و ایرادات احتمالی به جا مانده از معماری ساختمان سر و کار دارد و تمام تلاش خود را جهت می دهد. . به سمت زیباترین طراحی.. می توان فضای آشپزخانه را طوری طراحی کرد که قرارگیری کابینت ها به صورت هدفمند و فنی انجام شود.

در گذشته عمق یونیت ها در کابینت آشپزخانه کف 45 سانتی متر و عرض صفحات کابینت 50 سانتی متر بود. اما از ابتدای دهه 80 که تولید کابینت آشپزخانه در ایران آغاز شد. به دلیل استفاده از صفحات لبه گرد، کابینت زمینی با عرض 60 سانتی متر و عمق یونیت به 56 سانتی متر افزایش یافت که به عنوان ابعاد تقریبا استاندارد برای یونیت کفی استفاده می شود. در یونیت های بادی یا دیواری عمق 30 سانتی متر حداکثر 35 سانتی متر و ارتفاع 70 تا 90 سانتی متر است که با توجه به ابعاد آشپزخانه انتخاب می شود.


در نهایت، آشپزخانه تزئین شده است و نمای جدیدی از فضای آشپزخانه با کابینت آشپزخانه جزیره ای است

سیستم آشپزخانه: جزیره علاوه بر کابینت آشپزخانه یک میز کار مستقل است تا زمانی که فضای کافی برای نصب آن وجود داشته باشد می توان آن را مطابق طرح و مدل در آشپزخانه ثابت یا جابجا کرد. این میز کار در واقع یک میز چند کاره است. سطح جزیره را می توان به عنوان میز و بدنه آن را می توان به عنوان کابینت استفاده کرد.جزیره ثابت را می توان برای وسایل برقی مانند کتری برقی و توستر استفاده کرد و یا می توان آن را به سیستم آب متصل کرد. و امکانات شست وشو هم داره.مثلا اگه خواستید میتونید یه قایق دیگه هم رویش بکشید تا مزاحم رفت و آمد نشه.

مراجعه به سایت: https://decoration-and-design.com/دکوراسیون-داخلی/کابینت-در-شیراز


بلوک وسط
بلوک چپ
ورود به سایت
عضویت سریع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
موبایل :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی :
 
کد امنیتی
 
بارگزاری مجدد
آمارگیر
  آمار مطالب
  کل مطالب : 270
  کل نظرات : 0
  آمار کاربران
  افراد آنلاين : 2
  تعداد اعضا : 0
  آمار بازديد
  بازديد امروز : 261
  بازديد ديروز : 317
  بازديد کننده امروز : 63
  بازديد کننده ديروز : 56
  گوگل امروز : 3
  گوگل ديروز: 4
  بازديد هفته : 1,589
  بازديد ماه : 6,616
  بازديد سال : 18,606
  بازديد کلي : 190,029
  اطلاعات شما
  آي پي : 44.220.62.183
  مرورگر :
  سيستم عامل :
بلوک چپ
فیکس
مطالب جدید
 • آیا روبیک امن است؟ چگونه امنیت روبیک را افزایش دهیم؟
 • یو پی اس چیست و چند نوع است؟
 • کلاس خصوصی سخنرانی
 • عوارض ناشی از خطای اپراتور لیزر
 • مزایا پهپاد سمپاشی
 • جاهای دیدنی تبریز
 • آهنگ جدید شاهین بنان به نام «یکی اومدو همه کسم شد»
 • هایفوتراپی صورت چیست و چه تاثیری دارد؟
 • چند برنامه هندزفری خوب چیست؟
 • 17 راه برای جذب مشتری به سالن های زیبایی
مطالب پربازدید
 • آیا ما می توانیم به راحتی بهترین کرم ضدآفتاب را تشخیص دهیم؟
 • استخدام ادمین مدیریت پیج اینستاگرام
 • کیوورد گپ (keyword gap) چیه؟ (روش های پیدا کردن کیوورد گپ)
 • 10 بزرگ‌ترین افزایش فالوور اینستاگرام رایگان اشتباهاتی که به راحتی می‌توانید از آنها اجتناب کنید.
 • مهمترین دوره های استادبانک کدامند؟
 • بهترین مدرسین فیزیک (لیست 22 استاد و معلم خصوصی برتر فیزیک)
 • قیمت خرید ست سرویس خواب دخترانه در تانیل چوب چقدره؟
 • امکانات فروشگاه آنلاین بازار باز چیست؟
 • معرفی زبان‌های برنامه‌نویسی لینوکس
 • دربند تهران 6 ماه دیگر خواهد بود؟
مطالب تصادفی
 • قیمت فروش تقویم رومیزی در ایران امروز
 • بهترین مرکز خرید مکمل ورزشی اصل کدام است؟
 • ۱۰ روش افزایش کیفیت اسپرم: ۹ خوراکی اسپرم زیاد و کم کن!
 • پرینتر لیزری چیست؟
 • راهنمای خرید سنگ روشویی
 • چگونه لینک های خود را کوتاه کنیم؟
 • ژل پاکسازی پوست (شستشوی صورت)
 • مراحل ثبت برند و علامت تجاری
 • آهنگ جدید احسان دریادل به نام «بیت»
 • اجزای بلبرینگ ها