در شبکه های اجتماعی هوادار ما باشید
صفحه اصلی تالار گفتمان آرشیو عضویت ورود نقشه سایت خوراک تماس با ما طراح قالب مترجم قالب
آرشیو
لینک های دوستان

شرح وظایف توسعه کسب و کار به طور کامل

70 بازدید جمعه 18 شهريور 1401
لایک: نتیجــــه : 0 امتیــــاز توســـط 0 نفـــر ، مجمـــوع امتیــــاز : 0

سوابق کاری قبلی مدیریتی برای مشاور مدیریت شدن بسیار مهم است. افرادی که با خواندن چند کتاب مدیریتی و جملاتی از بزرگان خود را مشاور این حوزه مینامند و ادعا دارند که در شرکت های مشاوره کسب و کار و یا سایت مشاوره کسب و کار فعالیت می نمایند. بهطور معمول، خلاصه مدیریتی باید بتواند بهصورت یک سند جداگانه عمل کند، سندی که جزئیات برنامه اصلی شما را برجسته میکند. به عنوان مثال، پیش از آنکه شرکت دارای سابقه قابل استناد و معتبر کاری باشد، بانکها و شرکتهای سرمایه گذاری خطرپذیر معمولاً قبل از در نظر گرفتن تأمین سرمایه برای کسب وکارهای جدید، نوشتن یک طرح قابل اجرا را پیشنیاز میکنند. محل رستوران باید به سادگی قابل دسترس و دارای فضای پارکینگ باشد. ابزار های در دسترس مشاوران مدیریت شامل تحقیقات، تجزیه و تحلیل داده های داخلی، مصاحبه با افراد و تهیه و ارائه گزارش می باشد. دلایل زیادی برای نیاز به یک طرح کسب وکار وجود دارد، این دلایل با توجه به نوع کسب وکار و هدف از نوشتن طرح کسب وکار دچار تغییر می شود.

با اینکه هدف مشاور مدیریت شرکت یا سازمان در نهایت به تأمین خواسته های مشتریان می رسد، اما قبل از آن باید اعضای تیم را در راستای هرگونه تغییر مجاب کند. اینکه بازاریابی چیست و بازاریابی چه فعالیتی انجام میدهد، نیاز به نوشتن مقاله ای جداگانه دارد؛ اما باید گفت که بازاریابی با مشاور مدیریت متفاوت است. بازاریابی و فروش یکی از اصلیترین ارکان کسبوکارها است، لذا اختصاص دادن یک مرحلهی مهم به این بخش ضروری به نظر میرسد. برنامه مالی، تقریبا بخش مهم تمام طرح های کسب و کار است. داشتن یک طرح کسب و کار به شما در راه های زیر کمک خواهد کرد. از جمله ایده هایی برای طرح کسب و کار کوچک می باشند که می توان آن ها را دنبال کرد و از این مسیر، به درآمدزایی قابل توجهی رسید. در هنگام نوشتن طرح توجیحی کسب و کار در نظر بگیرید که چگونه نیروی کار خود را استخدام و سازماندهی خواهید کرد.

از شناخت اصلی، هدف، بازار، رقبا، محصولات و از همه مهمتر نیازهای کاربران را بدانید. وی در پاسخ به سوالی در خصوص تعریف روشن حاکمیت شرکتی و اهدافی که از اجرای آن در بازار سرمایه دنبال می شود، گفت: جدایی مدیریت از مالکیت باعث تضاد منافع بین مدیران به عنوان گردانندگان واحدهای تجاری و سایر ذینفعان (و از همه مهمتر سهامداران و مالکان بنگاه های تجاری) می شود. مشاوران مدیریت در دنیا اغلب حداقل ساعت های بسیاری را در طول هفته کار می کنند و وقت خود را صرف توسعه روابط تجاری مفید با مشتری و سایر متخصصان می کنند. علاوهبر این، بیش از یکچهارم کاربران با دیدن تبلیغات در شبکههای اجتماعی که دوستانشان برای آنها ارسال میکنند، رابطه خوبی دارند. چیزی شبیه به رشتههای پزشکی، حقوق، روانشناسی و مهندسی کامپیوتر در ایران که بیشترین انتخاب را در هنگام ورود به دانشگاه دارند. سایت مشاوره کسب و کار نیز امکانی است که آنها می توانند کار خود را از آنجا شروع کنند. شما حتی می توانید از طریق یک سایت مشاوره کسب و کار فعالیت خود را آغاز کنید. شرکت های مشاوره کسب و کار و بهترین مشاور کسب و کار در تهران نیز این هدف مهم را در نظر می گیرند.

در دنیا، این فقط در بخش خصوصی نیست بلکه بسیاری از شرکت ها با سازمان های بخش دولتی همکاری می کنند تا به توسعه خدمات خود کمک کنند و در صورت لزوم، هزینه ها را کاهش داده و پس انداز کنند. در اين مطلب طرح توجيهی صيفي جات گلخانه ای با ظرفيت توليد 200 تن خيار در سال،قابل اجرا در سراسر كشور،دوره بازگشت سرمايه 27 ماه،آماده دانلود مي باشد. با بررسي يافتههاي تحقيقات مختلف ميتوان ادعا كرد که سيستمهاي حاكميت شركتي به علت تغييرات محيطي در حال تطبيق و سازگاري دائمي هستند. اگر قبلا سالها کارشناس و مدیر شرکت های مختلف بوده اید می توانید به مشاور مدیریت شدن فکر کنید و حتی با تلاش خود تبدیل به بهترین مشاور کسب و کار در تهران شوید. شرکت های مشاوره کسب و کار غالباً خارج از برنامه های استخدامی اقدام به جذب مشاور می کنند، بنابراین انجام تحقیقات در مورد نوع بنگاهی که به آن علاقه مند هستید، اولین قدم عالی است. از مشاوره کسب و کار برای استخدام اولین کارمند خود که برای صاحبان مشاغل کوچک مفید است، راهنمایی بگیرید. بیان نکات اولین بخش ورود به این کار است.

https://www.narbonbd.com/products-portfolio-management/

پینسیل، فروشگاه آنلاین لوازم تحریر

36 بازدید یکشنبه 13 شهريور 1401
لایک: نتیجــــه : 0 امتیــــاز توســـط 0 نفـــر ، مجمـــوع امتیــــاز : 0

جنسی که از مواد غیر مرغوب تولید شده باشد بوی نامطبوعی دارد. لوازمالتحریر معروف از مواد مرغوب تهیه شده و فرایند ساخت آن کاملاً استاندارد بوده است. مهمترین و اصلیترین روش برای تشخیص یک نوشتافزار مناسب این است که کیفیت ساخت و جنس آن را بررسی کنید. «اونر» (Owner) یک شرکت کرهای است که درزمینهی طراحی و ساخت لوازمالتحریر فعالیت میکند. یکی از ویژگیهای فروشگاه ما آن است که تمامی محصولات از برترین برندها تهیه شده است. حتی محصولات دارای رنگ مانند ماژیک با این استاندارد نشان میدهند که رنگ برای کودک مضر نخواهد بود. این لوازم دارای تنوع گسترده ای می باشند. این مداد تراش ها نیز از نظر شکل بدنه دارای تنوع بسیار زیادی در طرح و مدل هستند و امروز شاهد ارائه این مداد تراش ها در مدل های فانتزی نیز هستیم. رواننویسهای تریپلاس استدلر دارای جوهری بر پایه ی آب هستند. ایزی بازار با هدف دسترسی راحت، ارزان و سریع نوشت افزار اداری و لوازم التحریر به فعالیت خود ادامه میدهد. فروشگاه اینترنتی ایزی بازار دارای مجوز از سازمان تجارت الکترونیک و نماد اعتماد الکترونیکی میباشد.همچنین عضو انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی بوده و دارای پروانه کسب از همین انجمن نیز هست.کلیه محصولات فروشگاه بصورت مستقیم از تولیدکنندگان داخلی و خارجی تامین شده و همگی اریجینال و از طرف ایزی بازار مورد تایید و گارانتی میباشد.

شاید بسته به نوع فعالیت کودک موارد خیلی کم دیگری نیز به آن اضافه شود. تعویض نوک اتود یا مدادنوکی برای کودکان سنین کم دشوار است. خرید لوازمالتحریر میتواند به دو صورت حضوری و یا اینترنتی انجام شود. منظور ما این نیست که همیشه به دنبال تخفیف باشید. به نکاتی که در مورد لوازمتحریر در ادامه میگوییم دقت داشته باشید. هنگامی که فردی قصد خرید لوازم تحریر مرغوب را داشته باشد، قائدتاً نیاز به پرس و جو در ارتباط با برند های مختلف و دیدن کردن از آن ها دارد که بسیار زمان بر است و وقت فرد خریدار را می گیرد. بعد از پایان جنگ جهانی دوم، تا مدت زمان زیادی در وضعیت خوبی قرار نداشت اما پس از سامان گرفتن کشور آلمان این شرکت هم به روزهای خوب اش بازگشت. در این میان به بوی کار نیز دقت داشته باشید. شاید اطلاع نداشته باشید که لوازمتحریر تا مقدار بسیار زیادی به سلامت استفادهکننده میتواند مرتبط باشد. در این بخش برای شما توضیح میدهیم که در زمان خرید از فروشگاه لوازمتحریر به چه مواردی بیشتر دقت داشته باشید.

