در شبکه های اجتماعی هوادار ما باشید
صفحه اصلی تالار گفتمان آرشیو عضویت ورود نقشه سایت خوراک تماس با ما طراح قالب مترجم قالب
بلوک راست
آرشیو
لینک های دوستان
بلوک راست
فیکس
بلوک وسط

آهنگ جدید احسان دریادل به نام «بیت»

25 بازدید چهارشنبه 06 دی 1402
لایک: نتیجــــه : 0 امتیــــاز توســـط 0 نفـــر ، مجمـــوع امتیــــاز : 0

متن آهنگ احسان دریادل بیت

ﺑﻴﺎ و اﻳﻨﺠﺎ ﺗﻮ ﺳﻬﻢ ﻣﻦ ﺷﻮ ﺗﻮ ﻣﻨﻜﺮم ﻧﻪ ﺗﻮ ﻣﻤﻜﻨﻢ ﺷﻮMusicdel | موزیکدل

ﺑﺎ اﻳﻨﻜﻪ واﺳﻢ ﻳﻪ ﻣﺸﻜﻠﻰ ﺗﻮ وﻟﻰ ﻣﻰ ارزه ﺑﻪ ﺧﻮﺷﮕﻠﻴﺘﻮ

ﻣﻴﺒﻮﺳﻤﺖ ﻣﻦ از روی ﻋﻜﺴﺖ ﺷﺪه دﻟﻢ ﺗﻨﮓ ﺑﺮای ﻟﻤﺴﺖ

ﺑﻬﻢ اﺳﻴﺮی ﺑﻬﺖ اﺳﻴﺮم ﺳﺘﺎره دادی ﺑﻪ اﻳﻦ ﻣﺴﻴﺮم

ﺗﻮ ﺟﺎت اﻳﻨﺠﺎ ﺳﻴﻔﻪ ﻧﻪ ﻧﻪ ﺑﻴﺒﻪ ﺑﻜﻦ ﻛﻠﻜﺸﻮ

ﺗﻮ ﻣﻴﻜﻨﻰ ﺣﺴﺶ اﻳﻦ ﺷﻌﺮﻣﻮ ﺑﻴﺘﺶ ﺣﺘﻰ ﻛﻠﻤﺸﻮ

دﻟﻢ ﺑﻰ ﺗﻮ ﻛﻪ ﻣﻴﻠﺮزه ﻫﻮا ﺗﻮ داره ﻫﺮ ﻟﺤﻈﻪ

ﺑﻪ ﺗﻮ ﺑﻮﺳﻪ ﺑﺪﻫﻜﺎرم ﺑﻪ اون ﻟﺒﺎی ﺧﻮﺷﻤﺰه

ﺷﺪی ﻫﻤﻪ ﻛﺲ و ﻛﺎرم دﻳﮕﻪ آروﻣﻪ وﺟﺪاﻧﻢ

ﻣﻴﮕﺮدم ﻣﻦ ﻫﻤﺶ دورت ﻣﻴﮕﺮدی ﺗﻮ ﺑﻪ دﻧﺒﺎﻟﻢ

ﺗﻮ ﺟﺎت اﻳﻨﺠﺎ ﺳﻴﻔﻪ ﻧﻪ ﻧﻪ ﺑﻴﺒﻪ ﺑﻜﻦ ﻛﻠﻜﺸﻮ

ﺗﻮ ﻣﻴﻜﻨﻰ ﺣﺴﺶ اﻳﻦ ﺷﻌﺮﻣﻮ ﺑﻴﺘﺶ ﺣﺘﻰ ﻛﻠﻤﺸﻮ

https://musicdel.ir/single-tracks/299742/

۱ + ۲ پلتفرم پخش‌ آنلاین موزیک ویدیو خوانندگان ایرانی

25 بازدید سه شنبه 05 دی 1402
لایک: نتیجــــه : 0 امتیــــاز توســـط 0 نفـــر ، مجمـــوع امتیــــاز : 0

یکی از سرگرمی های جذاب برای خیلی از افراد گوش دادن به موسیقی است. اما امروزه با وجود پلتفرم های پخش آنلاین موزیک ویدیو، این شکل از موسیقی مورد توجه خیلی از افراد قرار گرفته است. در این نوشته کوتاه قصد داریم شما را با ۱ + ۲ پلتفرم آنلاین تماشای موزیک ویدیو آشنا کنیم که می توانید جذاب ترین ویدیوهای خوانندگان محبوب خود را در آنها تماشا کنید.

1. آهنگ ویدیو
پلتفرم پخش و تماشای آنلاین موزیک ویدیو آهنگ ویدیو یک سرویس اشتراک گذاری موزیک ویدیو ایرانی است که بتازگی کار خود را در این زمینه آغاز کرده است. در پلتفرم آهنگ ویدیو شما می توانید علاوه بر تماشای موزیک ویدیوهای خوانندگان ایرانی، آثار مجاز و زیبای خوانندگان جهانی را نیز بصورت رایگان تماشا کنید.

از ویژگی‌های جالب آهنگ ویدیو، امکان آپلود موزیک ویدیو و ایجاد کانال اختصاصی است. هنرمندان جوان با استعداد در حوزه موسیقی می توانند کارهای خود را با نام خودشان بصورت رایگان در این سایت منتشر کنند. همچنین در این پلتفرم پخش موزیک ویدیو می توانید براحتی و تنها با یک کلیک موزیک ویدیوهای دلخواه خود را دانلود و روی دستگاه خود ذخیره کنید.

