در شبکه های اجتماعی هوادار ما باشید
صفحه اصلی تالار گفتمان آرشیو عضویت ورود نقشه سایت خوراک تماس با ما طراح قالب مترجم قالب
بلوک راست
آرشیو
لینک های دوستان
بلوک راست
فیکس
بلوک وسط

جسد مورد نظر هیچگونه علائم حیاتی ندارد

120 بازدید دوشنبه 04 بهمن 1400
لایک: نتیجــــه : 0 امتیــــاز توســـط 0 نفـــر ، مجمـــوع امتیــــاز : 0

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهمئی در گفتگو با خبرنگار تسنیم در یاسوج، اظهار داشت: روز شنبه جوانی ۲۵ ساله که دچار ایست قلبی شده و فاقد هرگونه علائم حیاتی بود به مرکز خانه بهداشت ممبی انتقال داده شد.

هاشم طاهری افزود: در این مرکز جهت نجات فرد جوان از مرگ به مدت یک ساعت عملیات احیاء و سایر اقدامات لازم بر روی بیمار انجام شد، اما عملیات سی‌پی‌آر نجات‌بخش نبوده و فرد جوان فوت کرد.

وی با بیان اینکه جسد جوان با گواهی فوت به سردخانه شهر لیکک انتقال داده شد، افزود: یکی از همراهان فرد فوت شده هنگام وداع با میت، احساس کرد که جسد نبض و علائم حیاتی دارد و هنگامی که از سردخانه بیرون آمد خبر از زنده شدن میت داد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان بهمئی، تصریح کرد: وقتی از ماجرا باخبر شدم برای صحت ماجرا اورژانس ۱۱۵ را به محل سردخانه اعزام نمودیم، اما پس از معاینه اعلام کردند که جسد مورد نظر هیچگونه علائم حیاتی ندارد.

وی گفت: برای اطمینان کامل، حتی جسد را به مرکز بستر درمان لیکک منتقل کرده و از میت نوار قلب گرفته شد، اما فاقد هرگونه علائم حیاتی بود و پزشک مورد نظر زمان مرگ را مدت سه ساعت پیش اعلام کرد.

طاهری عنوان کرد: هم‌اکنون جسد فرد مورد نظر جهت کالبد شکافی توسط مرکز پزشک قانونی شهرستان بهمئی به مرکز استان منتقل شد.

وی خاطرنشان کرد: فرد فوت شده هنگام مرگ سابقه بیماری خاصی نداشت، اما گفته شد که پدر این فرد نیز در هنگام جوانی بر اثر سکته قلبی فوت کرده است.

جزوه حسابداری فعالیت های کشاورزی را از کجا دانلود کنیم؟

273 بازدید دوشنبه 04 بهمن 1400
لایک: نتیجــــه : 0 امتیــــاز توســـط 0 نفـــر ، مجمـــوع امتیــــاز : 0

بنابراین همه افراد حتی افرادی که هیچ دانش حسابداری ندارند می توانند با یک آموزش کوتاه چند روزه کار با آن ها را یاد بگیرند و پر کاربردترین عملیات های مالی و حسابداری را با سرعت و دقت بالایی انجام دهند. مسئولیت پذیری- اعتماد به نفس و ارتباطات قوی- گروه دیگری از ویژگیهای خبرگان می باشد که جزء ویژگیهای اکتسابی هستند. همانطور که گفته شد نرم افزار سپیدار سیستم با داشتن ویژگیهای بسیار کار بردی که دارد به عنوان یکی از بهترین نرم افزارهای حسابداری از نظر کاربران انتخاب شده است. کاربرانی که از نرم افزار سپیدار سیستم استفاده کردهاند بر این باورند که آموزش جامع و فوق العاده این نرم افزار در کنار پشتیبانی قوی آن یکی از مهمترین دلایل انتخاب نرم افزار سپیدار سیستم برای مدیریت امور مالی کسب و کارشان است. یکی دیگر از دلایل رضایت کاربران از نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم، سهولت کاربری و ظاهر خوب این نرم افزار در مقایسه با سایر نرم افزارهای حسابداری در ایران است. در حال حاضر نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم با داشتن ۶۷ هزار مشتری فعال و تعداد ۲۵۰ نمایندگی فروش در سرتاسر کشور به عنوان یکی از بهترین نرم افزارهای حسابداری از سمت کاربران انتخاب شده است.

روش انتخاب متغیر ریلیف، تأثیر معناداری بر عملکرد پیشبینی شبکههای عصبی مصنوعی دارد. در واقع اگر نرم افزار مورد نظر این خصوصیت را نداشته باشد، امکان از دست رفتن اطلاعات همیشه وجود دارد. هر چه کیفیت یک نرم افزار بیشتر باشد، میزان رضایت مشتریان و میزان فروش نرم افزار نیز بیشتر خواهد بود. درست است که ماهیت حسابداری پیچیده است، اما اگر کار به نرم افزار آن نیز به همان اندازه پیچیده باشد، امکان خطا در محاسبات به شدت بالا می رود. علیرغم اسم حسابداری ،این رشته دارای فرمول ها و محاسبات پیچیده نیست و البته همان محاسبات ساده را نرم افزار انجام میدهد. با کاربری آسان نرم افزار سپیدار سیستم دیگر نیازی نیست برای انجام کارهای حسابداری خود در این زمینه متخصص یا حرفه ای باشید. در صورت استفاده از نرمافزار حسابداری شرکتی، مدیریت زمان و پول خود را چندین برابر بهتر انجام دهید. بنابراین انجام هر اقدامی با استناد بر هوش مصنوعی نرم افزارهای حسابداری شرکتی، مطمئن تر از تکیه بر هوش انسانی است که ممکن است دچار خطا و تخلف شود. اموری مانند ثبت داده ها، پردازش اطلاعات، انجام محاسبات، استدلال بر اساس اطلاعات و آمار، پیش بینی بازدهی و سودآوری، محاسبه هزینه های ورودی و خروجی، برآورد نرخ سود و زیان، پیش بینی موفقیت یا ورشکستگی؛ همگی با استفاده از نرم افزارهای حسابداری شرکتی شکل دقیق و کارآمدتری را به خود گرفته اند.

صنعت مالی و امور حسابداری نیز با به کارگیری هوش مصنوعی فدم بزرگی در جهت مدرن سازی و گسترش امکانات و افزایش بازدهی و سودآوری برداشته است. نرم افزاری که خدمات پشتیبانی قوی دارد، در بروز مشکلات و چالش هایی که ممکن است رخ بدهد، به کمک شما می آید. برای اینکار در کنار یادگیری حسابداری می بایست حتما کار با نرم افزار های حسابداری را بلد باشید. قابلیت گزارش گیری در یک نرم افزار حسابداری شرکتی، بخش بزرگی از دغدغه های نیروی انسانی یک کسب و کار را برطرف می کند. 2014)در رساله دکتری خود در پژوهشی ابتدا اهمیت مدل شکاف انتظار- عمل را بیان می کند و به شکاف انتظار- عمل در زمینه مهارتها با هدف توانایی اشتغالزایی در پاکستان پرداخته است. Rezaie, 2016) با توجه به ماهیت عملی بودن حسابداری، ما باید نقش مهم آموزش در عمل را از نقطهنظر ایدئولوژیک به رسمیت بشماریم. اینکه یک نرم افزار بنا بر کم و کیف شرکت شما، اهداف و خواسته ها و همچنین شرایط و ضوابط شما شخصی سازی شود، نقش مهمی در مؤثر واقع شدن آن در موفقیت یا عدم موفقیت کسب و کارتان دارد.