نکات اساسی که برای تهیه این محصولات شگفتانگیز باید در نظر داشته باشید. برای اینکه از قیمت و اصالت محصول مطمئن باشید میتوانید آن را در فروشگاه آنلاین لوازم تحریر چک کنید. در صفحهی پیش رو با بهترین محصولات یوروپن در جشنوارهی فروش لوازم التحریر دیجیکالا آشنا شوید. چون به نوعی زبان نسل فعلی و زبان رسانه رو بلد بود و تونست اون رو به نفع خودش به کار بگیره. سپس به شما میگوییم که چگونه یک فروشگاه لوازم التحریر اینترنتی مناسب پیدا کنید و از آنجا برای خرید اینترنتی اقدام کنید. یکی از مهم ترین توصیه ها در جهت استفاده از لوازم تحریر کیفیت این لوازم می باشد. اگر مواردی به نظرتان میرسد که از لیست پایهی تحصیلی شما جا مانده است، خوشحال میشویم در قسمت کامنتها اضافه کنید. همه ما در کودکی با شور و علاقه خاصی به مغازههای لوازم تحریر نگاه میکردیم و دوست داشتیم تا زمان زیادی را در آنجا صرف کنیم. به این جهت به شما پیشنهاد میکنیم که در این نوع طرز فکر حتماً تجدیدنظر کنید. یکی از جذاب ترین لوازم تحریر فانتزی پوشه دکمهدار فانتزی با طرحها و رنگهای زیباست که باعث میشود دانشآموزان از سنین پایین دستهبندی و نظمدهی مطالب و برگهها را به صورت غیر مستقیم آموزش بیینند.

این فرد به تعداد رنگهای بیشتری نیاز خواهد داشت و کاغذهای آن نیز قطعاً باید مشخصات خاصی را داشته باشند. برای نمونه لوازم تحریر کودکی که به مهدکودک میرود شامل مدادرنگی با تعداد رنگهای محدود و کاغذهای رنگی و چسب و قیچی است. در برگه خودکار پلاستیکی تبلیغاتی به مزایا و دلایلی که ما را وادار به استفاده از آن میکند اشاره کردیم . همچنین داشتن چک لیست، در وقت و زمان شما صرفهجویی موثری میکند. شما میتوانید برای اینکه از صحت برند و کیفیت یک نوشتافزار مطمئن شوید پیش از خرید اطلاعات آن را در فروشگاه اینترنتی لوازمتحریر چک کنید. مدادها در انواع مختلفی تولید میشوند که در این میان مداد مشکی چوبی گرافیتی را باید بهعنوان قدیمیترین و پرکاربردترین این مدادها دانست. همانطور که میدانید امروزه رشتههای دانشجویی متعددی وجود دارند که در دانشگاهها تدریس میشوند. فروشگاه بزرگ کودک آموز یکی از بزرگترین بانکهای تهیه و بررسی لوازم نوشتافزاری در سطح کشور است که طیف بزرگی از انواع محصولات را دربرگرفته است. این سایت، یک فروشگاه اینترنتی لوازم التحریر فانتزی است که با ارائهی محصولات با کیفیت، متناسب با سلیقهی هر فرد توانسته به فروشگاه مناسبی برای خریدهای اینترنتی تبدیل شود. این پک میتواند با توجه به نوع خود، سلیقه خریدار، بودجه مالی او و بسیاری موارد دیگر شامل جامدادی، مداد مشکی، مداد قرمز، پاک کن، مدادتراش، شابلون اشکال، دفتر خط دار، دفتر نقاشی، چسب، قیچی، ماژیک، مداد شمعی، پاستل، آبرنگ و…

دوره نقاهت پس از جراحی عقیم سازی

24 بازدید شنبه 12 شهريور 1401
لایک: نتیجــــه : 0 امتیــــاز توســـط 0 نفـــر ، مجمـــوع امتیــــاز : 0

حتماً لازم نیست تا یک اتاق برای گربه ی خود در نظر بگیرید. قبل از اینکه پیشی کوچولوی دوست داشتنی تان را به خانه بیاورید لازم است تا چند وسیله ی ضروری و ابتدایی را حتماً از قبل خریده باشید تا گربه ی شما احساس راحت تری نسبت به فضای جدیدی که در آن قرار گرفته است داشته باشد. اضافه شدن یک گربه به خانه ی شما دقیقاً مانند اضافه شدن یک بچه به خانواده است با این تفاوت که به جای پوشک باید خاک گربه بخرید. تحقیق میکنید پس میتونید امیدوار باشید که به بهترین شک از گربه ملوستون مراقبت خواهید کرد. هرچقدر در مورد نگهداری از گربه اطلاعات بیشتری داشته باشید بهتر میتونید ازش مراقبت کنید. همیشه به صاحبان گربهها میگم که اولین قدم برای تضمین سلامتی گربه اون ها، اطلاعات درست و صحیح و اهمیت دادن بهشه. عقیم کردن سگ عقیم کردن سگ یکی از مسائلی است که باید با اطلاعات کافی و آگاهی برای آن تصمیم بگیرید. 1. یکی از عادت های بد سگ های نر اینه که دوس دارن قلمرو خودشونو علامت گذاری کنن و برای سگ های دیگه خط و نشون بکشن. تربیت گربه مزایای زیادی داره که تقریبا همه صاحبان گربه ازش بی خبرن.مثلا باعث میشه عادت های زشتی مثل گاز گرفتن از زندگیش حذف بشن.

اگر به تازگی تصمیم گرفته اید این کار را انجام دهید و یا اگر گربه ی مورد علاقه ی خود را پیدا کرده اید و او حالا پیش شماست، این مقاله به شما کمک خواهد کرد تا همه چیز را درباره نگهداری از گربه برای اولین بار بدانید! بنابراین لازمه قبل از اینکه گربه بیارید به همه این مسائل توجه کنید و بعد آگاهانه اقدام به نگهداری از گربه بکنید. حیوانات رفتارهای جنسی را با توجه به غریزه صرف انجام میدهند. عقیم کردن سگهای نر در کشورهایی که سگهای بیخانمان زیاد دارند بیشتر به یک منظور انجام میشود: کاهش رفتارهای تهاجمی آنها نسبت به سگهای دیگر و آدمها که ناشی از فعالیتهای هورمونی است. عقیم سازی سگ های نر کمک میکند تا رفتارهای ناخوشایند آنها مثل بلند کردن پا هنگام ادرار کردن محدود شود. پرولاین گربه عقیم، به رشد ذهنی و جسمی گربه کمک می کند. این محصول با استفاده از پودر طعم مرغ به عنوان منبع پروتئین حیوانی تولید می شود. 

https://nikpetclinic.com/sterilization-of-male-and-female-dogs/

اگر مدام بخیه ها را لیس می زند، از قلاده الیزایت استفاده کنید. عملکرد گربه را در طول روز افزایش می دهد و او را در تمام طول روز پر انرژی و شاد نگه میدارد. نسبت پروتئین خام آن ۳۳ درصد است ، می توانید مطمئن باشید که گربه تمام پروتئین مورد نیاز خود را دریافت می کند. با داشتن ویتامین فراوان، می توانید تمام انرژی مورد نیاز گربه را در طول روز با این غذا تامین کنید. جراحی بر روی هر حیوانی می تواند عوارض غیر منتظره ای از جمله خطر مرگ را در پی داشته باشد، اما برای اکثر خرگوش ها فواید عقیم سازی بسیار بیشتر از خطرات دیگر است. پامرانین ها (نر و ماده) در سن ۶ تا ۱۲ ماهگی بالغ می شوند. گربه را از انواع بیماری ها و عفونت ها محافظت می کند. این امر برای سگ های نر نیز صادق است با این تفاوت که در موارد بسیار نادر اخته سازی سگ ها او را بستری می کنند.حداکثر تا 14 روز پس از عقیم و اخته سازی باید از پریدن، جست و خیز و انجام فعالیت های سنگین سگ خود جلوگیری کنید تا روند بهبود به سرعت طی شود.سعی کنید محیط استراحت سگ عقیم شده تا حد امکان آرام و ساکت باشد.اگر دامپزشک داروهای خاصی را برای جلوگیری از عفونت یا تسکین درد تجویز کرد سر موقع و به طور منظم آن ها را به سگ خود بدهید.تا 10 روز پس از انجام عمل از استحمام سگ خود خودداری کنید.