امکان کسب درآمد از آپلود ویدیو
امکان کسب درآمد از آپلود موزیک ویدیو نیز در پلتفرم آهنگ ویدیو قرار داده شده است و کاربران می توانند با این امکان در کنار سرگرمی کسب درآمد نیز داشته باشند. این فرصت می تواند برای خوانندگان و نوازندگان جوان انگیزه مناسبی را ایجاد کند تا هم کارهای خود را به علاقه مندان در سراسر اینترنت معرفی کنند و هم درآمد داشته باشند. طبق گفته مدیران آهنگ ویدیو بزودی امکان کسب درآمد از نمایش تبلیغات برای کانال های برتر فراهم می شود و شما می توانید همانند پلتفرم های بین المللی مانند یوتیوب از سایت آهنگ ویدیو کسب درآمد داشته باشید.
نحوه دسترسی
سایت به نشانی ahangvideo.com

2. رادیو جوان
یکی از قدیمی ترین سایت های پخش آهنگ و ویدیو سایت radio javan است که از سال ٨٣ فعالیت خود را آغاز کرده است. رادیو جوان در کشور آمریکا فعالیت می کند و آهنگ های فارسی از خوانندگان مختلف را منتشر می کند. همه محتوای سایت رادیو جوان رایگان نیست و برای مشاهده بخش هایی از سایت باید اشتراک تهیه کنید. همچنین امکان دانلود محتواهای رادیو جوان وجود ندارد.

نحوه دسترسی:
سایت اینترنتی به نشانی radiojavan.com
اپلیکیشن موبایل

3. یوتیوب
سرویس اشتراک ویدیو یوتیوب قدیمی‌ترین پلتفرم در زمینه اشتراک گذاری ویدیو در جهان است. این سایت که توسط گوگل حمایت می شود، در زمینه های مختلفی فعالیت دارد که یکی از آنها موزیک است. در یوتیوب می توانید موزیک ویدیوهای فارسی و خارجی را بصورت رایگان، البته همراه با تبلیغات زیادی که این پلتفرم دارد تماشا کنید. امکان دانلود موزیک ویدیو در یوتیوب وجود ندارد و کاربران برای استفاده از این قابلیت باید اشتراک ماهیانه یوتیوب را تهیه کنند.

نحوه دسترسی:
سایت یوتیوب به نشانی youtube.com
اپلیکیشن موبایل

شما از چه پلتفرمی برای تماشای موزیک ویدیو استفاده می کنید؟

منبع: https://techfy.ir/pr/online-music-platforms/ (بدون لینک باشد)

چه چیزی باعث بیماری پروستات می شود؟ 5 دلیل برای دانستن!

21 بازدید دوشنبه 04 دی 1402
لایک: نتیجــــه : 0 امتیــــاز توســـط 0 نفـــر ، مجمـــوع امتیــــاز : 0


پروستات به عنوان یک غده تولید مثلی مهم در مردان، نقش بسیار مهمی در عملکرد جنسی و تولید اسپرم دارد. توجه به سلامت پروستات از اهمیت ویژه ای برخوردار است. زیرا اختلالات در این اندام اثرات جدی بر کیفیت زندگی و سلامت مردان دارد. این غده در زیر مثانه و جلوی مقعد قرار دارد. در زمان انزال، غده پروستات اسیدیته اسپرم را کاهش می دهد و سطح قلیایی آن را افزایش می دهد تا شانس لقاح تخمک را افزایش دهد. در این مقاله دکتر کیوان آقامحمدپور به بررسی علت سرطان پروستات می پردازیم. از آنجایی که تشخیص پروستات به راحتی امکان پذیر نیست، با دانستن دلایل معرفی شده در این مقاله، می توان تشخیص این بیماری را سریعتر انجام داد.

1. سابقه ژنتیکی بیماری های پروستات. احتمال ابتلا به سایر مردان خانواده بیشتر است

معمولاً سابقه پزشکی اعضای خانواده وضعیت عمومی و بیماری های خانواده را مشخص می کند. برخی از بیماری ها مانند پروستات ژنتیکی هستند. بنابراین مردان مبتلا به بیماری پروستات هشداری برای سایر مردان خانواده خواهند بود. این بدان معنا نیست که دیگر مردان خانواده لزوماً به سرطان پروستات مبتلا خواهند شد: بلکه احتمال ابتلای آنها به این بیماری بیشتر است. آزمایش ژنتیکی می‌تواند احتمال برخی جهش‌های ژنتیکی نادر مانند پروستات یا سایر سرطان‌ها را پیش‌بینی کند.

در حقیقت، سرطان پروستات با جهش ژن BRCA2 شروع می شود. وجود خطا در جهش های ژنتیکی از نسلی به نسل دیگر به ارث می رسد. اما گاهی اوقات این خطاهای جهش می تواند در بدن کاملاً خود به خود رخ دهد. به طور کلی تشخیص به موقع بیماری های پروستات با استفاده از داروهای توزیع شده توسط شرکت های پخش دارو در داروخانه ها قابل کنترل و درمان است.

دیابت؛ تغییرات هورمونی نیز باعث مشکلات مغزی و بیماری پروستات می شود

دیابت در مردان عوارض مختلفی دارد که یکی از آنها تهدیدی برای سلامت پروستات است. در واقع، دیابت به طور مستقیم باعث مشکلات پروستات نمی شود. دیابت بر بسیاری از عوامل مانند هورمون ها و ژن های اعصاب تأثیر منفی می گذارد که در نهایت منجر به مشکلات پروستات می شود. به عنوان مثال، مشکلات مربوط به تنظیم ادرار و عضلات به دلیل عوارض عصبی با غده پروستات.

از سوی دیگر، به دلیل ضعف ایمنی و تغییر در محیط آنتی بیوتیکی در ادرار، دیابتی ها بیش از دیگران مستعد عفونت های ادراری و پروستات هستند. بنابراین، مردان مبتلا به دیابت باید به پزشک مراجعه کنند و سلامت پروستات خود را به طور منظم بررسی کنند. در صورت وجود مشکل در این اندام، پزشک می تواند با تجویز آمپول زولادکس همراه با سایر داروها، سلامت پروستات را بازیابی کند.

3. پروستاتیت; التهاب ناشی از عفونت در بافت پروستات

التهاب ناشی از عفونت در بافت پروستات پروستاتیت یا پروستاتیت نامیده می شود. عفونت های مقاربتی و عفونت های ادراری از جمله مواردی است که فرد را مستعد ابتلا به پروستاتیت می کند. در صورت وجود عفونت در ناحیه پروستات، پزشک با تجویز دارویی به نام تاوانکس برای از بین بردن عفونت و باکتری همراه با سایر داروها، بیماری پروستات را کنترل می کند.