ستاد ملی کرونا مجوز مبنی بر بازگشایی تدریجی مدارس صادر کرده بود

150 بازدید یکشنبه 03 بهمن 1400
لایک: نتیجــــه : 0 امتیــــاز توســـط 0 نفـــر ، مجمـــوع امتیــــاز : 0

 حمیدرضا طریفی حسینی در گفت‌وگو با ایسنا، در این باره اظهار کرد: از آذر ماه که ستاد ملی کرونا مجوز مبنی بر بازگشایی تدریجی مدارس صادر کرده بود، مدارس ما تقریبا آموزش‌های حضوری خود را آغاز کرده بودند.

وی افزود: مدارس ما بنا به اقتضائاتی که دارند از جمله جمعیت مدرسه یا تعداد دانش آموزانی که در هر کلاس حاضر می‌شوند شرایط متفاوتی نسبت به مدارس عادی دارند. میانگین دانش‌آموزان در مدارس ما ۵۰ نفر و در هرکلاس درس شش نفر است.

رئیس سازمان آموزش‌وپرورش استثنایی با بیان اینکه از مدارس خواسته‌ایم شرایط به نحوی فراهم شود که دانش‌آموزان در برخی گروه‌های هدف اگر شرایط آموزش حضوری را ندارد آموزش مجازی داشته باشند گفت: به عنوان مثال اگر امکان برگزاری کلاس‌ درس پنج تا شش نفره در گروه‌های چندمعلولیتی یا ناتوان مثل طیف اوتیسم فراهم نباشد، کلاس‌ها را دو و سه نفره کرده و امکان حضور را فراهم کنند.

حسینی افزود: اکثر همکاران ما در این دو سه ماه، حضور تمام وقت در مدرسه داشته‌اند. مطابق بخشنامه‌هایی که از وزارتخانه ابلاغ شده، همکاران ما باید به شکل تمام وقت در مدرسه حضور داشته باشند و اگر بنا به دلایلی امکان حضور دانش‌آموزان با نیازهای ویژه وجود نداشته باشد و نتوان کلاس درس با ظرفیت کامل برگزار کرد، اینکه دانش‌آموزان تفکیک و گروه‌بندی شوند، به مدرسه واگذار شده است.

وی تاکید کرد که اقتضائات هرمدرسه متفاوت از مدارس دیگر است، اما سیاست کلی این است که همکاران در مدرسه حضور داشته باشند و اگر هم قرار باشد بنا به شرایط ، آموزشی به صورت مجازی ارائه شود، از همان کلاس درس، آموزش مجازی به گروه‌هایی که نمی‌توانند در مدرسه حاضر شوند ارائه شود تا شرایط برای استقرار کامل دانش‌آموزان در مدرسه فراهم شود.

چرا مردان زگیل تناسلی می گیرند؟

246 بازدید یکشنبه 03 بهمن 1400
لایک: نتیجــــه : 0 امتیــــاز توســـط 0 نفـــر ، مجمـــوع امتیــــاز : 0

انواع دیگر HPV ممکن است باعث سرطان رحم شود. ویروس HPV برای زنان خیلی خطرناک است زیرا نوع High risk آن می تواند باعث ایجاد سرطان دهانه رحم شود. وقتی که آن ها را فشار دهید، نرمی را احساس می کنید و خیلی راحت خم می شوند. کاندوم تنها بخشی از محل را پوشانده و همچنان ترشحات موجب ابتلای فرد به زگیل تناسلی می شوند. تنها یک تماس جنسی جهت انتقال این ویروس از مرد به زن یا از زن به مرد کافی است . در لیزردرمانی نیز زگیلها را میسوزانند که یکی از سریعترین و موثرترین روشهای درمانی است. اگر مبتلا به زگیل تناسلی هستید، نباید محل را با تیغ اصلاح کنید. اگر گسترش پیدا کنند یا بزرگ شوند، شرایط بیمار سخت یا حتی دردناک میشود. همچنین ممکن است روی لبها، دهان، زبان یا گلوی فردی که رابطهٔ جنسی دهانی با فرد آلوده به HPV داشته است نیز بروز کنند. در برخی افراد، علامت بارز ابتلا به زگیل تناسلی ایجاد برجستگیهای ریز و گوشتی در مقعد، داخل واژن یا رحم، دهان، زبان یا گلو، روی نوک آلت تناسلی مردان، کیسه بیضهها و کشاله ران است. در بعضی مردان، زگیل تناسلی باعث بروز ضایعاتی در نوک یا تنه آلت، کیسه بیضه یا مقعد میگردد.

خطر سرطانی شدن انواع HPV که باعث زگیل های تناسلی میشوند کم است. زیرا پاپ اسمیر، سلول های عفونی غیر طبیعی را شناسایی می کند که می تواند نشانه ای از احتمال بروز سرطان باشد. بر اساس نمونه پاپ اسمیر از 45 نمونه 13 مورد (29 %) بدخیمی و 32 مورد (71 %) طبیعی مشاهده شد. واکسن گارداسیل نهگانه شما را در برابر ۹ گونه ویروس HPV ۶، ۱۱، ۱۶، ۱۸، ۳۱، ۳۳، ۴۵، ۵۲ و ۵۸ که از گونههای پرخطر و کمخطر این ویروس هستند ایمن میکند. 1. حتما واکسن HPV را تزریق کنید. در صورت مشاهده زگیل در اندام تناسلی یا آگاهی از آلودگی شریک جنسیتان، حتما برای تشخیص و درمان به پزشک پوست و مو یا اورولوژیست مراجعه کنید. در حقیقت، در بیشتر موارد، ویروس بهخودیخود از بین میرود و هیچ مشکلی نیز برای سلامت فرد ایجاد نمیکند. زگیل تناسلی یا Genital Wart بر اثر یک ویروس انسانی به نام پاپیلوما در ناحیه تناسلی و یا حتی در اطراف دهان ایجاد می شود. بلی درحال حاضر برای زگیل ناحیه تناسلی واکسن وجود دارد. علاوه بر سیر، ترکیب عسل و تخم کرچک که مخلوطی خمیری مانند را ایجاد می کند، می تواند ماده مناسبی برای درمان زگیل به حساب بیاید.