بسیاری از کلینیک های دامپزشکی در شهر رشت از درمان گربه های حمایتی اسقبال می کنند. افرادی که در پناهگاه ها از گربه های نوزاد نگهداری می کنند می دانند که این گربه ها می توانند با زاد و ولد خود در مدت زمان کوتاهی انجا را پر کنند. دارای فرمولاسیونی است که از ایمنی گربه شما پشتیبانی می کند. سال ها گذشت و احساس نیاز به تغییر این رویه در من محکم تر شد تا جایی که با کمک «دکتر محمدحسن اصغری» با گروه های موفق حمایت از حیوانات دنیا تماس گرفتیم و توانستیم در 7 اسفند 1391 کمپین سفید را طبق استانداردهای علمی و بین المللی راه اندازی کنیم. برنامه ما این است که سگهای ولگرد را جمعآوری و به مرکز آرادکوه میبریم و در آنجا کار عقیمسازی صورت گیرد، اما این کار که در حال حاضر انجام میدهیم، برای کنترل جانورانی است که صاحب دارند؛ یعنی این اقدام برای سگهای صاحبدار است که زاد و ولد آنها را کنترل کنیم. برای نگهداری از گربه در منزل لازمه به نکات و مواردی دقت کنیم که بهمون کمک میکنه تجربه لذتبخشتری داشته باشیم. اما به طور کلی در شش ماه اول زندگی گربه که نیاز به واکسیناسیون و ویزیت مرتب دامپزشک هست ماهانه ۲۰۰-۳۰۰ تومان لازمه هزینه کنید.

ردیاب من، پیشرفته ترین، کامل ترین و با کیفیت ترین ردیاب در ایران

183 بازدید جمعه 11 شهريور 1401
لایک: نتیجــــه : 0 امتیــــاز توســـط 0 نفـــر ، مجمـــوع امتیــــاز : 0

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی نگرانی در مورد سرقت خودرو روز به روز کمتر می شود، شما به وسیله ردیاب خودرو می توانید موقعیت خودرو خود را روی نقشه های ماهواره ای یا جی پی اس خودرو مشخص کنید. تصور کنید ماشین را درجایی ناامن پارک کرده اید، این ردیاب به شما این امکان را میدهد که موتور خودروی خود را خاموش کنید (این ردیاب یک رله قطع کن دارد که مانع از رسیدن برق به پمپ بنزین شده و هرچه خودرو استارت بخورد ماشین روشن نمیشود) که اینیک قابلیت عالی میباشد. شما میتوانید برای تهیه این ردیاب ها به مجموعه نیکان مراجعه کنید تا این ردیاب ها را با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت به همراه مشاوره رایگان خریداری کنید. شما می توانید در مواقع ضروری با فشردن دکمه اضطراری با نزدیکان خود تماس بگیرید و آن ها را از موقعیت خود با خبر کنید. ردیاب خودرو بهیاب با توجه به اینکه حمل خودرو با جرثقیل، یکی از راههای سرقت خودرو میباشد؛ قابلیت تشخیص حرکت خودروی خاموش را به سیستم خود افزوده است. امکانات ردیاب مغناطیسی مدل IR180 فرقی با سایر ردیابهای قدرتمند ندارد.

همانطور که گفته شد ردیاب ها دارای مدل های متفاوتی می باشند. چرا که باتری داخلی ردیاب سیمی باعث می شود حتی زمانی که سارق، برق خودرو را قطع می کند، دستگاه غیر فعال نشده و به کارایی خود ادامه دهد. ردیاب خودرو IR230 بهترین مدل جی پی اس برای کسانی است که همیشه دغدغه امنیت خودروی خود را دارند. این مدل ردیاب امکان اتصال به بلوتوث را دارد و دارای آنتن دهی بسیار قوی بوده. این اپلیکیشن سازگار با سیستم اندروید و iOS بوده و به کمک تیم تخصصی وایزر به روزرسانی می شود. تجربه ما در ایران رهیاب نشان داده که می توان ردیاب IR230 را با اختلاف به عنوان بهترین ردیاب خودرو از نظر کاربران دانست. از دیگر ویژگیها، ویژگی درخواست کمک در هنگام تصادف و آسیب به ماشین است. بدون شک قویترین ردیابی که در بازار وجود دارد ردیاب آهنربایی نظامی GR۱۵۰۰ است. جی پی اس تکنولوژی سریع، آسان و دقیقی است که اگر به وسیله ی ردیاب خودرو بر روی هر وسیله نقلیهای نصب شود آن را از انواع سرقت محافظت میکند. ردیاب ST30 استیلاک از نوع ردیاب سیمی به همراه باتری داخلی می باشد که هنگام قطع شدن برق خودرو نیز می تواند به مدت 1 روز فعال باشد و شما می توانید از تمامی قابلیت های این دستگاه استفاده کنید.

نحوه ی برقراری ارتباط صوتی با داخل خودرو نیز مانند سایر دستورات دستگاه به این شکل می باشد که صاحب خودرو دستور را به دستگاه ردیاب ارسال می کند و اطلاعات صوتی با تلفن همراه صاحب خودرو برقرار می گردد. ردیاب خودرو IR180 میتواند با شنود داخل کابین، تمام صداها را باکیفیت بالایی روی حافظه جانبی خود ذخیره کند. دسته ی اول: شامل دستگاه هایی می باشد که دائما در حال کار و فعالیت هستند و انرژی مورد نیاز خود را از برق اتومبیل یا غیره تامین می کنند. ردیاب خودرو GP020 کاملترین ردیاب خودرو باکیفیت درجه یک ، ۱۸ ماه گارانتی تعویض و سه روز تست رایگان محصول می باشد که تمام نیاز مشتری را برطرف میکند. ردیاب ماشین مدل IR230 ، پیشرفته ترین، کامل ترین و با کیفیت ترین ردیاب در ایران https://radyabeman.com می باشد که تمامی امکانات را درون خود جای داده است. همچنین اگر خودروی شما دارای گارانتی است و نگران باطل شدن گارانتی خودروی خود پس از نصب جی چی اس ماشین هستید، توصیه می شود حتما از سوکت فابریک مخصوص ماشینتان استفاده کنید.

از جذاب ترین قابلیت های ردیاب من می توان به این مورد اشاره داشت که شما می توانید خودروی خود را از طریق اپلیکشین ردیاب در هر فاصله ای کنترل کنید. ممکن است شما ردیاب و شنود خودرو را با هم بخواهید در این صورت باید از مدل خاصی استفاده کنید چراکه همهی ردیابها دارای قابلیت شنود نیستند. از بهترین ردیاب های موجود در ایران می توان به ردیاب حرفه ای استیلاک مدل st30 اشاره کرد. سازگاری با سیستم برق خودرو: اگر می خواهید سیستم برقی خودرو شما دستکاری نشود، و در آینده دچار اتصالی و سوختن سیمکشی در خودرو خود نشوید مدل هایی را بخرید که به صورت فابریک و بدون دستکاری روی خودرو شما نصب می شوند. شما از طریق این قابلیت می توانید تمامی صداهای داخل کابین خودروی خود را شنود کنید. یکی از بدترین مسائلی که رانندگان با آن مواجه میشوند این است که ماشین خود را در محلی که پارک کردهاند؛ نبینند. امروزه حفظ امنیت و آسایش وسایل نقلیه به دغدغه ای بزرگی تبدیل شده است، استفاده از دستگاه های ردیاب خودرو؛ یکی از مطمئن ترین و بهترین روش های جلوگیری از سرقت خودرو و ردیابی آنلاین ماشین می باشد، با استفاده از دستگاه جی پی اس خودرو می توانید از طریق اپلیکیشن موبایل یا سامانه آنلاین (سایت) بصورت زنده و لایو خودروی خود را ردیابی کنید، از راه دور ماشین را روشن و خاموش کنید و خیالتون از امنیت ماشین راحت باشه.

پل طبيعت تهران، آشنايي با گذرگاه رويايي پايتخت

37 بازدید سه شنبه 01 شهريور 1401
لایک: نتیجــــه : 0 امتیــــاز توســـط 0 نفـــر ، مجمـــوع امتیــــاز : 0

پل طبيعت تهران يکي از جاذبه هاي گردشگري تهران بوده که مسافران زيادي جهت بازديد از اين پل و پارک هاي نزديک به آن به تهران سفر مي کنند. معمولا سفر به تهران و بازديد از اين پل مستلزم هزينه زيادي است که لازم است در سفر به تهران به اين موضوع دقت داشته باشيد. مهم ترين موضوع، خريد بليط هواپيما ارزان براي تهران است که مي توانيد در اين لينک (https://canvas.ucsc.edu/eportfolios/631/tic) اطلاعات کاملي در اين رابطه به دست آوريد.

پل طبيعت تهران يک پل دو طبقه پياده‌رو و غيرخودرويي مي باشد که در عباس‌آباد تهران واقع شده است . اين پل که از نمادهاي شهر تهران به حساب مي آيد که از عرض بزرگراه مدرس مي‌گذرد و بوستان‌هاي طالقاني در شرق و آب و آتش در غرب را به هم متصل مي‌کند. معمار و طراح اين پل ليلا عراقيان است.

پل طبيعت يکي از جاذبه‌هاي گردشگري پرطرفدار در تهران است که با امکانات مناسبي که براي گردشگران در آن تدارک ديده شده، هر روز شاهد حضور گردشگران زيادي است. از جمله اين امکانات مي‌توان به رستوران و کافي‌شاپ، فضاي سبز زيباي کار شده در دو طرف پياده راه و کافه گالري اشاره کرد. اين پل با توجه به پس‌زمينه‌هاي زيبايي که در اطراف آن ديده مي‌شود، به محلي زيبا براي عکاسي و گرفتن عکس‌هاي يادگاري هم تبديل شده است.

پل طبيعت از نظر معماري و گردشگري داراي ارزش بسيار زيادي است و هر روز مردم زيادي از آن ديدن مي‌کنند. بازديد از اين پل هر روز از ساعت 8 صبح تا 11 شب امکان‌پذير است.