همچنین بیوپسی پروستات در افراد مشکوک به سرطان و انجام آزمایش در برخی موارد باعث ایجاد بیماری می شود. این بیماری با علائم متعددی مانند سوزش هنگام انزال، درد در هنگام انزال، تب و لرز و درد در ناحیه تحتانی به خصوص در قفسه سینه و شکم همراه است.

4. عدم تحرک و تحرک; افزایش خطر مشکلات پروستات

عدم تحرک و تحرک منجر به افزایش وزن می شود افزایش وزن به طور مستقیم با خطر مشکلات پروستات مانند پروستاتیت (بزرگ شدن پروستات) و پروستاتیت مرتبط است. علاوه بر این، فعالیت بدنی نقش مهمی در تنظیم هورمون ها دارد تحرک کم منجر به تغییراتی در ترشح هورمون می شود که می تواند منجر به عوارض پروستاتیت شود

برخی از پزشکان مکمل هایی مانند پروستافیت را برای جلوگیری از آسیب پروستات تجویز می کنند. افراد مستعد ابتلا به بیماری پروستات می توانند با مصرف این مکمل های تجویز شده توسط پزشک تا حد زیادی از بیماری پروستات پیشگیری کنند.

5. چاقی در مردان مسن. علت بزرگ شدن پروستات

چاقی می تواند عامل سرطان پروستات باشد. چاقی با هیپرپلازی غیر طبیعی پروستات یا بزرگ شدن پروستات در مردان مسن همراه است. هیپرپلازی (Hyperplasia) یا رشد بیش از حد به معنای افزایش تکثیر سلولی و در نتیجه افزایش تعداد آن است. اندازه گیری آنتی ژن اختصاصی پروستات (PSA) در خون به عنوان یک آزمایش اولیه برای تشخیص موارد اولیه سرطان پروستات استفاده می شود. به طور کلی، سطح PSA در مردان مبتلا به هیپرتروفی پروستات به طور غیر طبیعی بالا است. اما از سوی دیگر، اگرچه چاقی باعث بزرگ شدن پروستات می شود، اما میزان PSA خون را کاهش می دهد.

چاقی باعث افزایش حجم خون می‌شود و PSA در حجم اضافی رقیق‌تر می‌شود و به همین دلیل تشخیص سرطان پروستات در افراد چاق با استفاده از این آزمایش به تاخیر می‌افتد. این به این دلیل است که پروستات در زیر مثانه قرار دارد. بنابراین یک پروستات بزرگ به مجرای ادرار فشار می آورد و در ادرار اختلال ایجاد می کند. هنگامی که این مشکل را می بینید برخی از پزشکان برای جلوگیری از بزرگ شدن پروستات، داروهای مجاری ادراری را همراه با داروهای پروستات تجویز می کنند.

معاینات دوره ای و منظم برای پیشگیری و درمان موثر بیماری های غده پروستات

بیماری پروستات می تواند ناشی از عوامل مختلف ژنتیکی، چاقی، عفونت، دیابت و عدم ورزش باشد. حفظ سلامت پروستات مستلزم مجموعه ای از اقدامات مانند رژیم غذایی سالم، فعالیت بدنی منظم، مراقبت از سلامت باروری و در صورت لزوم مشاوره با متخصص است. مردم باید با آگاهی از عوامل خطر و اقدامات پیشگیرانه و با حفظ یک سبک زندگی سالم، سلامت پروستات را حفظ کنند.

قرص های چربی ساق پا

61 بازدید جمعه 17 آذر 1402
لایک: نتیجــــه : 0 امتیــــاز توســـط 0 نفـــر ، مجمـــوع امتیــــاز : 0


اندام ایده آل و زیبا آرزوی همه است. بسیاری از خانم ها به جای لاغر بودن، پایین تنه باریک و خوش فرم را ترجیح می دهند. آیا تا به حال در مورد قرص هایی برای چاقی پا یا پایین تنه شنیده اید؟ در این قسمت قصد داریم به معرفی قرص ها و آمپول های چاقی ساق پا و چاقی پایین تنه بپردازیم. اگر می خواهید این داروها را بشناسید با فرازطب همراه باشید.

بهترین داروی ضد چاقی بدن

ممکن است راه های زیادی برای چاق کردن پاها و به طور کلی پایین تنه وجود داشته باشد، اما اینکه کدام روش مؤثرتر و ایمن ترین است، چیزی است که باید به آن توجه کنید. همانطور که می دانید در داروخانه ها می توانید بسیاری از محصولات دارویی را به صورت چاقی در ساق پا و پایین تنه و بهترین قرص چاقی صورت را در داروخانه پیدا کنید.

هر کدام از این محصولات قیمت خاص خود را دارند و ویژگی های آن متفاوت است. حال باید بدانید بهترین قرص ها برای ورم پا کدامند. یا از تجربه دیگران استفاده کردید و بهترین کرم پا را خریدید.

خوب است بدانید که انواع مختلفی از روغن وجود دارد که نیمه پایینی بدن را پر می کند. اما ما نمی خواهیم شما را با این چیزها اذیت کنیم. هدف ما معرفی بهترین دارو برای حجم دهی پایین تنه است. یکی از بهترین داروها برای چاق کردن پایین تنه، فورس فاکتور است.

این قرص در داروخانه ها به عنوان قرص جادویی چاق کننده پایین تنه شناخته می شود. فروش تبلت فورس فاکتور در کشورمان توسط بهین دارو انجام می شود.

وقتی این قرص را برای پر کردن پاهایتان آماده می کنید، نه تنها پاهایتان، بلکه کل بدنتان تناسب اندام و چاق می شود.

برای پرکردن قسمت پایین تنه بهتر است به جای داروها از داروهای تحریک کننده پایین تنه استفاده کنید.

فواید:

اما می دانید چه چیزی در مورد آن خوب است؟ خوبی این است که چیزی به سایز کمر و شکم شما اضافه نمی شود. یعنی مصرف این قرص باعث چاقی در ناحیه شکم و پهلو نمی شود. اما هر چقدر که بخواهید ران و باسن شما را چاق و خوش فرم می کند. خب این تاثیر بسیار مثبتی روی زیبایی دارد.