اکثر علت ایجاد آنها ناشی از HPV هستند. انتقال ویروس از طریق آب استخر امکانپذیر نیست؛ اما از طریق سونا و اتاق بخار آلوده میتوان به این ویروس مبتلا شد. آیا امکان انتقال زگیل تناسلی از طریق استخر وجود دارد؟ پزشک از درمان های موضعی برای برداشتن زگیل ها استفاده می کند. برای درمان زگیل تناسلی در مردان و زنان روشهای مختلفی وجود دارد. پیشنهاد میکنیم مقاله ” بیماریهای پوستی اندام تناسلی مردان ” را نیز در وب سایت پزشکی دکتر سوشا بخوانید. زگیل تناسلی یکی از همهگیرترین بیماریهای آمیزشی در جهان است. در صورت وجود ویروس HPV در بدن، تا ۲۰ درصد احتمال ابتلا به دیگر بیماریهای مقاربتی افزایش مییابد. زگیل تناسلی یک عفونت شایع مقاربتی (STI) است که توسط برخی از گونه های کم خطر ویروس پاپیلومای انسانی (HPV) ایجاد می شود. این بیماری از شایع ترین بیماری های تناسلی است. متاسفانه حتی حذف زگیلها لزوما از گسترش ویروس جلوگیری نمیکند و درمان زگیل تناسلی دکتر آقامحمدپور اغلب عود میکند. هم چنین رعایت موارد ذکر شده در پیش گیری از ایجاد زگیل می تواند تا حد زیادی از افزایش زگیل جلوگیری نماید.

با این حال امکان تشخیص دقیق تنها با مشاهده عکس و توسط بیمار وجود ندارد، زیرا این بیماری در افراد مختلف با ظاهر و تعداد متنوعی ایجاد می شود. نهفته ماندن این ویروس در بدن و سرایت آن به افراد مختلف یکی از دلایل بارز شیوع جهانی این بیماری است. واکسن گارداسیل چهارگانه، واکسن گارداسیل نهگانه و واکسن سرواریکس (Cervarix) از واکسنهای ساخته شده برای مقابله با ویروس HPV هستند. افراد ممکن است برای زمان های طولانی مبتلا به ویروس HPV باشند و هیچ گونه علائمی نشان ندهند پس هیچ راهی وجود ندارد تا بفهمیم که آیا ناقل این ویروس شخص شما بوده اید یا شریک جنسی تان. اگر زن و مبتلا به به این مشکل هستید، لازم است که پس از درمان اولیه، هر 3 تا 6 ماه آزمایش پاپاسمیر بدهید. اگر شدت بیماری کم یا زیاد بود حتما به پزشک مراجعه فرمایید و اگر این امکان را نداشتید و یا به هر دلیلی می توانید از درمان های خانگی و گیاهی استفاده کنید.

در شرایط مناسبی لاستیک زاپاس را نگهداری کنید (راهنمای خرید لاستیک)

183 بازدید شنبه 27 آذر 1400
لایک: نتیجــــه : 0 امتیــــاز توســـط 0 نفـــر ، مجمـــوع امتیــــاز : 0

در شرایط مناسبی لاستیک زاپاس را نگهداری کرده و باد آن را همراه با فشار باد لاستیک های دیگر کنترل نمایید. هر دو هفته یک بارباد لاستیک ها را کنترل کنید. لاستیک موتور سیکلت بر مواردی نظیر عملکرد تعلیق، ایمنی، ترمز گرفتن، مصرف سوخت، سر و صدا و راحتی موتورسوار تأثیر می گذارد. انتخاب یک تایر مناسب، تأثیر عمیقی بر سبک رانندگی- مصرف سوخت- نرمی و حتی ایمنی دارد.در مبانی مهندسی اتومبیل، لاستیک ها را بهعنوان یکی از اعضای خانوادهی انتقال قدرت میشناسند. 02/12/03 من برای دو لاستیک Kama 205 165 / 70R13 با LLC Shiny99 قرارداد خرده فروشی منعقد کردم. خطرات این لاستیکها با توجه به شرایط آب و هوائی گرم و جاده های پر دست انداز، رعایت نکردن سرعت مطمئنه و خانواده های پر جمعیت و تکمیل ظرفیت کامل خودرو توسط افراد خانواده، … لاستیک های برفی به دلیل داشتن ترکیب آج ، برای رانندگی در هوای گرم به طور روزانه در نظر گرفته نشده اند و که در جاده های خشک و گرم به سرعت فرسوده می شوند. خسارتهای وارد شده بر بدنه خودرو بر اثر آزمایش سرعت و حمل مواد منفجره.

بر اساس نظر بسیاری از کارشناسان اسپرت اروئی ، تایر ها عضو مهمی در خودرو شناخته می شوند و ارتباط مستقیمی با کیفیت و نوع رانندگی خواهند داشت. تولید نسل های جدیدی از تایر امروزه موجب شده تا تنها ۵ درصد وزن خودرو به لاستیک منتقل شود. توجه داشته باشید که لاستیک کویر کیفیت و کاربرد بسیار مطلوبی دارد و این موضوع سبب شده که حتی کشورهای دیگر نیز به استفاده از این لاستیک بپردازند. مصرف کننده حق دارد این الزامات را به فروشنده یا سازنده ارائه دهد. ما کیفیت را در طول فرآیند اندازه گیری میکنیم. این دو دسته از انواع لاستیک در اندازه ، ابعاد و جنس با هم تفاوت هایی دارند که این تفاوت ها باعث ایجاد تفاوت در عملکرد آنها میشود تا عملکرد مطلوب و متناسب با کاربرد خودرو و شرایط جاده را برای راننده و خودرو فراهم کند . با این لاستیک فرمان خودرو بهتر پاسخ میدهد، چسبندگی با جاده در سر پیچها افزایش مییابد و توقف خودرو خیلی سریع انجام میشود، بدون اینکه مسافت زیادی را جلو برود. باید در نظر داشت که دعاوی زمان و تلاش زیادی را می طلبد و اینکه آیا ارزش انجام آن را دارد ، خود تعیین کنید.

این قسمت علاوه بر جذب ضربات وارد شده بر اتومبیل و افزایش نرمی حرکت و آسایش سرنشینان، نقشی اساسی در ایمنی خودرو نیز دارد. بعد از خرید لاستیک اینترنتی از تایر آنلاین شاپ مراقب لاستیک های تاریخ گذشته باشید لاستیک هم مانند سایر وسایل تاریخ مصرف دارد حال این سوال در ذهن شما ایجاد می شود چگونه تاریخ مصرف روی لاستیک را بخوانیم. چسبندگی اضافی برای لاستیک های عملکردی در خودروهای با کارایی بالا نیز مفید است. برای فرمان­پذیری و عملکرد عالی و البته متناسب با ظاهر آنها طراحی شدهاند. در بسیاری از فروشگاه ها ، با نقص آشکار کارخانه (به عنوان مثال ، عدم تعادل بیش از حد) ، آنها می توانند بدون نوار کارت قرمز غیر ضروری ، تایر را تعویض کنند. آنها معمولاً ظرف یک ماه موضوع را بررسی می کنند. عملکرد خوبی را روی سطح جاده خشک یا مرطوب ارائه می دهند. شاید همین امر دلیل خوبی برای عدم انتخابشان باشد. شاید به جرات بتوان گفت عدم اطلاع رسانی در مورد ویژگی ها و نحوه ی عملکرد انواع بخش های خودرو زمینه ساز مشکلات جدی خواهد شد. در ادامه به بررسی مهم ترین ویژگی های یک تایر خوب و استاندارد اشاره می کنیم. تایرهای مناسب برای تمام سطوح طراحی شدهاند تا سطح بالایی از کشش را در انواع جادهها و سطوح تامین کنند.مدلهایی که در زیرمجموعه این نوع از تایر قرار می­گیرند دارای طراحی آج­های باز می­باشند که برای رانندگی خارج از جاده و همچنین در خیابانهای آسفالت مناسب هستند.