پل طبيعت

چرا پل طبيعت؟

اين پل، تماشاي چشم اندازي کم نظير از پايتخت هميشه بيدار ايران را براي شما ممکن مي کند. اين پل تنها جايي براي گذر نيست و به گونه اي طراحي شده است که فضا و امکاناتي را براي گذراندن ساعاتي خوش و متفاوت در قلب کلان شهر تهران فراهم مي کند.

پل طبيعت به عنوان يکي از نمادهاي شهر تهران شناخته مي شود. نام اين پل به عنوان سازه اي منحصر به فرد، بارها در سطح جهاني مطرح شده و جايزه هايي را نيز به خود اختصاص داده است.

ديدني ها و تفريحات پل طبيعت

پل طبيعت، صرفا پلي براي عبور و مرور افراد ساخته نشده و فرصت هاي خوبي را براي خلق اوقاتي خوش در اختيارتان قرار مي دهد. با عبور از اين پل مي توانيد از ديدني ها و تفريحات زير لذت ببريد:

 تماشاي چشم اندازي متفاوت از تهران

با قرار گرفتن بر روي پل طبيعت مي توانيد شاهد چشم اندازي زيبا از تهران باشيد. اين پل در نقطه‌اي قرار دارد که قسمت هاي زير را مي توان از بالاي آن مشاهده کرد:

تمامي شاهراه‌هاي تهران همچون بزرگراه مدرس، همت، حقاني و رسالت، منظره جنگلي بوستان طالقاني، برج هاي آتش بوستان حضرت ابراهيم (ع)، فانوس دريايي بوستان بنادر و گنبد مينا، دامنه جنوبي رشته کوه البرز و کوه دماوند و سومين پرچم بزرگ جهان که در بوستان طالقاني به اهتزاز درآمده است.

پياده روي رويايي

پايتان که به پل طبيعت برسد متوجه مي شويد که اين پل به گونه اي ساخته شده است که نمي توانيد انتهاي آن را ببينيد. پس بايد روي پل قدم بزنيد و جاي جاي آن را کشف کنيد. علاوه بر کشف گوشه هاي متفاوت اين پل، پياده روي در ارتفاع ?? متري از سطح زمين و بر روي کفپوش هاي چوبي لحظاتي رويايي و فرح بخش را براي شما رقم خواهد زد.

هر چه پيش مي رويد جلوه هاي متفاوت تري را مي بينيد و وسوسه مي شويد که اين مسير را تا انتها ادامه دهيد. بر روي اين پل خستگي مفهومي بي معنا به نظر مي رسد. اگر از پياده روي خسته شديد و خواستيد نفسي تازه کنيد، بر روي سکوهايي که بر روي پل تعبيه شده اند، بنشينيد و غرق در تماشاي مناظر در قسمت شمالي و جنوبي پل طبيعت شويد.

پل طبيعت

 کافه ها و رستوران هاي پل طبيعت

همه ي خوشگذراني هاي اين پل به قدم زدن و عبور از آن و ديدن چشم انداز پايتخت ختم نمي شود؛ رستوران ها، کافي شاپ ها، کافه گالري ها و فضاهايي اين چنيني با خدماتي متفاوت آماده هستند تا تجربه اي متفاوت را بر روي اين سازه ي زيبا به شما هديه دهند. کافي است به طبقه ي اول پل برويد تا تعداد زيادي از انتخاب هاي خوشمزه پيش رويتان قرار بگيرد. مي توانيد با دوستان يا اعضاي خانواده تان قهوه يا چاي بنوشيد يا غذايي خوشمزه را ميل کنيد و در کنار لذت بردن از لحظات با هم بودن به جلوه هاي پايتخت نيز نگاهي بياندازيد.

تفريحاتي در همين نزديکي

 پارک جنگلي طالقاني به عنوان بزرگترين پارک جنگلي منطقه و بوستان آب و آتش در دوسوي اين پل قرار دارند و با امکانات خاص خود مي توانند ساعاتي سرشار از شادي و هيجان و پيک نيک هاي خانوادگي و دوستانه براي شما به ارمغان بياورند. پس لوازم و وسايل خود را برداريد و در کنار بازديد از پل طبيعت و خلق تجربه اي خاص، روزي خاطره انگيز را در اين دو پارک براي خود و همراهانتان رقم بزنيد

مشخصات فني پل طبيعت

پل طبيعت ??? متر طول دارد و عرض آن در قسمت هاي مختلف از ? تا ?? متر تغيير مي کند. مساحت آن ???? متر مربع مي باشد که از اين مقدار  ??? متر آن به فضاي سبز و ??? متر آن به رستوران ها، کافي شاپ و ساير فضاهاي فرهنگي و تفريحي اختصاص يافته است. کفپوش هاي چوبي ???? متر مربع از مساحت اين پل را پوشانده و فضايي متناسبِ پياده روي ايجاد کرده اند. نکته ي جالب اين است که کفپوش هاي چوبي و کامپوزيت ها صد در صد قابل بازيافت هستند و مشکلي را متوجه محيط زيست نمي سازند. طول بلندترين دهنه ي پل حدود ?? متر و کوتاه‌ترين دهنه ي آن نيز ?? متر مي باشد.

بدنه ي اصلي پل بر روي سه پايه قرار دارد و براي ساخت سازه ي ???? تُني ِ آن، از ????? قطعه ي فولادي در ابعاد مختلف استفاده شده است. در زمان ساخت، کليه ي فرآيند برشکاري، مونتاژ قطعات، نصب و جوشکاري قطعات در ارتفاع ?? متري پل انجام گرفته و بيش از ??? کيلومتر جوشکاري و ???? متر مکعب بتن‌ريزي براي احداث آن به کار رفته است.

 مصالح مخصوص و لوله‌هاي ويژه اي در پل به کار رفته اند که در احداث اسکله ها، سازه هاي دريايي و بنادر استفاده مي شوند. بالاترين استانداردها و ضريب ايمني در برابر حوادث و بلاياي طبيعي حتي زلزله بالاي ? ريشتري نيز براي پل طبيعت پيش بيني شده است. بر اساس اعلام پيمانکار اجرايي طرح، پل طبيعت از زمان بهره‌برداري تا ??? سال عمر کرده و قابل استفاده خواهد بود.

پل طبيعت

چگون به پل طبيعت برويم ؟

آدرس: استان تهران، شهر تهران، بر فراز بزرگراه مدرس

راه دسترسي: اگر مشکل پيدا کردن جاي پارک را به ويژه در آخر هفته ها در نظر نگيريم، مي توانيد به راحتي با خودروي خودتان به يکي از دو بوستاني که در دوسوي پل طبيعت قرار دارند برسانيد. به اين منظور دو راه وجود دارد:

?- از خيابان ميرداماد وارد خيابان آفريقا (نلسون ماندلا) شويد و به سمت شمال حرکت کنيد. قبل از رسيدن به بزرگراه در خيابان ماشين را پارک کنيد و به سوي پل برويد.

?- مسير غرب به شرق بزرگراه حقاني را در پيش بگيريد و وارد خياباني که ميان بوستان طالقاني و باغ موزه دفاع مقدس قرار دارد، بشويد. ماشين را پارک کنيد و پس از گذر از ميان پارک طالقاني وارد پل طبيعت شويد.

اگر قصد استفاده از وسايل حمل و نقل عمومي را داريد مي توانيد از راه هاي زير استفاده نماييد:

 بازديد از پل طبيعت با مترو

ايستگاه مترو حقاني نزديکترين ايستگاه مترو به اين پل مي باشد. با پياده شدن در اين ايستگاه به پارک طالقاني برويد و راه پل را در پيش بگيريد.

بازديد از پل طبيعت با اتوبوس

خودتان را به پل سيد خندان يا ميدان ونک يا ميدان رسالت برسانيد و سوار اتوبوس هاي خط ونک – رسالت شويد. اگر به سمت ونک راهي شديد بايد در آخرين ايستگاه پياده شويد و اگر هم به سمت رسالت مي رويد اولين ايستگاه را براي پياده شدن انتخاب کنيد. سپس پياده به بوستان آب و آتش برويد و وارد پل شويد.

بازديد از پل طبيعت با تاکسي

انتخاب هاي زيادي در پيش روي شماست. مي توانيد از تاکسي هاي خط ميدان ونک – مترو حقاني استفاده کنيد و پيش از رسيدن به مترو در کنار بوستان آب و آتش پياده شويد. مي توانيد از رسالت يا سيد خندان نيز سوار تاکسي هاي ونک شويد و پس از پياده شدن در کنار پل هوايي مترو حقاني به سمت ديگر بزرگراه برويد و قدم به بوستان آب و آتش بگذاريد.

