در شبکه های اجتماعی هوادار ما باشید
صفحه اصلی تالار گفتمان آرشیو عضویت ورود نقشه سایت خوراک تماس با ما طراح قالب مترجم قالب
آرشیو
لینک های دوستان

مراحل ثبت برند و علامت تجاری

52 بازدید جمعه 24 تير 1401
لایک: نتیجــــه : 0 امتیــــاز توســـط 0 نفـــر ، مجمـــوع امتیــــاز : 0

اظهارنامه درخواست شده توسط چند کارشناس مورد بررسی قرار گرفته و نتیجهی آن از طریق پیامک برای شما ارسال میشود. راه اول ثبت از طریق سیستم بین المللی مادرید است که به موجب عهدنامه مادرید (که ایران نیز از کشورهای عضو این موافقت نامه است) متقاضی ثبت علامت در هریک از کشورهای عضو می تواند با مراجعه به اداره ثبت علامت کشور خود (کشور مبدا) ثبت برند و علامت تجاری خود را در هریک از کشورهای عضو یا انتخاب آنها و پرداخت هزینه های مربوط درخواست نماید. پس از طی این مراحل ، نوبت به امضای نسخه تایید شده می رسد که متقاضی می بایست یکی از نسخه ها را با مدارکی که قبلاَ برابر با اصل شده اند، به انضمام فیش به آدرس مرکز ارسال نماید. پس از آن، متقاضی باید با همراه داشتن این مدرک چاپی و همچنین مدارک احراز هویت، بهصورت حضوری به ساختمان مجاور مرکز مالکیت معنوی قسمت پاسخگویی مراجعه کند. متقاضی شخصاً با مراجعه به اداره ثبت علائم تجاری و ارائه درخواست کتبی، ثبت برند خود را به انجام میرساند. ۱٫ هزینه ی واریزی بر حسب حقیقی یا حقوقی بودن متقاضی ثبت علائم تجاری متفاوت می باشد.

علاوه بر هزینه های واریزی همان طور که در ادامه خواهیم گفتیم ، هر علامت تجاری چاپ دو آگهی در روزنامه ی رسمی کشور را نیز دارد که با توجه به تعداد خطوط و ابعاد علامت تجاری و سیاه سفید یا رنگی بودن آن هزینه خواهد داشت. اما مهمترین مشکلی که در این میان وجود داشت ، این بود که صاحبین یک برند ممکن بود با دلایل مختلف نتوانند برند خود را در کشوری دیگر و مطابق با شرایط ان کشور به ثبت برسانند که این موضوع باعث می شد روال ثبت علامت تجاری یا از ابتدا دنبال شود و یا قید ثبت برند در کشور دیگر زده شود. شرکتهای متنوع دارای برندهای مختلف بوده که هر کدام میتواند دارای مزایای زیادی برای آنها باشد. مراحل ثبت برند با توجه به موارد بالا متنوع بوده و اگر میخواهید برند خود را در اداره ثبت شرکتها به ثبت برسانید بهتر است به موارد گفته شده توجه کنید. پس در وهله اول استعلام نام برند انتخابی دارای اهمیت است و اگر نام انتخابی شما برای برند تجاری از قبل توسط شرکت دیگری ثبت نشده باشد میتوانید آن را در چارچوب قوانین به ثبت برسانید. برای اینکه فرایند ثبت برند شما طول نکشد از یک مشاور حقوقی و ثبتی کمک بگیرید.