همچنین در رابطه با این موضوع باید گفت که بیشتر تایرهای موجود برای خودروهای ایرانی نیز از این دو برند انتخاب میشوند؛ بنابراین از نظر کیفیت هر دو برند را میتوان در یک جایگاه قرار داد. در اغلب موارد، پهنای لاستیکهای اسپورت نیز بیشتر از لاستیک فابریک میباشد. بیشتر ماشینهای ایرانی دارای سایز رینگ 13 یا 14 اینچ هستند و بیشتر رینگهای اسپرت دارای سایز 15 یا 16 اینچی. لاستیک را تعویض کنم بهتر است یا لاستیک ارتقا بدهم؟ جدول چگونه لاستیک خودرو را سالم نگهداریم؟ زمان خرید لاستیک جدید چه مسائلی را در نظر بگیریم؟ لاستیک خودرو تیوبلس دارای لایه های کائوچویی (رزینی ) می باشند که نقش مشابه تیوب را در لاستیک های تیوب دار ایفا می کند. تایرهای با کارایی بالا معمولا دارای دیوارههای جانبی محکم، کوتاه، بلوک های آجی بزرگ، و پوشش نایلونی روی کمربندهای فولادی تایر هستند که تا وقتی با سرعتهای بالا حرکت میکنند اجزاء تایر را در کنار هم نگه دارند. ویژگی های یک تایر استاندارد چیست ؟ چند ویژگی مهم از لاستیک ها! به همین علت بیشترین وزن و فشار را باد لاستیک تحمل می نماید.

نکات مهم ثبت برند و علائم تجاری شرکت خود که حتما باید بدانید

197 بازدید شنبه 27 آذر 1400
لایک: نتیجــــه : 0 امتیــــاز توســـط 0 نفـــر ، مجمـــوع امتیــــاز : 0


خیلی به دنبال گواهی و مدرک این برنامه ها نباشید! شرکت به دنبال سنجش و ایجاد رضایت مشتری است. به طور کلی برند بایستی در مشتری ایجاد حس وفاداری کند و انتخاب آن از مهمترین مراحل ثبت برند است. ادامه را در وبسمترفا بخوانید.

در کیندلینگ الکتریکی، تحریکات الکتریکی ضعیف با فواصل زمانی مشخص به منطقه­ی خاصی از مغز اعمال می­شود. مدیر غیر شریک با شرایط پیش بینی شده در اساسنامه و در غیر این صورت با تصمیم اکثریت شرکاء معزول می شود. طبق بخشنامه ی 90/10/19-189751/90 ارائه ی گواهی عدم سوپیشینه ی کیفری برای مدیران(مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره)و بازرسین شرکت های تجاری در مرحله ی تاسیس ضروری و به هنگام تغییرات،اظهار و تایید عدم سوپیشینه ی کیفری مدیران و بازرسین در ذیل صورتجلسه ی مجامع عمومی و عادی (سالیانه و یا فوق العاده)کفایت می نماید. یکی از عواقب عدم ثبت برند این است که اگر صاحبان برند نسبت به ثبت برند خود اقدام نکنند ممکن است شرکت های رقیب از این برند برای کالای مشابه استفاده کنند و این امر منجر به اتلاف سرمایه گذاری در بازاریابی یک محصول گردد در حقیقت بدنبال این امر ممکن است مشتریان گمراه شوند و به شهرت و وجهه صاحب برند آسیبی وارد گردد.نکته ای که در این بحث حائز اهمیت است این است که واگذار کردن برند به شخص ثالث به سهولت قابل انجام است و این امر میتواند سبب افزایش منبع درآمد شخص و یا شرکت گردد و یا موجب انعقاد موافقت نامه اعطای نمایندگی فروش شود.یکی از مزایای ثبت برند را می توان استفاده از برند مشهور جهت اخذ منابع مالی و یا وام موسسات مالی دانست بخصوص این که علامت تجاری مذکور در میان مردم از شهرت خوبی نیز برخوردار باشد.

ثبت شرکت و برند

در اين مطالعه به منظور ثبت متغير هاي کينتيکي و کينماتيکي از سيستم آناليز حرکت سه بعدي (نسخه 2/7ساخت کشور سوئد) با 7 دوربين (توليد شرکت کوآيسس آمريکا) با فرکانس 100هرتز و 1 صفحه تشخيص نيروي کيستلر (500 در 600 ميلي متر، مدل AA 9260، توليد شرکت کيستلر سوئيس) براي جمع آوري اطلاعات راه رفتن آزمودني ها در مرکز تحقيقات اختلالات اسکلتي و عضلاني دانشکده توانبخشي دانشگاه علوم پزشکي اصفهان استفاده شد. در شرکت های با مسئولیت محدود تقاضانامه و در شرکت های سهامی خاص و موسسات غیرتجاری اظهارنامه می باشد. تعداد شرکت کننده با توجه به مقالات پيشين، 10 بيمار مبتلا به استئوآرتريت درجه 2 و 3 در ناحيه داخلي زانو تعيين شد. البته بعضی از برنامههای رایگان این سایت، جنبه تبلیغاتی برای یک دوره بلندمدت را دارد، اما بعضی از آنها با وجود اینکه رایگان هستند، اما بسیار مفیدند. در صورتی که از این فرم ها و نحوه پر کردن آن ها اطلاع نداشته باشید، به طور قطع دیگر راهی برای ثبت برند در کشور مقصد نخواهید داشت. چرا که داشتن نام ها و گروه های متفاوت در هر شبکه ی اجتماعی مشتریان شما را گیج و سردرگم خواهد کرد.

فقط یک برنامه بسیار عالی را برای یادگیری لغات زبان به شما پیشنهاد میکنم که هرقدر هم این کار برایتان سخت باشد، اما از این برنامه خوشتان میآید! اگر میخواهید در هر مقطعی از زمان دانشجوییتان، از مشاوره شغلی بدون پرداخت هزینه و همینطور دورههای تخصصی که باعث ورود حرفهایتر شما به بازار کار میشود استفاده کنید، میتوانید عضو سازمان ISIC تا از این مزایا استفاده کنید. آزمون واريانس اندازه گيري هاي تکرار شده براي مقايسه تأثير ارتوز در متغيرهاي ذکر شده در بيماران قبل و بعد ارتوز، استفاده شد. متغيرهاي زماني و مکاني و گشتاورهاي وارد شده به مفصل زانو و دامنه حرکتي زانو براي هر فرد در تمام مراحل اندازه گيري شد. در اين مطالعه براي بار نخست، تأثير ميزان ارتفاع بار ارتوز بر گشتاور اداکتوري وارده به زانو اندازه گيري شد. در حیوان کامل کیندل شده تحریکات کیندلینگ باعث تشنجات تونیک ـ کلونیک می شود، درحالی­که در کیندلینگ موضعی بعد از تحریکات کیندلینگ تشنجات تونیک و کلونیک مشاهده نمی­شود.