بهترین هندزفری برای مکالمه با موبایل از دیدگاه ایمن خرید

27 بازدید چهارشنبه 26 مرداد 1401
لایک: نتیجــــه : 0 امتیــــاز توســـط 0 نفـــر ، مجمـــوع امتیــــاز : 0

انتخاب هندزفری مناسب برای مکالمه کار بسیار سختی بنظر نمیرسد، در صورتی که بدانید هندزفری را دقیقا برای چه کاری میخواهید به طور شفاف اکر توضیح دهیم باید گفت شما هندزفری را برای استفاده در چه محیطی لازم دارید. خرید هندزفری مناسب برای مکالمه به دقت بالایی نیازمند است و باید بهترین نوع هندزفری را جهت استفاده خودتا بتوانید شناسایی کنید، اگر شناخت کافی به هندزفری ها ندارید نگران نباشید در این مقاله نحوه انتخاب بهترین هندزفری برای مکالمه را به شما توضیح می دهیم.

ویژگی های یک هندزفری خوب را در ذهنتان شفاف کنید

 

برترین موضوعی که باید آن را در نظر گرفت، دقت به نوع شغل شماست، قطعا پیک موتوری برای خرید باید به مواردی مختلفی همچون سایز گوشی هندزفری، کیفیت خوب صدا، حذف صداهای مزاحم دقت زیادی داشته باشد.
فرض کنید شما بر روی موتور هستید و در حال رانندگی، قطعا سر و صداهای مزاحم اطراف شما زیاد و است میخواهید هم زمان که در حال رانندگی هستید با مشتری خود صحبت کنید و مکان فعلی خود را اطلاع دهید، قطعا باید هندزفری شما قابلیت حذف صدای مزاحم یا نویز کنسلینگ را داشته باشد.
 

سایز گوشیِ هندزفری

در ادامه صحبت های بالا، موضوع دومی که باید به ان توجه نمود اندازه و سایز گوشی هندزفری است، باید هندزفری ها به خوبی در گوش فرو رود و در داخل حلزونی گوش قرار بگیرد، در غیر اینصورت قطعا اذیت خواهید شد و مدام باید در حال تنظیم کردن گوشی ها در گوش خود شوید.

نگهداری شارژ هندزفری

اگر کارتان طوری است که ساعتها دور از پریز برق و شارژر هندزفری هستید پس باید به فکر تهیه هندزفری ای باشید که قدرت نگهداری شارژ بالایی دارد و یا جهت شارژ هندزفری باید به فکر خرید پاور بانک اورجینال باشید، هندزفری های کپی و تقلبی را اصلا پیشنهاد نمی کنیم، بدترین متریال ساخت را میشود در محصولات کپی اللخصوص هندزفری های کپی یافت. پس در انتخاب هندزفری کمی سخت گیر باشید و بودجه مناسب برای خرید هندزفری اورجینال در نظر بگیرید.

هندزفری مناسب خود را بشناسید

هندزفری مناسب شما چیست؟ برای توضیح شفاف تر در نظر میگیریم که یک نفر راننده است، پس اصلا منطقی نیست که مدام برای اتصال هندزفری در هنگام رانندگی مشغول اتصال به هندزفری شود، پس باید هندزفری به آسان ترین حالت ممکن به گوشی متصل شود که می توانید از هندزفری های گردنی استفاده کنید.

کیفیت را فدای قیمت نکنید!

هنزفری های بلوتوثی ارزان قیمت در بازار به آسانی پیدا می شوند، اما توجه داشته باشید هیچ ارزانی ای بی دلیل نیست! هدست های بلوتوثی ارزان قیمت که تقلبی نیز هستند قطعا و بدون شک از پایین ترین کیفیت ممکن برخوردار هستند که 2 عیب بزرگ آنها کیفیت بسیار پایین پخش صدا و میکروفون خیلی ضعیف آن است. پس اگر قصد خرید هندزفری بلوتوثی دارید حتما بوجه مناسبی را در نظر داشته باشید. البته اگر بودجه تان به هدست بلوتوثی نمی رسد می توانید از هندزفری سیمی استفاده کنید. در ادامه چند نکته برای خرید هندزفری سیمی به شما پیشنهاد می کنیم.

هندزفری سیمی یا سیم دار

برای خرید هندزفری سیمی باید به چند نکته توجه کنید، البته نکات زیادی برای خرید هندزفری سیمی وجود دارد که ما در این مقاله چند نوع مهم آن را به شما توضیح می دهیم:
1- هندزفری سیمی اورجینال دارای کیفیتی بالا است که شما حتی با لمس کابل آن متوجه اصل بودن آن خواهید شد، کابل های هندزفری بی سیم بسیار نرم و منعطف هستند به طوری که اصلا قابل ترک خوردن نیستند و کاملا منعطف هستند.

2- هندزفری سیمی اصلی باید از کیفیت پخش موزیک مناسبی برخوردار باشد به طوری که شما زمانیکه در حال شنیدن موزیک هستید کاملا بیس موزیک را کاملا حس کنید، در هندزفری سیمی تقلبی این مسئله دقیقا برعکس این موضوع است و شما هیجوقت از کیفیت آن راضی نخواهید بود و مطمئنا از خرید خود خیلی زوئ پشیمان خواهید شد.

3- یکی دیگر از مشخصه های هندزفری سیم دار اورجینال این است که هیچگاه در هنگام پخش موزیک و صدا دارای نویز نیست، یعنی شما در هنگام گوش دادن به موسیقی جز صدای موزیک هیچ صدای اضافی و نویزی در هندزفری نمی شنوید.

نرم افزار مدیریت نگهداری و تعمیرات

87 بازدید جمعه 21 مرداد 1401
لایک: نتیجــــه : 0 امتیــــاز توســـط 0 نفـــر ، مجمـــوع امتیــــاز : 0

ما پیاده سازی نرم افزار نگهداری و تعمیرات آویژه را از آموزشهای تخصصی و کاربردی شروع کرده و پس از نصب نرم افزار، همزمان با مرحله گزارشگیری و تحلیل اطلاعات، پشتیبانی و خدمات بهبود نرم افزار را انجام میدهیم. گردش کار لازم جهت انجام امور مختلف را میتوان با استفاده از فرآیندهای قابل تعریف در سامانه مدیریت نگهداری و تعمیرات محقق ساخت. همچنین با اطمینان از نگهداری و تعمیرات به شکل مستمر، قابلیت اطمینان دارایی را بهبود میبخشد. میانگین زمان خرابی (MTTF) یک معیار مهم است که میانگین زمانی را بر حسب ساعت اندازهگیری میکند که یک دارایی غیرقابل تعمیر قبل از خرابی کار میکند. رساندن هزینه های تعمیر و نگهداری به حداقل بدون دانستن اینکه کدام دارایی بیشترین هزینه را دارد و چرا غیرممکن است. این مطالعه همچنین نشان داد که شرکتهایی که بیشترین سرمایهگذاری را در یادگیری در حین کار انجام میدهند، فروش خالص بالاتر و سود ناخالص بالاتری برای به ازای هر کارمند دارند. وقتی مساله سیستم جامع و مکانیزه نگهداری و تعمیرات را با ایشان در میان گذاشتم گفتند که حقیقتاً در کارخانه خود با چنین سیستمی درگیر نیستند و از آن بهره نمی گیرند ولی امور نت دوره ای خود را در واحدی برای این منظور دارند که سر رسیدها را در موعد معین اعلام می کنند.

https://pmworks.ir/

MTTF و MTBF ارتباط نزدیکی با هم دارند زیرا دارایی­های ارزان قیمت و غیرقابل تعمیر همان چیزی است که دارایی­های گران قیمت و قابل تعمیر شما را فعال نگه­ می­دارد. برای داراییهای با ارزش خود، به MTBF (میانگین زمان بین خرابیها) توجه کنید، که میانگین زمانی را که یک دارایی قابل تعمیر قبل از نیاز به تعمیر کار میکند بر حسب ساعت اندازهگیری میکند. دادههای دسته بندی شده به شما این امکان را میدهد که زمان آچار تکنسین (درصد شیفت کاری یک کارمند که صرف امور نگهداری و تعمیرات واقعی میشود)، تعداد دستورکارهای انجامشده در یک زمانبندی، و زمان صرف شده برای کارهای خاص ( که همچنین از آن به عنوان میانگین زمان تعمیر نیز یاد میشود ) را بررسی کنید. همچنین مسائل خرابی هر دستگاه را در بخش های مختلف آن، زمان توقف ناشی از هر عیب در دستگاه را نیز میتوان كنترل نمود كه گاها منجر به حصول نتایج جالبی می گردد چرا که سهم زیادی از درصد توقفات كل تجهیزات به خرابی یك قطعه كوچك در یك دستگاه مربوط می شود. در این صورت میتوان سنجشهای سادهای از قبیل هزینة نگهداری و تعمیرات برای هر واحد محصول و هزینههای مربوط به هر دقیقه از توقف تجهیزات را ردیابی کرد.