با دریافت این قرص 120 کپسول دریافت خواهید کرد که باید در مدت زمان مصرف به مقدار مشخص از آن استفاده کنید. به این ترتیب می توانید دارو را به طور منظم مصرف کنید و پایین تنه ای چاق و خوش فرم داشته باشید.

اگر بخواهید همزمان با مصرف این قرص ها ورزش کنید قطعا نتایج بهتری خواهید گرفت. اما اگر زمان کافی برای ورزش ندارید، اشکالی ندارد.

قرص چاقی پا

همانطور که در قسمت قبل اشاره کردیم فورس فاکتور یکی از بهترین قرص های موجود در داروخانه ها است که در رفع چاقی در ساق پا و پایین تنه موثر است. یکی از بارزترین ویژگی های این قرص کمک به رشد عضلات است.

این فواید باعث می شود دیگر نگران تجمع چربی در بدن خود نباشید. اگر می خواهید این قرص را برای بریدن پاهای خود بخرید، به یاد داشته باشید که مدل اصلی آن را تهیه کنید زیرا مدل های تقلبی زیادی در بازار وجود دارد و عوارض زیادی دارند.

خوب حالا بهتر است بهترین داروی چربی ساق را بررسی کنید، چه ویژگی هایی دارد و چگونه سایز پاهای شما را درست می کند؟

قبل از هر چیز باید بدانید که این قرص از سال 2017 وارد بازار شده و در سراسر دنیا برای پرکردن ساق پا و پایین تنه استفاده می شود.

نکته بسیار مهم

زیبا سلام استفاده از قرص ها و داروهای شیمیایی را به شما توصیه نمی کند بلکه هدف ما در این مجموعه حفظ سلامت شماست و مقالاتی در مورد قرص ها و ترکیبات شیمیایی صرفا جهت مطالعه و اطلاع شما در این سایت قرار داده شده است.

بنابراین می توانید درک کنید که این دارو آزمایش کامل را گذرانده است و واقعاً مؤثر است که اکنون هیچ دارویی نمی تواند از آن پیشی بگیرد. یکی از خصوصیات این دارو که بسیار مهم است این است که بدن را یکی یکی چاق می کند اما بیشترین تاثیر آن روی ساق پا و ران و کمر است.

این قرص کمک زیادی به عضله سازی می کند. همانطور که می دانید بیشتر قسمت های پا از ماهیچه ها تشکیل شده است. به همین دلیل است که این قرص عضله ساز می تواند به چربی پا کمک کند.

مورد بعدی این است که اگر بدن شما بسیار لاغر باشد و از قرص فورس فکتور استفاده کنید که فقط پاهای شما را چاق می کند، بدن شما به طور طبیعی غیر طبیعی می شود. اما این قرص همه قسمت های بدن را یکنواخت چاق و زیبا می کند. پس دیگر لازم نیست نگران این موضوع باشید.

آمپول چاقی در پایین تنه

تا اینجا با اهمیت کم چربی بدن و تاثیر آن بر زیبایی بدن آشنا شدیم. همچنین بهترین فیلر پا و فیلر کلی پایین تنه را معرفی کرده ایم. اکنون ممکن است برخی افراد به دلایلی نتوانند از قرص های لاغری استفاده کنند.

یکی مشکلات گوارشی دارد، یکی معده حساس دارد و نمی تواند قرص بخورد. برخی از افراد ممکن است به دلیل مشغله کاری نتوانند به طور منظم قرص مصرف کنند و همیشه مصرف این دارو را به خاطر بسپارند. به نظر شما راه حل این افراد چیست؟ بله درست است! آمپول برای یک بیماری جدی بدن است.

می دانید که در داروخانه ها داروهایی وجود دارند که ترکیبات مشابهی دارند اما ظاهر متفاوتی دارند. مثلا می توانید مسکن مصرف کنید، می توانید مسکن مصرف کنید، می توانید از مسکن ها به صورت شیاف و آمپول استفاده کنید.

پروژسترون و استروژن در آمپول

برای چاقی پایین تنه می توانید از آمپول های استروژن و پروژسترون استفاده کنید. از آنجایی که این آمپول ها هورمونی هستند، قبل از استفاده باید با پزشک خود مشورت کنید. همچنین باید بگوییم که یکی دیگر از روش های چاقی ساق پا و پایین تنه تزریق چربی در ساق پا است.

این روش به شما کمک می کند در مدت زمان بسیار کوتاهی به نتیجه دلخواه برسید. تزریق چربی به پا اصلا خطرناک نیست و می توانید نگران باشید.

لزومی ندارد همیشه از آمپول های استروژن و پروژسترون استفاده کنید. بسته به میزان چربی که می خواهید روی پاهای خود ایجاد کنید می توانید از این آمپول استفاده کنید. به دلیل عدم استفاده از این روش جای نگرانی در مورد عوارض جانبی وجود ندارد. خیلی زیاد.

طلاسازی و جواهرات در دنیای باستان

39 بازدید پنجشنبه 16 آذر 1402
لایک: نتیجــــه : 0 امتیــــاز توســـط 0 نفـــر ، مجمـــوع امتیــــاز : 0

جواهرات بصورت جهانی نماد خودآرایی و زینت است. جواهرات ساخته شده از صدف، سنگ و استخوان از دوران ماقبل تاریخ باقی مانده است. احتمال دارد که از زمان های اولیه از این جواهرات، به عنوان محافظ در برابر خطرات زندگی یا به عنوان نشانی برای مقام یا رتبه می پوشیدند. صنعت طلاسازی از باستان، جز صنایع مهم و پررنق بوده است.

در دنیای باستان، کشف نحوه کار با فلزات مرحله مهمی در توسعه هنر طلاسازی و جواهرات بود. با گذشت زمان، تکنیک های فلزکاری پیچیده تر شد.

طلا، یک ماده کمیاب و بسیار ارزشمند، است. که همراه با مردگان دفن می شد تا صاحبش را در زندگی پس از مرگ همراهی کند. بسیاری از جواهرات باستانی از مقبره ها و انبارهایی که مردگان را دفن می کردند، به دست می آیند.