ارتوز با طول بار بلند به دليل بازوي اهرمي بيشتر تأثير معنا داري در کاهش گشتاور اداکتوري کمپارتمان داخلي زانو دارد، درنتيجه ممکن است باعث بهبود روند درمان و کاهش گشتاور اداکتوري افراد شود. تغيير راستا و نيروهاي بيومکانيکي روي زانو باعث کاهش درد، افزايش عملکرد، بهبود کيفيت زندگي و متغيرهاي راه رفتن مي شود. 1. شرکت گویا ثبت بیش از 15 سال سابقه و تجربه مفید در حوزه ثبت برند دارد و ارزش کاهش ریسک را برای شما به همراه دارد. هزینه چاپ دوم در روزنامه رسمی حداقل ۲۳۸ هزار تومان می باشد. پیشفرض را بر این گذاشتهام دانشجو هیچ بودجه اضافهای ندارد که بخواهد هزینه برنامههای فوقبرنامه برای خودش کند. آنها که دوره کارشناسی خود را بدون فکر به آینده شغلیشان و هر اقدامی، تمام میکنند و میخواهند وارد بازار کار شوند: بدون هیچ سابقه کار، بدون هیچ مهارتی! «مهارت روابط عمومی» یعنی بتوانید با دیگران بهراحتی ارتباط برقرار کنید و پیام موردنظر خود را به آنها منتقل کنید، «مهارت تدریس» یعنی قادر باشید در یک کلاس درس، بدون آنکه هول شوید به ارائه مطلب بپردازید و آنچه را میدانید، بهگونهای بیان کنید که دیگران هم بهخوبی یاد بگیرند. بدین منظور باید دو بار برند خود را در روزنامه آگهی کنید.

مراحل ثبت برند:

sabterahroshan.com

از خانه خود شروع به ورزش کنید

141 بازدید چهارشنبه 24 آذر 1400
لایک: نتیجــــه : 0 امتیــــاز توســـط 0 نفـــر ، مجمـــوع امتیــــاز : 0

ورزش منظم یکی از بهترین کارهایی است که می توانید برای سلامتی خود انجام دهید. در واقع، فوایدی را که فعالیت بدنی مداوم می تواند بر بدن و سلامتی شما داشته باشد، به سرعت مشاهده و احساس خواهید کرد. با این حال، انجام تمرینات ورزشی روزانه عزم زیادی می خواهد و پایبندی به آن در دراز مدت مستلزم نظم و انضباط است. اگر قصد شروع ورزش را دارید اما نمی دانید از کجا شروع کنید، این مقاله برای شما مناسب است. در اینجا همه چیزهایی است که باید درباره شروع یک روال و پایبندی به آن بدانید وجود دارد.

ورزش در خانه نیازی به صرف انرژی، وقت و هزینه زیادی ندارد. شما مجبور به داشتن تجهیزات ورزشی فراوان  نیستید و به سادگی، با استفاده از وزن بدن خود قادر به انجام تمرینات، خواهید بود. اگر به دنبال ورزش حرفه ای تر و تخصصی تر هستید می توانید با خرید وسایلی مانند دمبل، کش ورزشی، تردمیل و دوچرخه ثابت اصفهان به اهداف ورزشی خود برسید.

 

چرا ورزش کنیم؟

طبق تحقیقات انجام شده، ورزش منظم به طور قابل توجهی سلامت روح و جسم شما را بهبود می بخشد. مزایای اصلی آن شامل کمک به افراد برای دستیابی و حفظ وزن بدن و توده عضلانی سالم و کاهش خطر ابتلا به بیماری های مزمن است. علاوه بر این، تحقیقات نشان داده است که ورزش می تواند خلق و خوی شما را بهبود ببخشد، سلامت روانی شما را تقویت کند، به خواب بهتر کمک کند و حتی زندگی جنسی شما را تقویت کند. همچنین می تواند به شما در حفظ سطح انرژی خوب کمک کند. به طور خلاصه، ورزش قدرتمند و مفید است و می تواند به بهبود زندگی شما در ابعاد مختلف کمک کند.

شما می توانید برای انجام ورزش روزانه خود به باشگاه بروید یا با خرید لوازم ورزشی اصفهان و تجهیز یک باشگاه خانگی، به ورزش بپردازید.

 

انواع متداول ورزش

ورزش انواع مختلفی دارد، از جمله:

 

 • هوازی: هسته اصلی هر برنامه تناسب اندام باید شامل نوعی حرکت مداوم باشد. به عنوان مثال می توان به شنا، دویدن و رقصیدن اشاره کرد.
 • استحکام و قدرتی: این تمرینات به افزایش قدرت عضلانی بدن کمک می کنند. به عنوان مثال می توان به تمرینات مقاومتی، پلایومتریک، وزنه برداری و دوی سرعت اشاره کرد.
 • تمرین تناوبی با شدت بالا:(HIIT) این نوع تمرین شامل تکرارهای کوتاه مدت از تمرینات با شدت بالا و به دنبال آن تمرینات با شدت کم یا دوره های استراحت است.
 • تعادل یا ثبات: این تمرینات برای تقویت عضلات و بهبود هماهنگی بدن طراحی شده اند. به عنوان مثال می توان به پیلاتس اشاره کرد.
 • انعطاف پذیری: این نوع تمرینات به ریکاوری عضلات، حفظ دامنه حرکتی و جلوگیری از آسیب کمک می کند. به عنوان مثال می توان به یوگا یا حرکات کششی عضلانی اشاره کرد.

فعالیت های فوق را می توان به صورت جداگانه یا ترکیبی انجام داد. نکته مهم این است که کاری را انجام دهید که برای شما بهتر است و از آن لذت ببرید.

برای داشتن فعالیت های ورزشی آسان در حین انجام کارهای روزمره، به موارد زیر توجه کنید:

 

در حین درست کردن یک فنجان چای تمرین کنید

در حالی که منتظرید تا کتری شما به جوش آید، می توانید از این زمان انتظار چند دقیقه ای با انجام برخی تمرینات مانند اسکات، لانژ یا کشش بازو استفاده کنید. این یک نمونه از بی شمار زمانی است که شما می توانید در حین انجام کارهای روزمره خود به ورزش سبک و کوتاه نیز بپردازید. در ابتدا ممکن است بی نتیجه به نظر برسد ولی در طولانی مدت نتایج چشمگیر آن را در سلامت جسمی و روحی خود مشاهده خواهید کرد.

 

برنامه تمرینی منحصر به فرد خود را داشته باشید

از فعالیت های ورزشی مورد علاقه تان برای ایجاد برنامه ورزشی شخصی خود استفاده کنید که این برنامه می تواند از 5 الی 30 دقیقه شروع شود و هر چند بار در هفته انجام شود. به یاد داشته باشید که با سرعتی که در آن احساس راحتی می کنید شروع به ورزش کنید و روزهای استراحت را برای کمک به ریکاوری بدن خود در نظر بگیرید. این یک راه عالی برای افزایش انگیزه و لذت بردن از ورزش است در حالی که کنترل کاری را که انجام می دهید به دست می آورید. همچنین شما می توانید با تهیه یک وسیله سرگرمی مانند میز پینگ پنگ اصفهان به سرگرمی و ورزش در کنار هم بپردازید.