وقتی شرایط تغییر می­کند ، مثلاً یک کارخانه جدید باز می­شود یا تعدادی از اقلام را به یک واحد ذخیره­ سازی دیگر منتقل می­گردد ،باید این تغییرات را در CMMS خود به روز کنید تا بتوانید تعداد دقیق موجودی را نگه­دارید. از وارد کردن دادههای تجهیزات مانند شماره مدل، شماره سریال، دادههای خرید، دادههای نصب و غیره گرفته تا اطلاعات موجودی قطعات و نیروی کار، فرصتهای زیادی برای از بین رفتن صحت دادهها وجود دارد. 1. صحت داده­ها را خوب رعایت کنید. از آنجایی که این معیار برای دارایی­ هایی که قابل تعمیر نیستند اعمال می­شود، MTTF را می­توان به عنوان میانگین طول عمر دارایی نیز در نظر گرفت. به ناگاه، سازمانها میتوانستند وضعیت دستور کارها را ردیابی کنند، دادهها را در یک پایگاه مرکزی سامان دهند، به سرعت گزارشهای دقیقی را تهیه نموده و فوراً مشخص کنند که کدام یک از داراییهای آنها به مراقبتهای پیشگیرانه (PM) نیاز دارد؛ و حتی نگاهی به بلندای کل چرخه عمر به آنها بیاندازند.

https://pmworks.ir/دمو-نرم-افزار-نگهداری-و-تعمیرات/

سیستم CMMS ، اگر به درستی استفاده شود ، می تواند به طور قابل توجهی از زمان خرابی شما بکاهد ، بهره وری تیم نگهداری و تعمیرات شما را به سرعت افزایش داده و همچنین طول عمر دارایی های با ارزش شما را نیز افزایش دهد. نرم افزار CMMS به عنوان نگهدارنده شریان اصلی حیات بخش نگهداری و تعمیرات، یعنی دادهها و اطلاعات مرتبط، اهمیت دوچندانی در فرایندها و سیستمهای نگهداری و تعمیرات از جمله نگهداری و تعمیرات مبتنی برقابلیت اطمینان (RCM) خواهد یافت و شاخصهای کلیدی نگهداری و تعیرات (KPI) نیز مؤثر خواهد بود. • ردیابی تجهیزات - نگهداری سوابق دقیق، از جمله سابقه خدمات، قراردادها، شماره قطعات و مدل و غیره. • مدیریت موجودی - ساده کردن سفارش و اطمینان از اینکه قطعات ضروری همیشه در انبار هستند. یک CMMS به شما این امکان را می­دهد اسناد، دستورالعمل­ ها و توصیه ­های OEM را در یک مکان متمرکز ذخیره کنید تا کارکنان همیشه به اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی داشته باشند. طراحی تجهیزات با مشارکت افرادی که بیش از همه از آن استفاده میکنند، به تامین کنندگان اجازه میدهد تا نگهداشتپذیری (maintainability) و شیوهای که ماشین در طرحهای آیندهٔ خود کار میکند را بهبود دهند. در حالی که ورود داده ­های اولیه برای راه اندازی نرم ­افزار شما به احتمال زیاد توسط ارائه دهنده CMMS شما انجام شده است، شما باید بر روی ورود داده­های روزانه که توسط کارمندانتان انجام می­شود نظارت کنید تا اطمینان حاصل کنید که مطابق با استانداردهای خاصی است.

اقتصاد و انواع شغل ها

273 بازدید پنجشنبه 06 مرداد 1401
لایک: نتیجــــه : 1 امتیــــاز توســـط 3 نفـــر ، مجمـــوع امتیــــاز : 3

اقتصاد به مرور زمان به فرهنگ تبدیل می شود. فرهنگ مدرن آمریکا عمیقاً توسط چند گذار بین سال‌های 1930 و 1955 شکل گرفت: مهاجرت دسته جمعی خانواده‌های هسته‌ای در جستجوی کار (LD) در دوران رکود، افزایش عظیم نیروی کار در کارخانه‌ها در دوره پس از جنگ، و ظهور «شرکت‌های بزرگ». دولت رفاه، که در آن مزایای عمومی مانند مراقبت های بهداشتی و بازنشستگی از طریق کارفرمایان انجام می شد، همه در آن زمان ایجاد شدند. این همچنین خطوط بسیار خاص نژادی و جنسیتی قرن بیستم را فعال کرد: آن مشاغل کارخانه ای با دسترسی به مزایای اجتماعی به طور خاص به مردان سفیدپوست محدود می شد، با این انتظار که زنان سفیدپوست آنها را به عنوان افراد وابسته به دست آورند. (معامله حذف جوامع غیرسفیدپوست از مزایا برای تصویب بسیاری از قوانین اساسی که به آنها قدرت می بخشد، به ویژه در زمان نیو دیل کلید خورد.)

ورود زنان به نیروی کار، پایان دوره عجیبی که در آن کارگران کارخانه می توانند شما را به طبقه متوسط ​​سوق دهند (یک لحظه فکر کنید: چه زمانی در تاریخ، به غیر از تقریباً 1945-1975، چنین چیزی حتی ممکن بود؟ عبارت «طبقه کارگر» به دلایلی)، فروپاشی نیروی کار صنعتی در مقیاس بزرگ، و ظهور تجارت جهانی که چنین موقعیت کاری را از دیدگاه کارفرما، اما نه از دید کارمند، مستقل می‌کند، همه اصول اساسی این کار را متزلزل کرد. .

مطالب علمی و مهندسی

در دنیای پس از دورکاری چه اتفاقی می افتد؟

 

    برخلاف دنیای امروزی که تحت سلطه LD/گیاهان است، در این دنیا دلیل بسیار کمتری برای نقل مکان به یک مکان خاص برای کار وجود دارد.

 

انگیزه تغییرات فرهنگی این است که ما اکنون اقتصادی (نه فقط در ایالات متحده، بلکه در سراسر جهان) داریم که تقریباً به سه زیر مجموعه تقسیم شده است: مشاغل LI، بخش عمده کار در تمام سطوح اجتماعی-اقتصادی. مشاغل LD / کارخانه، مجموعه کوچک و تخصصی از مشاغل به طور فزاینده ای در انتهای طیف متوسط ​​تا بالا. و مشاغل LD/People، که احتمالاً به سمت پایین‌ترین طیف اقتصادی وزن دارند، با نیاز به حضور فیزیکی در کنار مشتریان خود، مجموعه‌ای کوچکتر اما قابل توجه از مشاغل تعریف می‌شوند.

 

برخلاف دنیای امروزی که تحت سلطه LD/گیاهان است، در این دنیا دلیل بسیار کمتری برای نقل مکان به یک مکان خاص برای کار وجود دارد. این فقط انگیزه اولیه مهاجرت های عمده دهه 1930 را معکوس نمی کند. ممکن است اثرات قابل توجهی بر مهاجرت های فراملی داشته باشد، حداقل به دلایل اقتصادی. اگر مردم از فقر فرار می‌کنند و خانه‌هایشان همچنان به غذا، سرپناه و امنیت دسترسی قابل اعتمادی دارد، آن‌گاه فرود آمدن مقدار نسبتاً کمی از زیرساخت‌ها می‌تواند آنها را به‌طور مؤثر به اقتصاد جهانی متصل کند.

نکات پینترست

یک تأثیر احتمالی این است که نسل A (کسی که اکنون متولد شده است و در اواخر مرحله تغییر اقتصادی به طور انبوه وارد نیروی کار می شود) بسیار کمتر نگران جابجایی به مکان هایی برای کار خواهد بود و بسیار بیشتر نگران جایی است که برای آن زندگی می کنند. دلایل دیگر. در جهان توسعه یافته، این می تواند روند خانواده های هسته ای را معکوس کند. نزدیک بودن به خانواده بزرگ خود ناگهان بسیار منطقی تر می شود. همچنین می تواند منجر به تمرکززدایی شهرها شود.

 

این احتمالاً تأثیرات گسترده ای خواهد داشت که حدس زدن آن دشوار است. شهرها دارای مزایای متعددی در مورد تمرکز زیرساخت ها و ایجاد تعامل مردم با طیف وسیعی از مردم هستند. اما این مزیت اخیر ممکن است با تعامل آنلاین از طریق کار جایگزین شود. از طرف دیگر، ممکن است منجر به افزایش قبیله گرایی نشود، زیرا مردم فقط در نزدیکی افراد آشنا زندگی می کنند. از سوی دیگر، حومه، حومه، و حومه شهر دارای مزایایی در زمینه کیفیت زندگی هستند. اگر با فقدان کار (LD) متعادل نشوند، اینها احتمالاً جذاب‌تر خواهند شد.

نکات طراحی لوگو

برای من جالب‌ترین تأثیرات آن بر طبقه، نژاد، جنسیت و موارد مشابه است، اما نمی‌دانم چگونه این را پیش‌بینی کنم. آیا مشاغل LI دارای موانع قوی نژادی یا طبقاتی بالفعل خواهند بود، مانند مشاغل LD/گیاهی در دهه 1950، یا تغییرات نیازمندی ها و نسل ها ما را به شکاف های اجتماعی کاملاً متفاوت سوق خواهند داد؟ گفتنش سخته

 

اما برای یک بار هم که شده، خوشحالم که یک داستان اقتصادی درباره آینده تعریف می کنم که حاوی گزینه ای واقعی برای اخبار خوب است.

آشنایی جامع با بیماری عفونت روده‌ای عروس هلندی (ژیاردیازیس)

35 بازدید پنجشنبه 06 مرداد 1401
لایک: نتیجــــه : 0 امتیــــاز توســـط 0 نفـــر ، مجمـــوع امتیــــاز : 0

عروس هلندی بین پرنده‌های خونگی مختلف توی ایران میشه گفت جزو محبوب‌ترین هاست، اما این پرنده‌ها در معرض بیماری‌های مختلفی هستند که در صورتی که از اونا به خوبی نگهداری نکنین، ممکنه دچارشون بشه. یکی از انواع رایج بیمار‌ی های عروس هلندی، یه نوع بیماری عفونت روده‌ای به نام ژیاردیازیسه. ژیاردیا یه انگل تک سلولیه که توی روده عروس هلندی فعالیت می‌کنه و می‌تونه برای عروس هلندی مشکلات زیادی رو ایجاد کنه.