جواهرات قرون وسطی 1200-1500

جواهراتی که در اروپای قرون وسطی پوشیده می شد، انعکاسی از جامعه ای به شدت سلسله مراتبی و آگاه از رتبه بندی طبقه ای بود. سلاطین و اشراف از طلا، نقره و گوهرهای گرانبها استفاده می کردند. رده های پایین جامعه از فلزاتی مانند مس یا برنج استفاده می کردند. برخی از جواهرات دارای کتیبه ها و نوشته های مرموز یا جادویی هستند. به این دلیل که اعتقاد عموم مردم بر این بود که این عبارات جک شده روی جواهرات، از شخص دارنده آن محافظت می کند.

تا اواخر قرن چهاردهم، سنگ‌های قیمتی معمولاً به جای برش، صیقل داده می‌شدند. اندازه و رنگ، ارزش آنها را تعیین می کرد. میناکاری ها، به طلاسازان اجازه می داد تا طرح های خود را روی جواهرات رنگ آمیزی کنند. آنها از طیف وسیعی از تکنیک ها برای ایجاد افکت هایی استفاده کردند که امروزه نیز به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرند.

جواهرات و طلاسازی در دنیای معاصر

از دهه 1960، مرزهای طلاسازی به طور کامل تغییر کردند. مدل جواهرات و طلاسازی سنتی، توسط نسل های جدید طلاسازان که اغلب در کالج هنر تحصیل کرده بودند و ایده های مدرنی برای طلاسازی داشتند، به چالش کشیده شد.

طلاسازان هنرمند جدید، تعامل جواهرات با بدن را مورد بررسی قرار داده اند. و جواهراتی تولید می کنند که براحتی بتوان از آنها در زندگی روزمره استفاده کرد.

کارگاه طلاسازی لئوپارد

تلفیق سبک سنتی و هنر مدرن در طلاسازی منجر به تولید جواهرات بسیار زیبایی می شود. که هم اصالت هنر سنتی را به همراه دارند. و هم از دنیای مد مدرن پیروی می کنند. کارگاه طلاسازی لئوپارد، با بیش از 15 سال سابقه در طلاسازی، مجموعه ای ارزشمند از جواهرات را دارا می باشد. لئوپارد که در سوئیس مستقر می باشد، امتیاز ویژه ای را برای مشتریان خود فراهم کرده است. به این ترتیب که شما علاوه بر خرید محصولات کارگاه طلاسازی لئوپارد، می توانید جواهرات سفارشی خود را داشته باشید. به این ترتیب که طرح دلخواه و انحصاری جواهرات خود را به لئوپارد سفارش دهید. کارگاه طلاسازی لئوپارد، با دارا بودن طراحان جواهرات خبره، طلا و جواهرات سفارشی را برای شما تولید می کند. برای سفارش و خرید جواهرات به سایت لئوپارد www.leopard-jewelry.com مراجعه کنید.

ویژگی های سیستم های ویدئو کنفرانس

247 بازدید پنجشنبه 16 آذر 1402
لایک: نتیجــــه : 0 امتیــــاز توســـط 0 نفـــر ، مجمـــوع امتیــــاز : 0


انتقال تصویر 2 کاناله (با دو استریم):

سیستم های پخش تصویر کنفرانس که از این قابلیت پشتیبانی می کنند می توانند بلافاصله دو کانال تصویر را به انتهای خط ارسال کنند تا هم صدا و تصویر شرکت کنندگان در جلسه و هم تصویر لپ تاپ برای نمایشگر لپ تاپ ارسال شود. بالا یا سایر دستگاه های تلفن همراه.

اشتراک‌گذاری صفحه لپ‌تاپ (اشتراک‌گذاری محتوا):

این قابلیت به اشتراک گذاری محتوا از طریق سیستم های ویدئو کنفرانس است.

H323 مواد مشترک: H.239

اشتراک گذاری محتوای SIP: BFCP

قابلیت اتصال دو نمایشگر به صورت همزمان (دو نمایشگر):

برخی از کدک های ویدئو کنفرانس فرلیچر از قابلیت اتصال همزمان دو صفحه نمایش پشتیبانی می کنند، اما این ویژگی در برخی از برندها اختیاری است و برای نمایشگر دوم باید هزینه پرداخت کنید و در برخی محصولات دیگر از ابتدا دو پورت صفحه نمایش پشتیبانی می شود. این ویژگی به شما امکان می دهد عکسی از سایر شرکت کنندگان را در یک مانیتور و اسکرین شات از دستگاه مشترک را در دیگری نمایش دهید.

2 نتیجه تصویر و 2 تصویر:

بسته به مدل و برند سازنده ترمینال ویدئو کنفرانس، ویژگی های مختلفی را ارائه می دهند. یکی از این ورودی ها برای اتصال تصویر کامپیوتر یا لپ تاپ و دیگری برای اتصال دوربین استفاده می شود.

همانطور که در بالا  در رابطه با سیستم کنفرانس ذکر شد، در کدک های ویدئو کنفرانس که از گزینه اتصال 2 نمایشگر استفاده می کنند، می توانید دو نمایشگر LED یا نمایشگر دوم را به هم متصل کنید.

بسته به نوع اتصال ویدیویی خود، می توانید از تنظیماتی مانند تماس تصویری، نمایش داده ها و آمار و غیره استفاده کنید. به عنوان مثال: یک تصویر، نمایش تمام صفحه، تقسیم به 2 یا چند قسمت و غیره.

آشنایی با ابعاد خانه های پیش ساخته و مشخصات آنها

426 بازدید پنجشنبه 16 آذر 1402
لایک: نتیجــــه : 0 امتیــــاز توســـط 0 نفـــر ، مجمـــوع امتیــــاز : 0


اگر شما هم باغ اختصاصی دارید که می خواهید آخر هفته را با خانواده در آن بگذرانید اما وقت ساخت ندارید یا هزینه های ساخت و ساز غیرمنتظره برایتان سنگین است، بهتر است ویلای پیش ساخته را انتخاب کنید. مهمترین مزیت این نوع ساخت و ساز اندازه های مختلف ویلاهای پیش ساخته است که می توانید با توجه به فضایی که دارید از آنها استفاده کنید.