 

از ویدئو های آموزشی استفاده کنید

ویدیوهای تمرینی راه بسیار خوبی برای جا دادن جلسات ورزشی برنامه ریزی شده در روز شما هستند. این جلسات اغلب رایگان هستند و طیف وسیعی از تمرینات مختلف را در اختیار شما قرار می دهند. این بدان معناست که می‌توانید انواع مختلفی از تمرینات را امتحان کنید و آن‌هایی را که بیش تر از همه از آن لذت می‌برید را انتخاب کنید. طیف وسیعی از منابع آنلاین وجود دارد که می‌توانید کلاس‌های تمرینی دلخواه خود را از آن جا پیدا کنید، برای مثال:

 • یوتیوب
 • اینستاگرام
 • سایت ها و مقالات ورزشی

 

به جلسات ورزشی آنلاین بپیوندید

جلسات آنلاین یک راه عالی برای داشتن یک روال ورزشی هفتگی و افزایش سطح تمرینی شما است. همچنین هنگامی که با سایر شرکت کنندگان و مربیان روابط برقرار می کنید، باعث افزایش روحیه و پشتکار شما می شود. این جلسات اغلب هزینه کمی برای شرکت کنندگان دارند، با این حال، لازم است بگردید تا یک جلسه ورزشی آنلاین مناسب خود پیدا کنید.

امروزه با توجه به محیط همیشه در حال تغییر و چالش برانگیزی که در آن زندگی می کنیم، اغلب به دنبال ادامه روال عادی زندگی هستیم. با روی آوردن بسیاری از مردم به کلاس های ورزشی آنلاین، ارائه دهندگان بیش تری در این زمینه، این امر را تسهیل می کنند.

برای خرید شارژر 20 وات چه نکاتی باید رعایت کرد؟

148 بازدید دوشنبه 22 آذر 1400
لایک: نتیجــــه : 0 امتیــــاز توســـط 0 نفـــر ، مجمـــوع امتیــــاز : 0

همانطور که گفته شد، آداپتور شارژر اورجینال آیفون 12 اپل در پک اصلی می باشد و ساخت آن اورجینال اپل است، به همین دلیل آداپتور شارژر 3 پین 20 وات اپل به همراه خود کابل شارژر ندارند، و کاربران باید به صورت جداگانه کابل شارژر Type-C به Lightning را تهیه و خریداری کنند. به همین دلیل است که شما می توانید از یک شارژر سریع در گوشی های قدیمی تر استفاده کنید که از تکنولوژی شارژ سریع پشتیبانی نمی کند - هر دو شارژر و باطری حفاظت لازم را برای جلوگیری از هرگونه اتفاق بد انجام می دهند. مطمئنا طرفداران گوشی های آیفون تمایل دارند که درباره این شارژر بیشتر بدانند برای آگاهی از این موضوع با ما همراه باشید. آداپتور شارژر 20 وات اپل به همراه کابل USB-C به لایتنینگ مناسب برای دستگاههای اپل آیفون، آیپد، ایرپاد، اپل واچ و مگسیف. پیش از این نیز این نام توسط اپل برای تعویض شارژر های مک بوک با USB-C استفاده می شد. آداپتور برق اورجینال تیغه ای 18 وات اپل با درگاه USB-C شارژ سریع و کارآمدی را در خانه و محل کار به شما ارائه میدهد. شارژر 20 وات اپل از فناوری شارژ سریع پشتیبانی میکند و گوشی آیفون 12 پرو مکس را در کمتر از 50 دقیقه فول شارژ میکند. با اتخاذ کردن سیستم شارژر Delivery Power USB تمام محصولات حال حاضر اپل اعم از آیفون و مک بوک و … مطمئنا همه کاربران گوشی های تلفن برای شارژ کردن گوشی های خود نیاز به یک آداپتور دارند که دارندگان گوشی اپل نیز از این قاعده مستثنی نخواهند بود. به صورت مشابه، با خاموش کردن آیفون در هنگام شارژ شدن، تا حدودی در سرعت شارژ آیفون شما تغییر به وجود خواهد آمد. این شارژر سریع برای گوشیهای هوشمند iPhone از شرکت اپل ، از فناوری GaN (یا همان گالیم نیترید) استفاده میکند تا قدرت بیشتر، کنترل بیشتر و همچنین یک سری ساز و کارهای محافظتی در اختیار کاربران قرار دهد که در مقایسه با سیلیکون معمولی، ویژگیهای بیشتری در مدار خود ارائه میکند. اگر شما هم آیفون 12 خریدید و نیاز به تهیه آداپتور شارژر دارید، ما به شما کلگی شارژر 20 واتی اورجینال اپل را پیشنهاد می کنیم، زیرا این بهترین و بهینه ترین آداپتور شارژی است که به صورت اصل، از طرف کمپانی اپل، برای آیفون های 12 و جدیدتر طراحی و تولید شده است. این آداپتور با قدرت 20 وات میتواند شارژ گوشیهای آیفون و تبلت های آیپد که از سال 2020 به بعد تولید شده را در مدت زمان کمتر از 55 دقیقه از 0 تا 100 درصد یا دستگاه تبلت اپل شما را انجام دهد همچنین کلیه دستگاه های دیجیتال که ولتاژ ورودی آنها بین 5 تا 9 ولت باشد میتوانند از این شارژر استفاده کنند، اما دستگاه هایی مانند آیفون 8 به بالا که از تکنولوژی PD پشتیبانی میکنند، میتوانند بیشترین بهره را از این شارژر داشته باشند. با وجود افزایش کالا های فیک و جعلی در بازار تشخیص محصول های اورجینال بسیار سخت است. این آداپتور شارژر اصل بوده و کیفیت ساخت بسیار بالایی دارد، همچنین برای گوشی های خانواده آیفون 12 تولید و به بازار عرضه شده است. دوشاخه این آداپتور شارژر به صورت باز شو است و با پریز های کشور ایران سازگاری ندارد به همین دلیل برای استفاده از آن نیاز به تبدیل خواهد شد. شما میتوانید کابل اورجینال اپل را متناسب با نیاز خود از فروشگاه موبایل سفیر تهیه نمایید. به همین دلیل، هنگام استفاده، گوشی به هیچ عنوان آسیب نخواهد دید، زیرا شارژر 3 پین 20 وات اپل به صورت امل و با استاندارد های اپل، آیفون شما را شارژ خواهد کرد. این آداپتور شارژر نیز با دو خروجی 5V-3A و 9V-2.22A میتواند گوشی های آیفون را با توان 15 و 20 واتی شارژ کند. شدت جریان خروجی کله شارژر 3 پین 20 وات آیفون 12 برابر با 3 آمپر برای 5V و برای 9 ولت 2.22 آمپر میباشد، در ادامه به صورت کامل این محصول را به شما کاربران عزیز معرفی خواهیم کرد، با ما همراه باشید. همچنین جریان خروجی در آن 3.0 آمپر شدت دارد و برای شارژ باتری انواع گوشیهای موبایل، دوربین دیجیتال و دیگر لوازم از این قبیل مناسب خواهد بود. دوربین اصلی آیفون 12 مینی حقیقتا بی نظیر است. روند کار این تکنولوژی بدین گونه است که نمایشگر با یک نماد اثر انگشت در جایی که قرار است انگشت کاربر برای تأمین نور قرار بگیرد، روشن میشود و دوربین تصویری از انگشت کاربر ایجاد میکند. گوشی اپل iPhone SE 2020 از تکنولوژی شارژ سریع 18W ،USB Power Delivery 2.0 پشتیبانی میکند که طبق ادعای شرکت اپل، در مدت 30 دقیقه میتواند شارژ باتری را از صفر به 50% برساند. منابع: https://www.apple.com/shop/product/MHJA3AM/A/20w-usb-c-power-adapter