برای شناخت علائم، نحوه‌ی انتقال و تمام اطلاعات دیگه‌ی این بیماری رایج عروس هلندی حتما تا آخر این مقاله رو بخونین.

ژیاردیازیس چیست؟

ژیاردیازیس یه اصطلاح برای عفونت با انگل تک یاخته‌ای یا تک سلولی به نام ژیاردیاست. این انگل‌ها شکلشون کرویه و چهارتا تاژک دارن و یه غشا موج دار تک لایه هم دارن که از حیات اونا رو توی شرایط سخت حفظ می‌کنه.

ژیاردیا توی کدوم قسمت از بدن فعالیت می‌کنه؟

ژیاردیا یه انگل روده‌ای توی عروس هلندی و بقیه پرنده‌هاست. طبق سایت forthebirdsdvm.com:

این عفونت روده‌ای عروس هلندی محیط روده پرنده رو تغییر می‌ده و روند جذب ویتامین‌ها و مواد مغذی و هضم چربی رو مختل می‌کنه. عروس هلندی که مبتلا به این انگل شده باشه، معمولاً علائم سوء تغذیه رو از خودش نشون میده. یکی از کارای مهمی که باید برای عروس هلندی انجام داد، انتخاب یه رژیم غذایی درسته که اونم با توجه به پیشرفت‌های دامپزشکی در ایران به راحتی قابل انجامه، مثلا یکی از جاهایی که می‌تونین برای گرفتن برنامه غذایی ازشون کمک گرفت، متخصصان آنلاین سایت پت پرس هست که با توجه به شرایط پرندتون براش بهترین برنامه غذایی رو بهتون میده.

توجه داشته باشین که هر بیماری دیگری که پرندتون ممکنه داشته باشه رو درمان کنین، چون ممکنه سیستم ایمنی عروس هلندیتون رو تضعیف کنه و از بین بردن این انگل‌ها رو دشوارتر کنه.

ژیاردیازیس چطوری منتقل میشه؟

پرنده‌هایی که به این انگل آلوده هستن وقتی مدفوع میکنن، این انگل همراه با مدفوعشون از بدنشون خارج میشه و این مدفوع میتونه با چیزای مختلفی مخلوط بشه مثل آبی که پرنده‌های دیگه استفاده می‌کنن. بعضی اشکال این انگل، حتی در آب کلردار هم می‌تونه زنده بمونه. در کل نوشیدن آب آلوده یا مصرف مستقیم مدفوع آلوده توسط پرنده‌های دیگه مهم‌ترین روش انتقال این انگل روده‌ای در عروس هلندی‌هاست.

انگل های تک سلولی مثل ژیاردیا می‌تونن کیست ایجاد کنن و این کیست وارد مدفوع پرنده آلوده بشه. این کیست‌ها هم در صورت وارد شدن به بدن پرنده‌های دیگه اونا رو دچار بیماری می‌کنن. کیست‌ها می‌تونن چندین هفته در محیط زنده بمونن.

چه حیوونایی می‌تونن به این انگل دچار بشن؟

ژیاردیا دربین پرندگان، بیشتر درعروس هلندی دیده میشه ولی بعضی وقتا توی طوطی‌ها هم شناسایی میشه. راستی این انگل حتی انسان‌ها رو هم بیمار میکنه، پس حسابی مراقب باشین. این انگل توی مرغ عشق و طوطی برزیلی هم خیلی رایجه.

به عنوان یک اقدام احتیاطی، بعد از اینکه به پرنده آلوده دست زدین، دستاتونو بشویین. افرادی که دچار سرکوب سیستم ایمنی هستن، مثل مبتلایان به ایدز یا کسایی که تحت شیمی درمانی هستن، باید از تماس با پرندگان آلوده خودداری کنن.

علائم عفونت روده‌ای عروس هلندی ناشی از ژیاردیازیس

نشونه‌های این عفونت روده‌ای در عروس هلندی رو میشه موارد زیر دونست:

بد بو شدن مدفوع

اسهال یا مدفوع با مخاط زیاد

کاهش وزن

افسردگی

بی اشتهایی

پرکنی و خشکی پوست در پهلو و زیربال (این نشونه توی عروس هلندی‌ها خیلی رایجه)

رشد ضعیف و یا مرگ پرندگان جوان

نکته مهم: پرنده‌های بدون علامت خیلی زیاد هستن.

تشخیص عفونت روده‌ای در عروس هلندی

دامپزشکان با آزمایش‌های مختلفی که روی مدفوع عروس هلندی انجام میدن متوجه وجود این انگل در بدن عروس هلندی میشن. این انگل‌ها به طور نامنظم توی مدفوع پرندست یعنی اینکه توی یه نمونه پرنده اگه این انگل وجود نداشته باشه، دلیل نمیشه که اون پرنده مبتلا به عفونت روده‌ای نیست. حتی اگه یکی از پرنده‌های شما به این بیماری مبتلا بشه، به احتمال خیلی بالا، تمام پرنده‌های شما به این بیماری مبتلا میشن، چون پرنده‌های آلوده به اسباب بازیها، آب و غذای بقیه پرنده‌ها انگل منتقل می‌کنن.

آیا ژیاردیازیس قابل درمانه؟

عفونت روده‌ای ژیاردیا در عروس هلندی رو میشه با داروهای نیترویمیدازول مثل مترونیدازول و رونیدازول درمان کرد. البته حساسیت این انگل به داروها متغییره و نمیشه پیش بینی کرد، پس با توجه به این قضیه وقتی که پروسه درمانی هم تموم شد، مجددا از پرندتون تست بگیرین تا از رفع آلودگی مطمئن بشین.

از اونجایی که این انگل میتونه در برابر داروها مقاومت کنه، پس باید به طور روزانه محل زندگی و قفس پرنده رو تمیز و ضدعفونی کنین تا دوباره مجددا این انگل وارد محیط زندگیش نشه و یا اگر هست، نابود بشه. اگه روزانه نمیتونین حداقل باید هفته‌ای یکبار انجامش بدین.

دارو به تنهایی از انتقال آلودگی پرنده از محیط اطرافش جلوگیری نمی‌کنه. همزمان با درمان پرنده خود با داروهای تجویز شده توسط دامپزشک، حداقل هفته ای یه بار سطوح غیر متخلخل قفس، اسباب بازی و ظرف رو تمیز و ضدعفونی کنین. ضدعفونی رو اینجوری انجام بدین: اول تمام سطوح رو با یه صابون کاملاً بشورین و البته خوب هم بشورین. سپس یک محلول سفید کننده رقیق (یک قسمت سفید کننده به 32 قسمت آب) بمالین و 10 تا 20 دقیقه صبر کنین تا به خوبی ضد عفونی بشه. در نهایت با آب دوباره وسایل رو بشورین تا تمام آثار سفید کننده از بین بره. به یاد داشته باشین که در حالی که سفید کننده یک ضد عفونی کننده خیلی خوبه ولی یک محرک تنفسیه و هرگز نباید در اطراف پرندتون استفاده بشه.

پرنده‌های مبتلا به ژیاردیازیس بیشتر اوقات دچار عفونت‌های باکتریایی ثانویه میشن، پس در صورت وجود چنین عفونت‌هایی، آن‌ها نیز نیازمند درمانن. توی موارد شدید می‌تونه باعث مرگ عروس هلندی‌های جوان میشه پس این بیماری رو باید به شدت جدی گرفت.

در طول درمان پرنده، اونو حمام کنین، چون ممکنه که انگل بر روی پرهای پرنده بشینه و از اون طریق هم به پرنده‌های دیگه منتقل بشه.

جمع بندی

یکی از بیماری‌های رایج در عروس هلندی، بیماری عفونت روده‌ای توی این پرندست. عامل ایجاد این بیماری، انگلی به نام ژیاردیازه که یه انگل مقاوم در برابر محیط‌های مختلف و حتی داروهای درمانیه. این بیماری علائم مختلفی داره که خیلی شبیه علائم سوء تغذیه است و نحوه تشخیصش هم از طریق مدفوع پرندست. در صورت دیدن علائم این بیماری باید سریعا به درمان پرنده و ضدعفونی کردن محیط پرنده اقدام کنین.

یادتون نره که این انگل به انسان‌ها هم منتقل میشه پس حتما نکات بهداشتی رو برای خودتون هم رعایت کنین.