برای دریافت مشاوره تخصصی در زمینه ثبت شرکت ها با کارشناسان ثبت نارین با شماره ۸۸۲۳۱۰۰۲ ۰۲۱ تماس بگیرید. برای این که مدارک بارگذاری شده توسط کارشناسان مربوطه مورد بررسی قرار بگیرید باید هزینه ثبت اظهارنامه را پرداخت کنید. توجه داشته باشید ازین پس هر بار که قصد داشته باشید برای پیگیری مراحل ثبت برند خود به سامانه مراجعه کنید باید از این نام کاربری و رمز عبور استفاده کنید. بعد از اتمام، سامانه یک شماره ثبت می دهد که برای چاپ در روزنامه به آن احتیاج خواهد بود. در این بخش پرداخت هزینه آگهی روزنامه رسمی برای آگهی درخواست ثبت برند الزامی بوده و این کار ممکن است حداکثر به مدت 7 روز کاری به طول بیانجامد. ارائه مدارک نماینده قانونی در صورتی که وی کار ثبت برند را انجام دهد. شماره ی دورنگار و نشانی تارنما و پست الکترونیکی نیز در صورتی که وجود داشته باشد در همین صفحه وارد می گردد. در شرکت نامه ها معمولا اطلاعاتی همچون نام، موضوع، نشانی کامل شرکت، مرکز اصلی شرکت، نوع شرکت و همچنین نام تمامی شرکا و موسسین، شماره شناسنامه آنها، محل اقامت آنها، تمام سرمایه نقدی و غیر نقدی که وارد شرکت می کنند، ثبت می شود. در اولین مرحله ثبت علامت و نشان تجاری، لازم است وارد وبسایت اینترنتی مالکیت صنعتی شوید.

ثبت برند زعفران ایرانی یکی از اولین مراحلی است که فروشندگان موفق برای عرضه محصولات خود به بازار مصرف طی میکنند. وجود سامانه استعلام ثبت برند این امکان را برای متقاضیان فراهم آورده است که میتوانند به راحتی برندهای ثبت شده را مشاهده کنند. پس از ارائه مدارک لازم چون کپی شناسنامه و کارت ملی، سامانه برگهای به شما نشان میدهد که باید آن را پرینت گرفته و مجددا به دفاتر اسناد رسمی مراجعه کنید. سامانه استعلام ثبت برند در مرکز مالکیت معنوی، برندهای ثبتشده را به شما نشان خواهد داد. آگهی شما در مدت معلوم در روزنامه رسمی پس از پرداخت هزینه آن منتشر میشود و اگر اعتراضی در مورد آن وجود نداشته باشد مجدد توسط کارشناسان مورد بررسی قرار گرفته و نتیجهی آن اعلام میشود. اگر بتوانید سطح کیفی محصولات یا خدمات خود را در حد مطلوبی نگه دارید، مشتریان خاص خود را خواهید داشت و ممکن است عدهای برند شما را بر سایر برندهای مشابه ترجیح بدهند. اظهارنامه در ثبت برند شما و آینده کسب و کار بسیار تاثیرگذار است. شاید بتوان گفت در دنیای امروز ثبت برند تجاری یکی از ضروریات کسب و کار و تجارت است. مرحله اول و پایه ثبت شرکت : انتخاب نوع شرکت می باشد، چون با توجه به آن است که تعداد شرکا و سهامداران و سهام شرکت تعیین میشود.مرحله دوم ثبت شرکت: یکی از مراحل ضروری و مهم در روند یک ثبت شرکت می باشد و آن موضوع فعالیت شرکت است .مرحله سوم ثبت شرکت: میزان سرمایه شرکت و همچنین تعیین تعداد سهام شرکا می باشد.  

کسرا

بهترین سایت قرعه کشی اینستاگرام و خدمات طراحی سایت

285 بازدید جمعه 24 تير 1401
لایک: نتیجــــه : 0 امتیــــاز توســـط 0 نفـــر ، مجمـــوع امتیــــاز : 0

مسابقات اینستاگرامی را بسته به هدف، بودجه و استراتژی پیج خود طراحی و آن را در مدتزمان مشخصی اجرایی و برنده را مشخص کنید. همچنین پست گذاشتن هر روز تا سه روز در میان بسته به نوع کارتان می تواند برنامه خوبی باشد. یک برنامه ریزی درست داشته باشید که مثلا من هر روز در ساعت فلان پست می گذارم. برای کسب موفقیت در برگزاری مسابقه در اینستاگرام باید مراحلی را طی کنید تا بتوانید مسابقهای هیجان انگیز را برای کاربران اجرا کنید. تا انتهای با زر ممبر- سایت افزایش ممبر تلگرام همراه باشید تا خیلی راحت لایک های اینستاگرام خود را افزایش دهید. می توانید با استفاده از یک گوشی موبایل فیلم برداری کنید و با یک نرم افزار ادیت فیلم رایگان موبایل خیلی راحت و آسوده یک فیلم خود بسازید. نیازی نیست که ویدیو های بسیار با کیفیت و عالی درست کنید. یادگیری اصول اولیه طراحی سایت، کار آن چنان دشواری نیست. در پروژه های طراحی سایت شرکت وب رمز، علاوه بر زیبایی نمای بصری و گرافیکی وبسایت در طرح های اختصاصی، نیاز و سلیقه شما در دیزاین لحاظ شده و همچنین اصول اولیه افزایش رتبه وب سایت و سئو نیز بر اساس نوع فعالیت شما به نحو شایسته ای در نرم افزار و سایت طراحی شده پیاده سازی میشود. قرعه کشی اینستاگرام.