مدارک مورد نیاز برای ایجاد شرکت

180 بازدید شنبه 20 آذر 1400
لایک: نتیجــــه : 0 امتیــــاز توســـط 0 نفـــر ، مجمـــوع امتیــــاز : 0

به گزارش تابناک از طریق ثبت شرکت، توافق و تمایل همکاری بین شرکای شرکت ها شکل می گیرد. به طور کلی ایجاد و ثبت شرکت، بر طبق حقوق و مقررات اسناد ثبتی و قراردادی منعقد می شود.

در این مقاله سعی داریم به مدارک مورد نیاز برای ایجاد شرکت پرداخته و اساس و مراحل کار را به شما ارائه دهیم.

 

مراحل ثبت و ایجاد شرکت:

 • انتخاب شرکا و تعداد آن ها بر اساس نوع شرکت
 • ثبت نام در سایت مربوط برای ایجاد شرکت
 • درج نمودن اسامی شرکا و میزان سرمایه اولیه برای کار
 • تعیین کردن سهام و مقام هر یک از اعضاء شرکت
 • تکمیل و ارائه اساسنامه و تقاضانامه
 • تکمیل و ارائه نمودن مدارک لازم
 • پست کردن مدارک خواسته شده

 

شرایط اختصاصی ایجاد شرکت:

 • وجود شرکا: تاسیس شرکت، مستلزم وجود حداقل دو نفر است. زیرا با یک نفر، شرکتی تشکیل نمی شود.
 • همکاری شرکاء: از ملزومات تاسیس و ایجاد شرکت، همکاری شرکا است. یعنی خرید سهام و حضور در جلسات و…
 • تامین سرمایه مورد نیاز شرکت: سرمایه لازم برای شرکت از طریق سرمایه شرکا تامین می شود.
 • اشتغال به فعالیت تجاری: از ضروریات دیگر ایجاد شرکت، اشتغال شرکا به فعالیت ها و معاملات تجاری است.
 • تقسیم سود و زیان: به طور اغلب، هر یک از شرکا در میزان سود و زیان شرکت، مساوی می باشند. اساسنامه شرکت این امر را تعیین می کند. بنابراین چگونگی تقسیم سود و زیان، قبل از آغاز فعالیت شرکت باید مشخص شود.

 

مدارک مورد نیاز برای ایجاد شرکت:

مدارک مورد نیاز برای ایجاد شرکت در هر یک از انواع شرکت ها، دارای تفاوت های جزئی می باشد ولی به طور کلی مدارک لازم برای تمامی آن ها یکسان است:

 • دو برگ اظهارنامه شرکت
 • دو برگ اساسنامه شرکت
 • دو نسخه از صورتجلسه
 • کپی برابر اصل شناسنامه و کارت ملی تمامی اعضای شرکت
 • از بانکی که حساب شرکت تازه تاسیس در آن افتتاح شده است، گواهی پرداخت به میزان حداقل ۳۵ درصد ارائه شود.
 • تقویم نامه کارشناس دادگستری
 • ارائه سند مالکیت شرکت
 • ارائه گواهی عدم سوء پیشینه تمام اعضای شرکت
 • ارائه مجوز فعالیت های شرکت که در آن حدود و اختیارات هر یک از آنها، تعیین شده است.

 

راهنمایی و نکات مهم در مورد ایجاد و ثبت شرکت:

آدرس شرکت در فرآیند تاسیس آن بسیار مهم می باشد که تاییدیه آن از طریق اداره پست، دریافت می گردد.

آدرسی که به اداره پست ارائه می شود، باید تجاری باشد و در صورت استیجاری بودن، دارای قرارداد رسمی برای ارائه باشد.

سپس در مرحله بعد، باید سهامداران و اعضاء هیئت مدیره تعیین شوند. بعد از تکمیل کردن فرم های مربوطه، نوبت به مراحل اداری تاسیس شرکت می رسد.

همچنین به یاد داشته باشید که شما نمی توانید از نام شرکت برای برند خود استفاده کنید، بلکه باید نام درخواستی را به عنوان برند ثبت کنید. در غیر اینصورت شخص دیگری آن نام را قبل از شما ثبت نموده و شما نمی توانید کاری انجام دهید.

اگر بعد از تاسیس شرکت، قصد هر نوع  تغییری در شرکت را داشتید؛ باید در سازمان تاسیس شرکت تایید شده و در روزنامه رسمی نیز انتشار یابد.

قیمت انواع لاستیک خارجی خودرو

142 بازدید سه شنبه 25 آبان 1400
لایک: نتیجــــه : 0 امتیــــاز توســـط 0 نفـــر ، مجمـــوع امتیــــاز : 0

توجه داشته باشید که در خودروهای دوگانه سوز یا خودروهایی که در صندوق عقب آنها بار اضافه وجود دارد فشار بار لاستیک های عقب باید 2 تا 3 واحد نسبت به حالت استاندارد چرخ های جلو بیشتر باشد. خرید لاستیک با کیفیت: خرید لوازم یدکی و لاستیک با کیفیت اگرچه در نگاه اول کمی هزینه بیشتری به شما تحمیل می کند اما در دراز مدت نسبت به محصولات تقلبی بیشتر به فکر جیب شما خواهند بود. که می تواند درخشندگی جالبی را به لاستیک ها و داشبورد ماشین شما بدهد. این کار باعث می شود که از ساییدگی و اصطکاک و سر خوردن چرخ ها جلوگیری شود. بالانس نبودن به معنای توزیع ناهمگن وزن تایر و متعلقات چرخ است و در بلند مدت موجب خرابی لاستیک و ساییدگی لاستیک از طرفین، خرابی جلوبندی و اشکالاتی در سیستم تعلیق خودرو می شود. تنظیم بودن فشار باد تایرها: تغییر دما در طول سال موجب تغییر فشار باد لاستیک ماشین ها می شود. به طور کلی شما می توانید با رعایت چند نکته کلیدی و مهم طول عمر لاستیک های ماشین مورد نظر خود را افزایش دهید. اگرچه تشخیص دقیق علت اصلی کار یک تعمیرکار ماهر است اما شما نیز میتوانید با کمی دقت و بدون داشتن مهارتهای پیچیده یک دید کلی از دلایل لاستیک سابی خودرو داشته باشید.