متراژ ویلای تمام شده:

1- کلبه پیش ساخته 18 متری:

ویلای پیش ساخته 18 متری یکی از محبوب ترین و زیباترین محصولات گروه صنعتی مدرن می باشد. تمامی مواد این سازه در کارخانه پیش تولید می شود. سپس به محل پروژه های ساختمانی منتقل می شود. این مواد از چوب، فلز یا ورق های فولادی گالوانیزه ساخته می شوند. هر یک از این مواد دارای اندازه و ابعاد استاندارد هستند. از نظر ضخامت نیز تعریف می شوند.

این سازه پیش ساخته بنا به نیاز مشتری در سایزهای 15، 18، 30، 40، 50، 72 و 100 متری قابل ساخت می باشد. خانه های پیش ساخته نشان دهنده استقلال، آرامش، مقاومت در برابر زلزله، صرفه جویی و سرعت ساخت و ساز است. تیم توسعه و پیاده سازی با تجربه ما به شما اطمینان می دهد. ویلای پیش ساخته رویایی خود را با اطمینان خاطر دریافت کنید.

بهترین وزن سبک و ورق های فولادی گالوانیزه با کیفیت بالا برای طراحی ویلا پیش ساخته  15 متری استفاده می شود. از الوار برای پروژه های خاص مانند ویلاسازی در شمال نیز استفاده می شود. به طور کلی هزینه خانه های پیش ساخته به نوع مصالح مورد استفاده برای ساخت بستگی دارد.

طراحی خانه های پیش ساخته

زیباترین معماری و طراحی ساختمان را می توان با مصالح آماده برای خانه و ویلا استفاده کرد. مهم ترین دلیل خرید ویلا در مناطق سرسبز مانند شمال کشور به دلیل توسعه منازل مسکونی و نبود ویلاهای قدیمی با باغ های زیبا می باشد. شما می توانید در هر مکانی ویلایی با طرحی به دلخواه خود داشته باشید. این نوع سازه ها در جاده های روستایی قابل حمل محسوب می شوند و سازه نباید دو قسمتی باشد.

یک ویلای پیش ساخته 18 متری با امکانات کامل شامل اتاق خواب، حمام و سرویس بهداشتی و آشپزخانه کاملا مبله. و خاطره ای آرام به شما می دهد. خانه های پیش ساخته با توجه به نیاز مشتریان توسط تیم حرفه ای ما به صورت یک طبقه یا دو طبقه ساخته می شود.

متریال ویلای پیش ساخته 18 متری:

1- خانه چوبی پیش ساخته

2- خانه ساندویچ پانل پیش ساخته

3- خانه سیمانی پیش ساخته

4- خانه پیش ساخته دو طبقه

5- ترم وود پری فابریکیتا دومو

چنگال پیش ساخته 2-15 متری:

مهمترین مزیت خرید ویلای پیش ساخته این است که بسیار سریع ساخته می شود. و در کمترین زمان، با اتصال سازه ها، می توانید در شهر خود مستقر شوید. لازم است بدانید که زمان ساخت این سازه ها کوتاهتر است. بنابراین هزینه نهایی کمتر خواهد بود. خانه های پیش ساخته نسبت به ساخت خانه هایی با مصالح ساختمانی از نظر اقتصادی کارآمدتر هستند.

اگر از ویلاهای سنتی ساخته شده با مصالح ساختمانی استفاده می کنید. خانه تمام شده را نمی توان به مکان دیگری منتقل کرد. اگر در منطقه دیگری ویلا دارید. شما باید یک ساختمان جدید بخرید. با این حال، در سازه های سوار شده چنین مشکلی وجود ندارد. چنین ویلاهایی قابل جابجایی هستند. اگر بعد از مدتی می خواهید در منطقه زیبای دیگری ساکن شوید. با استفاده از جرثقیل می توانید ویلا را به مکانی جدید منتقل کنید.

صرفه جویی در انرژی برای بشریت در این دوره مهم است. زیرا منابع انرژی به طور فزاینده ای فرسوده می شوند. و متاسفانه سوخت های فسیلی تجدید پذیر نیستند. خانه پیش ساخته با عایق کاری درب و پنجره ها، محیط داخلی را گرم می کند و در نتیجه مصرف انرژی کمتر می شود.

3- ویلا 140 متری:

چیدمان داخلی این ویلای مبله شامل چهار اتاق خواب با دو راهرو مجزا و عشق به چیدمان خواب و چهار حمام مجزا برای دسترسی مناسب است. اتاق نشیمن و پذیرایی نمای کاملی از فضای باز را از طریق پنجره های شیشه ای بزرگ و دسترسی به آشپزخانه و اتاق غذاخوری ارائه می دهد.

آشپزخانه ای که دارای کابینت های کامل و امکانات پخت و پز است، دارای دری مجزا است که به ایوان پشتی باز می شود تا با اعضای خانواده وقت بگذرانید و در این قسمت باعث خوشحالی آنها شود. یک میز ناهار خوری نیز در آشپزخانه وجود دارد.

اتلاف انرژی در خانه های پیش ساخته

از نظر اتلاف انرژی لازم به ذکر است که تمامی شیشه ها دارای شیشه دوجداره جهت جلوگیری از ورود آلودگی صوتی و همچنین کاهش اتلاف انرژی تا حد امکان می باشند.

در مورد خطر شکستگی باید به این نکته اشاره کرد که شیشه ها از دو قسمت 6 میلی متری و 4 میلی متری ساخته شده اند که به دلیل استحکام بالایی که دارند به راحتی آسیب نمی بینند و در هنگام شکستن به گونه ای از بین می روند که باعث ایجاد آن نشود. صدمه. به همه. پس از تهیه نقشه های لازم و تایید موارد فوق 45 روز کاری از ابتدا تا پایان کار مورد نیاز است و در هوای خوب می توان این زمان را کاهش داد.