ارزیابی موفقیت ها و بازخورد سایت یکی از عوامل مهمی است که بر هدف گذاری ها و مسیر دهی وب سایت و کسب و کار هایی که اساس آن ها بر روی وب سایت پایه ریزی شده، تاثیر گذاشته و باید به دقت بررسی شود. درست است که اینستاگرام برنامه ای برای به اشتراک گذاری عکس است و بیشترین محتواهای موجود در آن عکس است اما امروزه دیگر محتواهای عکسی چندان جذابیت بالایی ندارند و مردم بیشتر از محتواهای ویدیو ای استقبال می کنند. اینستاگرام امروزه یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی های حال حاضر در ایران می باشد که طرفداران بسیار زیادی دارد. عکس های خود را ویرایش کنید و جلوه های خاصی به آن دهید تا محبوب تر شود. بعلاوه موتورهای جستجو به مطالب جدید واکنش خاصی دارند. محتوا هایی که افراد را زیاد می خنداند یا یک ترفند جدید به آنها یاد می دهد باعث می شود تا افراد آن را برای یکدیگر بفرستند. سعی کنید در مرحله اول تمام عکس هایی که آپلود می کنید با کیفیت باشد. ایا می دانید گروه طراحی وب سایت در شیراز سیرن چه نوع سایت هایی را طراحی می کند؟ تفاوت بازخورد هایی یک محتوای ویدیو ای با یک محتوای عکسی چندین برابر است بنابراین حتما از ویدیو استفاده کنید. طراحی سایت در مازندران.

حتما کپشن های کوتاه بنویسید و در کپشن فرد را ترغیب کنید که لایک کند و یا کامنت بگذارد و احساسات و نظر خود را با شما به اشتراک بگذارد. میکند. همچنین هر شخصی به پوشهی خاص خود دسترسی کامل دارد و میتواند اطلاعات و فایلهای وبسایت خود را در درون آن پوشه ذخیره کند. البته هر کدام از این موارد به مهارت های تخصصی خود نیازمند است. برای کمک به شما سوالاتی را در این زمینه مطرح کرده ایم که قبل از شروع به همکاری با یک شرکت طراحی سایت به آن فکر کنید. وقتیکه شما وبسایت خود را مرتب بهروز میکنید علاوه بر اینکه مخاطبین شما از عملکرد شماراضی خواهند بود و در صورت افزایش کیفیت مطالب ترافیک سایت شما نیز بالا خواهد رفت. بله، از طریق سایت قرعه کشی اینستاگرام علاوه بر امکان دانلود تعداد تگ، امکان دانلود فایل اکسل تعداد کامنت هر شخص هم وجود دارد. اینستاگرام عملا یک شبکه اجتماعی مرتبط با عکس است بنابراین باید عکس های بسیار بهتر و جذاب تر و با کیفیتی برای ایسنتاگرام خود آماده کنید و آن را منتشر کنید.

طراحی سایت چه برای معرفی محصولات یک شرکت باشد ، چه یک فروشگاه آنلاین و چه حتی یک سایت شخصی ساده، می تواند به فرایندی چالش برانگیز و حتی طاقت فرسا تبدیل شود.یکی از عواملی که معمولا به طراحی یک سایت ناموفق و نامناسب ختم می شود ، عدم آشنایی با کارهایی است که باید قبل شروع طراحی سایت از طرف شما انجام شود. در این روش با استفاده از گزینههایی که در بخش استوری اینستاگرام وجود دارد از جمله Ask me a question و یا سایر استیکرها و همچنین از طریق درخواست از مخاطب برای استوری و منشن کردن پست مورد نظر، مدیر از بین کسانی که صفحه مسابقه را در صفحه خود استوری و منشن کرده اند قرعه کشی را انجام داده و برنده را مشخص می کنند. پس از اینکه کاربران شما به این صورت دوستان خود را منشن می کنند، دوستان آنها پس از اینکه اینستاگرام خود را چک می کنند خواهند فهمید که کسی آنها را در پست پیج شما و بصورت کامنت منشن کرده است. طراحی سایت در بابل.