مهم ترین ویژگی این دستگاه قابلیت شستشو از روی زمین و بدون داربست می باشد

33 بازدید یکشنبه 26 تير 1401
لایک: نتیجــــه : 0 امتیــــاز توســـط 0 نفـــر ، مجمـــوع امتیــــاز : 0

طول این لنس های سبک و ارگونومیک متغیر است و معمولا به صورت تلسکوپی ساخته می شوند تا با اتصال و جداسازی، طول مناسب( حداکثر 20 متر) فراهم گردد. مهم ترین ویژگی این دستگاه قابلیت شستشو از روی زمین و بدون داربست می باشد که دستگاه نماشوی، این مزیت را مدیون لنس های ارگونومیک و مقاوم است. برای شستشوی نما و شیشه ساختمان ها با استفاده از دستگاه واتر جت، می بایست لنس مناسب انتخاب و وصل نمود تا بتوان عملیات نماشویی را با تمرکز و امنیت کامل از روی زمین هدایت نمود. در نماشویی بدون داربست، کاربر بر روی زمین قرار گرفته و با کمک یک دستگاه که مجهز به دسته بلند است تا ارتفاع حدود ۲۰ متری را نظافت می کند. مراکز تجاری، صنعتی، تفریحی، آموزشی، ورزشی و صدها مکان دیگر را می توان بدون نیاز به داربست و بدون دخالت مستقیم کاربر در فضول مختلف شستشو داده و ساختمانی درخشان و عاری از هرگونه گرد و غبار و آلودگی ایجاد نمود. کارکرد ساده دستگاه درکنار امکانات فراوان، به هر کابر با هر سطح دانش و تجربه ای امکان استفاده از دستگاه برای نظافت نمای ساختمان های مختلف را فراهم می آورد.

امکان تعویض برس و پد و انتخاب مناسب مدل این امکان را در نماشویی بدون داربست فراهم می آورد تا هیچ گونه آسیبی به بافت نما وارد نگردد. روش های سایشی مانند سنگ سابی خصوصا این روزها که مصالح گران است توصیه نمی شود، چرا که این روش می تواند مواد سطح ساختمان و رنگ آنها را نیز به همراه آلودگی ها پاک کند. مزیت واترجت ها تنوع لنس و نازل های پاشش ارائه شده و امکان پاشش مواد شوینده است. اجزا اصلی دستگاه شستشوی نما بیرونی شامل یک پمپ، سیستم فیلتراسیون، دسته تلسکوپی، انواع برس و پد بوده تا امکان دسترسی آسان به تمام بخش های نما فراهم آید. شرکت هفت یاقوت مجری خدمات پیچ و رولپلاک با بیش از دو دهه تجربه آماده ارایه خدمات اسکوپ کردن سنگ نما به روش دسترسی با طناب می باشد . شرکت کار در ارتفاع منصوری مجری پیچ و رولپلاک نما به روش دسترسی با طناب با بکارگیری پرسنل مجرب ،متعهد ، اخلاق مدار و ابزار الات استاندارد و بروز . مثلاً اگر ساختمان در نقطهای قرار گیرد که دسترسی به نمای آن راحت باشد هزینههای کمتری نسبت به ساختمانی دارد که در نقاط کور قرارگرفته باشد.

https://www.ropeaccess-industry.com/%d9%86%d9%85%d8%a7%d8%b4%d9%88%db%8c%db%8c-%d8%af%d8%b1-%da%a9%db%8c%d8%b4/

رولپلاک سنگ نما بدون داربست راه حل بسیار مناسبی برای محکم سازی نمای خارجی ساختمان است و به منظور مقاوم سازی نمای بیرونی انجام می شود. از واترجت صنعتی می توان برای این منظور بهره برد اما به دلیل پوشش ارتفاع کم تر و قیمت بیشتر برای مصارف صنعتی تر استفاده می شود. آب با عبور از پمپ از طریق نازل های تعبیه شده، به برس پاشش می شود، به منظور دسترسی اسان به تمامی بخش ها برس دستگاه نماشور با امکان تغییر زاویه طراحی شده است، به این ترتیب که کاربر می تواند با تغییر زاویه مفصل متناسب با شیب سطح به شستشوی موثر بپردازد. مزایای پیچ رولپلاک نما بدون داربست نخست باید مختصر توضیحی در رابطه دسترسی با طناب که در زبان عامیانه به آن ارتفاع کار یا مردان عنکبوتی گفته میشود بدهیم . در صورتی که نمای شما در مرور زمان دچار آسیب هایی از قبیل شکستگی ، لقی و فاصله افتادگی بین سنگ یا آجر نما شده باشد و تمایل به برطرف کردن این موارد قبل از شستشوی نما داشته باشید کارشناسان بعد از بررسی میزان خرابی اعلام قیمت خواهند کرد که در این صورت زمان بیشتری نیز صرف این کار خواهد شد. استفاده از مواد نانو مانع از آسیب به سطح کامپوزیت و رنگ پریدگی آن می گردد.

https://www.ropeaccess-industry.com/%d9%be%db%8c%da%86-%d9%88-%d8%b1%d9%88%d9%84%d9%be%d9%84%d8%a7%da%a9-%d8%b3%d9%86%da%af-%d9%86%d9%85%d8%a7%db%8c-%d8%b3%d8%a7%d8%ae%d8%aa%d9%85%d8%a7%d9%86/

دستگاه نماشوی مجهز به واحد مجزا و قدرتمند فیلتراسیون می باشد که بخش مفید آب ورودی را از املاح آن جدا می نماید. تمامی املاح و ذرات ناخالص آب با عبور از یک فیلتر از جنس رزین جداسازی شده و در نتیجه فرایند شستشو با آب کاملا خالص انجام می شود. از رایج ترین فیلتر های شیشه شوی، مخازن با بستر رزین می باشد و مکانیزم عمل آن به این صورت است که آب از بین گرانول های آنیونی و کاتیونی عبور داده می شود و مواد معدنی آن جدا می گردد و به همین ترتیب آب خروجی عاری از املاح است و از بروز رد آب پس از شستشو جلوگیری می شود. روش کار بدین صورت است که هوای فشرده با شن مخلوط شده و تحت فشار زیاد با کمک کمپرسور به داخل تفنگ وارد می شود و بر روی سطح پاشیده می شود. طی چند سال اخیر تعداد راپلکارها در ایران رو به افزایش هست و با این که این شغل دارای مدرک بین المللی می باشد و برخی از راپلکارها مدرک این شغل را ندارند و از نکات ایمنی این شغل آگاه نیستند و در کار خطر آفرین هستند.

https://www.ropeaccess-industry.com/


ورود به سایت
عضویت سریع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
موبایل :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی :
 
کد امنیتی
 
بارگزاری مجدد
آمارگیر
  آمار مطالب
  کل مطالب : 113
  کل نظرات : 0
  آمار کاربران
  افراد آنلاين : 1
  تعداد اعضا : 0
  آمار بازديد
  بازديد امروز : 50
  بازديد ديروز : 405
  بازديد کننده امروز : 2
  بازديد کننده ديروز : 51
  گوگل امروز : 0
  گوگل ديروز: 0
  بازديد هفته : 530
  بازديد ماه : 928
  بازديد سال : 33,269
  بازديد کلي : 80,635
  اطلاعات شما
  آي پي : 44.210.85.190
  مرورگر :
  سيستم عامل :
مطالب جدید
 • تکنیک اتصال چند لایه در نمایش نشان داده شده است
 • کینگز پت فروشگاهی برای همه
 • قوانین جدید سفته ضمانت حسن انجام کار
 • لوله بازکنی بلوار کشاورز اصفهان شبانه روزی سریع
 • شیوه اعتراض به نظریه پزشک قانونی
 • اجزای بلبرینگ ها
 • تالک با گرید پزشکی
 • عوارض پشم شیشه برای کودکان و بزرگسالان
 • سوالات مهمی که در آموزش دوره های شبکه باید از خودتان بپرسید
 • چگونه متوجه شویم اکانت spotify پرمیوم است یا نه؟‍
مطالب پربازدید
 • آیا ما می توانیم به راحتی بهترین کرم ضدآفتاب را تشخیص دهیم؟
 • استخدام ادمین مدیریت پیج اینستاگرام
 • قیمت خرید ست سرویس خواب دخترانه در تانیل چوب چقدره؟
 • معرفی زبان‌های برنامه‌نویسی لینوکس
 • بهترین اتاق فرارهای تهران – لیست 2
 • آموزش چند روش عالی و برتر برای پاکسازی پوست (فیشیال صورت)
 • اجاره ی ماشین در کیش برای والدینی که کودک خردسال دارند
 • اقتصاد و انواع شغل ها
 • کیوورد گپ (keyword gap) چیه؟ (روش های پیدا کردن کیوورد گپ)
 • وکیل کیفری در همه جرائم کیفری وارد میشود
مطالب تصادفی
 • جدیدترین و لوکس ترین طراحی داخلی منزل در شرکت بازسازی و طراحی داخلی ساختمان در تهران
 • پرویز پورحسینی درگذشت
 • آیا ما می توانیم به راحتی بهترین کرم ضدآفتاب را تشخیص دهیم؟
 • دستگیری کلاهبردار حرفه‌ای در چهارمحال و بختیاری
 • تصمیمات متخذه در جلسه قرارگاه امنیت غذایی
 • تکنیک اتصال چند لایه در نمایش نشان داده شده است
 • دوران نقاهت بعد از عقیم سازی گربه ماده
 • آشنایی با نرم افزار تماس پرداز اوج
 • آشنایی جامع با بیماری عفونت روده‌ای عروس هلندی (ژیاردیازیس)
 • سوالات مهمی که در آموزش دوره های شبکه باید از خودتان بپرسید