دیوارهای چندگانه و سقف این سازه، ساختمان پیش ساخته را برای شرایط سخت آب و هوایی می سازد تا بتوان از آن در مناطق سردسیر سوریه و زمستان سال استفاده کرد.

چرا بوی عطر جدید شما با عطری که قبلا استفاده می کردید متفاوت است؟

161 بازدید پنجشنبه 16 آذر 1402
لایک: نتیجــــه : 0 امتیــــاز توســـط 0 نفـــر ، مجمـــوع امتیــــاز : 0


بله، این یک پدیده است و از قدیم در همه جا استفاده می شود. آیا تا به حال یک بطری از عطر مورد علاقه خود را خریداری کرده اید تا متوجه شوید که بویی متفاوت از آنچه به یاد دارید دارد؟ افکار شما از شک و تردید (آیا ساختگی است؟) تا ناامیدی (این عطر آنطور که شما فکر می کنید بوی شگفت انگیزی ندارد!) تا سردرگمی (من مشکلی دارم یا عطری دارم؟!؟) متغیر است. اگر تا به حال اصطلاح فرمولاسیون مجدد عطر را نشنیده اید، باید بدانید که این یک عمل رایج در صنعت عطرسازی است و به دلایل مختلفی اتفاق می افتد.

البته، ممکن است جعلی باشد یا احتمالاً به دلیل ذخیره سازی نامناسب خراب شده باشد، اما به احتمال زیاد آنچه شما احساس می کنید دوباره فرموله می شود. اگر عطری را استشمام کنید که عمر آن کمتر از پنج سال است، احتمالاً یک یا چند فرمول مجدد از آن عطر وجود داشته است.

چرا اصلاح نوستالژی اتفاق می افتد؟

در واقع دلایل زیادی وجود دارد. گاهی اوقات شرکت ها برای صرفه جویی در هزینه، مواد دیگری را جایگزین می کنند. گاهی اوقات مواد طعم دهنده طبیعی دیگر در دسترس نیستند یا ممکن است به سختی به دست آیند. گاهی اوقات عطرها به گونه‌ای فرموله می‌شوند که مطابق با «آنچه بازار می‌خواهد» باشد تا بهتر با ترجیحات فعلی عطر هماهنگ شوند.

انجمن بین المللی عطر (IFRA) مواد مورد استفاده در عطرها را تنظیم می کند و می تواند شرکت ها را مجبور کند که محصولات خود را در صورتی که باید حاوی مواد خاصی باشند، اصلاح کنند. فهرست مواد ممنوعه انجمن بین المللی عطر طولانی و در حال رشد است. بسیاری از این غذاها محصولات حیوانی طبیعی هستند که با مواد مصنوعی جایگزین شده اند. اگر ترکیبات ممنوعه دلیل منحصر به فرد بودن عطر باشد، بسیار خوب است.

وقتی یک عطر از نظر تجاری موفق باشد، به راحتی می توان فهمید که چرا تولیدکنندگان عطر نمی خواهند راز فرمولاسیون مجدد را فاش کنند. این شرکت‌ها اغلب سعی می‌کنند از موادی استفاده کنند که بوی قدیمی دارند، که گاهی موفق‌تر از دیگران است. برای مشاوره ساخت عطر با اولین مدرسه عطرسازی ایران تماس بگیرید.

اگرچه ترکیبات استفاده شده تغییر نمی کنند، اما عطرهای مبتنی بر مواد طبیعی همچنان هر سال تغییر می کنند. برداشت اسطوخودوس امسال ممکن است بوی کاملا متفاوتی نسبت به سال آینده داشته باشد. بوی آن بستگی زیادی به قسمتی از جهان دارد که در آن رشد می کند. اسطوخودوس که در پروونس، فرانسه رشد می کند، بویی مشابه با اسطوخودوس که در کنت، انگلستان رشد می کند، ندارد.

مشهورترین آهنگ‌های میلاد افضلی

23 بازدید چهارشنبه 15 آذر 1402
لایک: نتیجــــه : 0 امتیــــاز توســـط 0 نفـــر ، مجمـــوع امتیــــاز : 0

میلاد افضلی، خواننده مازندرانی محبوب و پرطرفدار است که با صدایش الگویی جدید در دنیای موسیقی ایران به شمار می‌رود. او در سال ۱۹۸۸ در شهرستان نور، استان مازندران به دنیا آمد. از کودکی علاقه زیادی به موسیقی داشت و در سنین پایین به یادگیری نوازندگی و خوانندگی پرداخت. میلاد افضلی در سال ۲۰۱۲ با انتشار آهنگ "دلبر" وارد دنیای موسیقی شد. این آهنگ با استقبال بسیار خوبی از مخاطبان روبرو شد و به او شهرت و شناخت بیشتری را به ارمغان آورد. بعد، میلاد افضلی با انتشار آهنگ‌های متعدد و متنوع، موفق به کسب هواداران بسیاری شده است. صدای دلنشین و قدرتمند میلاد افضلی، او را از بین خوانندگان جدید موسیقی ایران متمایز می‌کند. او در آهنگ‌های خود از سبک‌های مختلفی مانند پاپ و راک استفاده می‌کند و توانسته است با ترکیب این سبک‌ها، صدایی منحصر به فرد و خاص داشته باشد. میلاد افضلی در طول مدت فعالیت خود در دنیای موسیقی، تعداد زیادی آهنگ منتشر کرده است. برخی از مشهورترین آهنگ‌های او عبارتند از "آهنگ بمیرم"، "آهنگ یاغی منطقه" . این آهنگ‌ها با استقبال بسیار خوبی از طرف هواداران و مخاطبان مواجه شدند و به او شهرت و موفقیت بیشتری را به ارمغان آوردند. میلاد افضلی با صدای قوی و اجراهای زنده فوق‌العاده، توانسته است جایگاه خود را در دنیای موسیقی ایران برجسته کند. او همچنین در کنار فعالیت‌های موسیقی، در برخی از کنسرت‌ها و برنامه‌های تلویزیونی حضور داشته و با اجراهایش همه را مبهوت خود کرده است. با توجه به پیشرفت‌های میلاد افضلی در دنیای موسیقی و استقبال بسیار خوبی که از طرف هواداران و مخاطبان دریافت می‌کند، او می‌تواند به عنوان یکی از خوانندگان موفق و محبوب ایران مطرح شود. امیدواریم که او در آینده نیز با انتشار آهنگ‌های جدید، موفقیت‌های بیشتری را برای خود به ارمغان آورد.