دوران نقاهت بعد از عقیم سازی گربه ماده

285 بازدید جمعه 17 تير 1401
لایک: نتیجــــه : 0 امتیــــاز توســـط 0 نفـــر ، مجمـــوع امتیــــاز : 0

هزینه عقیم سازی گربه ماده و هزینه عقیم سازی گربه نر در شیراز چقدر است ؟ مبارزه و زخمی شدن گربه های نر برای انتخاب جفت، هزینه خیلی زیادی در رسیدن به هدفشان نیست. جهت پرداخت مبلغ شما به درگاه پرداخت یکی از بانک ها منتقل خواهید شد، برای پرداخت آنلاین از درگاه بانک این بانک ها، حتماً نیاز نیست که شما شماره کارت همان بانک را داشته باشید و بلکه شما میتوانید از طریق همه کارت های عضو شبکه بانکی، مبلغ را پرداخت نمایید. این موضوع ثابت شده نیست و غلط به نظر میرسد. عقیم کردن حیوان نر منجر به درمان و پیشگیری از رفتارهای نامناسب جنسی، بروز تومورها، عفونت بیضه ها، هیپرپلازی خوش خیم پروستات (بزرگ شدن پروستات)، نزاع ها و حوادث ناشی از جفتگیری میشه. افرادی بی وجدان سگها را به عنوان وسیله ای برای ثروتمند شدن در قفس ها و شرایط بسیار بد و ظالمانه ای برای تمام عمر حبس میکنند و از آنها توله کشی می نمایند. در برخی از نژادها، نا فرم شدن لگن و استخوانهای پا از معایب عقیم سازی به شمار میرود. روزانه گزارش های بسیار زیادی از صاحبان این حیوان بازیگوش می رسد که گربه شان رفتار های جفت گیری ناخواسته انجام می دهد ، سر و صدای زیادی دارد ، شیطنت و فعالیت بسیار زیادی در خانه دارد و یا نا آرام است و در نتیجه مراقبت و نگهداری از او را برای آنها بسیار سخت کرده !

ممکن است از قبل عقیم سازی به آزمایش پزشکی نیاز شود، شما می توانید تمام آزمایشات کورد نیاز را از آزمایش آنلاین درخواست کرده و در منزل خود آزمایشات حیوان خانگی خود را انجام دهید. نژادهایی چون گلدن رتریور، ویشلا و افغان ممکن است به بیماری قلبی دچار شوند که بهتر است در این باره با دامپزشک مشورت نمایید. کمکاری غده تیروئید که بر اثر عقیم سازی ممکن است رخ بدهد اما این مشکل با مصرف دارو درمان میشود. سم دهی به آنها یک روش شیمیایی ساده خوراکی است که سم آنها با جاذبههای گیاهی همخوانی دارد اما دقت داشته باشید که ما هر سال ترکیبات سم را که مشخص است، تغییر میدهیم. اما باید بدانید که در جراحی عقیم سازی، برش در شرایط استریل ایجاد شده و نیازی به تمیز کردن ندارد. در این بخش نگاهی به مزایا و معایب عقیم سازی حیوانات خواهیم داشت. این را بدانید که دوره نقاهت این عمل حدود 7 تا 10 روز است، نکته ای که باید بدانید این است که در جراحی به دلیل این که از بیهوشی برای سگ استفاده می شود، به همین دلیل احتمال دارد که حیوان شما تا یک شبانه روز بعد از جراحی گیج باشد، تعادل نداشته باشد و رفتار های تهاجمی نشان دهد.