اما لرزش خودرو می تواند نشانه لاستیک فرسوده نیز باشد. افزون بر این، تنظیم باد لاستیک خودرو در کاهش مصرف سوخت نیز اثرگذار است. برای نمونه کم باد بودن لاستیک به اندازه 6 psi (حدود 20 درصد فشار استاندارد) سایش لاستیک را نامنظم کرده و عمر آج را 25 درصد کاهش میدهد مصرف سوخت نیز 5 درصد افزایش مییابد. طبق گزارش موسسه Consumer Reports (گزارشات مصرفکننده) در سال 2006، لاستیکهایی با باد نیتروژن افت فشار کمتری نسبت به لاستیکهای پر شده از باد معمولی تجربه میکنند اما این اختلاف فشار رقمی ناچیز در حدود 1.3 psi خواهد بود. به عنوان مثال تایر سایز 315/80/22.5 مخصوص کامیون این شرکت بسته به محور استفاده قیمتی در حدود 14 میلیون تومان داشته که با توجه به قیمت مصوب در حدود 3.6 میلیون تومانی نمونه های داخلی رقمی بسیار بالا به حساب می آید. برای مثال در ماشین پژو 206 از لاستیک و رینگ استاندارد با سایز ۱۴/۶۵/۱۸۵ استفاده شده است.

پهنای لاستیک های اسپرت در اغلب موارد، در قیاس با لاستیک فابریک بیشتر است. البته بررسی ماهیانه فشار باد لاستیکها تنها در حرف ساده است و مردم اغلب آنقدر در این کار تنبل هستند که حتی با وجود مجهز بودن خودروهای امروزی به سیستم کنترل فشار باد لاستیک باز هم اقدام به تنظیم باد لاستیکها نمیکنند. حتی امکان ترکیدن لاستیک های ترک خورده نیز وجود دارد. هر تایر توانایی تحمل حرکت با سرعتی مشخص را دارد. تایر مدل Cooper Discoverer True North از تکنولوژی Snow Trapping برای وسایل نقلیه مسافری که در معرض شرایط شدید زمستانی قرار دارند استفاده میکند. شاید تصور کنید که لاستیکها را میتوان بر حسب نوع استفاده تا مدت بیشتری نیز زیر خودرو قرار داد. از این رو، باید پس از مدتی جای آنها را تغییر داد تا تمام لاستیک ها به یک اندازه عمر کنند. بر اساس اندازه گیری های آزمایشگاهی هر 5 درجه کاهش دما موجب 1psi کاهش فشار هوا خواهد شد.

ضمن اینکه میزان مصرف سوخت هم کاهش می یابد و از وارد آمدن فشار بر روی فرمان و سیستم فنربندی کاسته می شود و هدایت خودرو را راحت تر می کند. طبق گزارشهای آژانس حفاظت از محیطزیست ایالت متحده کاهش فشار باد چهار چرخ خودرو به میزان 1 psi موجب افزایش مصرف سوخت 0.3 درصدی در خودروها میشود. زاویه کستر میزان داخل یا بیرون بودن زاویه چرخ هاست. هم راستا بودن چرخ ها برای هدایت کردن مناسب و درست خودرو و جلوگیری از ساییدگی لاستیک ماشین امری ضروری است. در نتیجه لاستیک تیوبلس دیگر نیازی به تیوب و فلپ دور چرخ ندارد. صدای بلند در جادهها: با توجه به الگوهای آج و حفرههای عمیقتر بین آنها، رانندگی در جادههای آسفالته با تایرهای گل و لای صدایی بسیار بلند ایجاد می­کند. برتری و رقابت ایجاد می­کنند. بنابراین، لاستیک هر خودرو در هر ماه 1 تا 2 واحد از هوای خود را از دست می دهد و این افت فشار در ماه های گرم سال بیشتر خواهد بود.

خرید لاستیک از تایر آنلاین شاپ:

https://tireonlineshop.com/


بلوک وسط
بلوک چپ
ورود به سایت
عضویت سریع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
موبایل :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی :
 
کد امنیتی
 
بارگزاری مجدد
آمارگیر
  آمار مطالب
  کل مطالب : 284
  کل نظرات : 0
  آمار کاربران
  افراد آنلاين : 3
  تعداد اعضا : 0
  آمار بازديد
  بازديد امروز : 270
  بازديد ديروز : 184
  بازديد کننده امروز : 55
  بازديد کننده ديروز : 85
  گوگل امروز : 0
  گوگل ديروز: 4
  بازديد هفته : 2,194
  بازديد ماه : 4,560
  بازديد سال : 35,536
  بازديد کلي : 206,959
  اطلاعات شما
  آي پي : 44.200.27.215
  مرورگر :
  سيستم عامل :
بلوک چپ
فیکس
مطالب جدید
 • چگونه در 1 ماه لاغر شویم؟
 • حفاظ ضد سرقت کرکره برقی درب آپارتمان
 • مزایای ویزای استارتاپ کانادا چیست؟
 • پرطرفدارترین بازی‌های موبایلی از نظر ایران موجو
 • به موسیقی پاپ و تاثیرات آن در آرامش گوش دهید
 • خدمات سالن زیبایی
 • بهترین فروشگاه سرویس خواب زنانه نوروزی در تهران
 • آهنگ جدید ایوان بند به نام «تو چشات چی داره که بگیره ول نمیکنه»
 • صفر تا صد هنگام خرید خودرو در ترکیه
 • راهنمای کامل جوان سازی پوست
مطالب پربازدید
 • آیا ما می توانیم به راحتی بهترین کرم ضدآفتاب را تشخیص دهیم؟
 • استخدام ادمین مدیریت پیج اینستاگرام
 • 10 بزرگ‌ترین افزایش فالوور اینستاگرام رایگان اشتباهاتی که به راحتی می‌توانید از آنها اجتناب کنید.
 • مهمترین دوره های استادبانک کدامند؟
 • کیوورد گپ (keyword gap) چیه؟ (روش های پیدا کردن کیوورد گپ)
 • بهترین مدرسین فیزیک (لیست 22 استاد و معلم خصوصی برتر فیزیک)
 • قیمت خرید ست سرویس خواب دخترانه در تانیل چوب چقدره؟
 • دربند تهران 6 ماه دیگر خواهد بود؟
 • ویژگی های میلگرد ساده و تعریف آن چیست؟
 • بازار خان یزد نکته: مثبت باشید
مطالب تصادفی
 • رشته ریاضی چیه؟
 • دیزل ژنراتور ولوو پنتا
 • فرش به چه معناست؟
 • آشنایی با ابعاد خانه های پیش ساخته و مشخصات آنها
 • علم داده با پایتون
 • پانسمان زخم پای دیابتی در منزل
 • بازسازی و تعمیرات ساختمان
 • آهنگ جدید شاهین بنان به نام «یکی اومدو همه کسم شد»
 • جاهای دیدنی تبریز
 • بررسی تایپ بدنی مزومروفو – اکتومورف - اندومورف