ترمیم کننده‌ها و کاربردهای آنها

27 بازدید سه شنبه 14 آذر 1402
لایک: نتیجــــه : 0 امتیــــاز توســـط 0 نفـــر ، مجمـــوع امتیــــاز : 0

 

زندگی ما پر از مواقعی است که ممکن است به صورت خودخواسته یا اتفاقی دچار جراحات شویم. جراحات آزمایشی یا جراحی‌های زیبایی نیز اغلب همراه با ایجاد زخم‌ها و اثرات جانبی هستند. تصور کنید یک فرد جراحی ابدومینوپلاستی، جراحی زیبایی بینی یا جراحی سینه را انجام داده است. هدف اصلی از این عمل‌ها بهبود ظاهر و شکل زیباتر بدن است. اما ممکن است اثرات جلوگیری از این جراحات مانند اسکارها و آثار دیگر بر روی پوست ظاهر شوند. در اینجا به کمک یک کرم ترمیم‌کننده، می‌توان بهبود سریع‌تری را در زخم‌ها و آثار پس از جراحات زیبایی حاصل کرد.

 

همچنین، زخم‌های ناشی از حوادث و تصادفات نیز از جمله زخم‌های ناخواسته هستند که ممکن است زمان زیادی برای بهبود برنگیرد. دیدن آثار زخم می‌تواند تأثیرات روانی منفی داشته باشد. در این حالت، استفاده از یک کرم ترمیم‌کننده نه تنها به بهبود وضعیت پوست کمک می‌کند، بلکه باعث افزایش روحیه فرد نیز می‌شود.

 

نکته آخر این است که مفهوم خوش گوشتی و بد گوشتی که از آن یاد کردید درست است. ماهیت ترمیم پوست در هر فرد متفاوت است و این تفاوت‌ها ممکن است باعث ایجاد اسکارهای مختلف، بزرگ یا کوچک، شود. در افراد مبتلا به دیابت، مسأله ترمیم زخم دیرتر اتفاق می‌افتد و اسکارهای پوستی آنان بیشتر بروز می‌کند.

 

با این حال، به لطف محصولاتی همچون کرم‌های ترمیم‌کننده که دارای فرمولاسیون‌های مدرن هستند، نگرانی‌های شما کاهش می‌یابد. بهترین انتخاب را می‌توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی آیریک تجهیز به آدرس اینترنتی irictajhiz.com که ترمیم‌کننده‌های با کیفیت را عرضه می‌کند، انجام دهید تا به آرامش و بهبود پوستی که نیاز دارید دست یابید.

 


بلوک وسط
بلوک چپ
ورود به سایت
عضویت سریع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
موبایل :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی :
 
کد امنیتی
 
بارگزاری مجدد
آمارگیر
  آمار مطالب
  کل مطالب : 270
  کل نظرات : 0
  آمار کاربران
  افراد آنلاين : 2
  تعداد اعضا : 0
  آمار بازديد
  بازديد امروز : 286
  بازديد ديروز : 317
  بازديد کننده امروز : 65
  بازديد کننده ديروز : 56
  گوگل امروز : 3
  گوگل ديروز: 4
  بازديد هفته : 1,614
  بازديد ماه : 6,641
  بازديد سال : 18,631
  بازديد کلي : 190,054
  اطلاعات شما
  آي پي : 44.220.62.183
  مرورگر :
  سيستم عامل :
بلوک چپ
فیکس
مطالب جدید
 • آیا روبیک امن است؟ چگونه امنیت روبیک را افزایش دهیم؟
 • یو پی اس چیست و چند نوع است؟
 • کلاس خصوصی سخنرانی
 • عوارض ناشی از خطای اپراتور لیزر
 • مزایا پهپاد سمپاشی
 • جاهای دیدنی تبریز
 • آهنگ جدید شاهین بنان به نام «یکی اومدو همه کسم شد»
 • هایفوتراپی صورت چیست و چه تاثیری دارد؟
 • چند برنامه هندزفری خوب چیست؟
 • 17 راه برای جذب مشتری به سالن های زیبایی
مطالب پربازدید
 • آیا ما می توانیم به راحتی بهترین کرم ضدآفتاب را تشخیص دهیم؟
 • استخدام ادمین مدیریت پیج اینستاگرام
 • کیوورد گپ (keyword gap) چیه؟ (روش های پیدا کردن کیوورد گپ)
 • 10 بزرگ‌ترین افزایش فالوور اینستاگرام رایگان اشتباهاتی که به راحتی می‌توانید از آنها اجتناب کنید.
 • مهمترین دوره های استادبانک کدامند؟
 • بهترین مدرسین فیزیک (لیست 22 استاد و معلم خصوصی برتر فیزیک)
 • قیمت خرید ست سرویس خواب دخترانه در تانیل چوب چقدره؟
 • امکانات فروشگاه آنلاین بازار باز چیست؟
 • معرفی زبان‌های برنامه‌نویسی لینوکس
 • دربند تهران 6 ماه دیگر خواهد بود؟
مطالب تصادفی
 • اقتصاد و انواع شغل ها
 • یو پی اس چیست و چند نوع است؟
 • چگونه متوجه شویم اکانت spotify پرمیوم است یا نه؟‍
 • ویژگی های سیستم های ویدئو کنفرانس
 • چگونه لینک های خود را کوتاه کنیم؟
 • انتخاب های برتر دستگاه تصفیه آب
 • هزینه، فواید و مراحل پاکسازی پوست
 • دانشجویان بین‌المللی بیشتری مهاجر کانادایی می‌شوند
 • مهارت های آموزش زبان انگلیسی
 • برای خرید شارژر 20 وات چه نکاتی باید رعایت کرد؟