اگر چه این سرطان ها در چاو چاو چندان شایع نیست، ولی به هر حال آن را می توان از مزایای دیگر عقیم کردن آنها به شمار آورد. این روز به منظور آگاهی بخشی برای عقیم سازی در این کشور و کمک به کنترل حیوانات بی سرپناه بوجود آمد. همچنین این راه تنها راه حل برای کنترل جمعیت سگهاست. از راه عقیم سازی، مشکل ازدیاد حیوانات بی سرپرست حل میشود. به گزارش ایسنا، حیدری - مدیر حوزه کنترل حیوانات شهر - با اشاره به اینکه این مرکز در حوزه سگ و موش فعالیتهایی را انجام میدهد،اظهارکرد: سگهایی که در حاشیه و سطح شهر تهران هستند جمعآوری و به این مرکز انتقال داده میشوند. بخش جراحی کلینیک سفید برای جلوگیری از گاز گرفتن و لیس زدن محل جراحی، استفاده از گردنبند الیزابت را توصیه میکنند. در اندام تناسلی ناهنجار چین های پوستی ایجاد می شود که به محل رشد باکتری ها تبدیل خواهد شد و در نهایت منجر به بروز بیماری های پوستی، عفونت مجاری ادراری و عفونت های دستگاه تناسلی می گردد. در هر صورت ما به شما توصیه می کنیم تا به دامپزشک خود اعتماد کنید و با گرفتن مشورت تصمیم به عقیم سازی حیوان خانگی خود بکنید.

نسخه و دستورات لازم را از دامپزشک بگیرید. حیدری - مدیر حوزه کنترل حیوانات شهر - با اشاره به اینکه این مرکز در حوزه سگ و موش فعالیتهایی را انجام میدهد،اظهارکرد: سگهایی که در حاشیه و سطح شهر تهران هستند جمعآوری و به این مرکز انتقال داده میشوند. گربه های نر در هنگام گرما تمایل دارند به بیرون بروند. بارداری و تولد هر دو خطری برای گربه و بچه گربه ها به همراه دارد. عقیم کردن سگ های ماده باعث جلوگیری از وقوع دوره فحلی و مشکلات همراه با آن میشود. همچنین بسیاری از مشکلات رفتاری در سگها کم میشود. همچنین مزایای رفتاری و سلامتی زیاد و بسیار مهمی برای حیوان دارد. ثانویه ی جنسی و الگو های رفتاری نر از دیگر اثرات این هورمون است. این سلول ها تستسترون ترشح میکنند و تحت کنترل هورمون تحریک کننده سلول های بینابینی (LH) می باشد که توسط هیپوفیز قدامی ترشح می شود. در این جراحی برای خارج کردن بیضهها برشی بالای کیسه بیضه ایجاد میشود که در نهایت، این امر باعث کاهش هورمون خواهد شد. عقیم سازی یک جراحی انتخابی است و در شرایط مختلف تصمیم گیری های مختلفی انجام می شود، چون تعداد متغیرهایی که با آنها سر و کار داریم زیاد هستند (اخلاقی، رفتاری، هورمونی، شرایط صاحب پت، شرایط نگهداری، تغذیه و…) به همین علت پاسخ هایی که از دامپزشک می شنوید در هر حیوانی متفاوت است.

قیمت خرید ست سرویس خواب دخترانه در تانیل چوب چقدره؟

1530 بازدید دوشنبه 13 تير 1401
لایک: نتیجــــه : 0 امتیــــاز توســـط 0 نفـــر ، مجمـــوع امتیــــاز : 0

از آنجایی که دختر خانم ها بسیار حساس و حساس هستند، باید به خرید ست اتاق خواب دخترانه توجه ویژه ای داشته باشید. بسیاری از دختران زمان زیادی را در اتاق خواب صرف مطالعه، بازی، تفریح ​​و غیره می کنند. در سال های اخیر به دلیل برگزاری دوره ها و کنفرانس های آنلاین، افراد زمان بیشتری را در اتاق خود می گذرانند. عزیزم مراقب باش، یادت باشه ازشون بپرسی که ملحفه رو کجا دوست دارن تا بتونی با توجه به میل دختر استایل درست و شیک رو انتخاب کنی. تمام تلاش ما بر اساس اطلاعاتی است که در ادامه این مقاله ارائه می دهیم تا بتوانید ست اتاق خواب دخترانه مناسب با طراحی شیک و مجلل مناسب را برای خود انتخاب کنید.

مواد اولیه تولید ست سرویس خواب دخترانه

مواد اصلی مورد استفاده در ست اتاق خواب دخترانه چوب، ام دی اف و فلز است که در ادامه به مزایا و معایب این نوع متریال ها می پردازیم.

اتاق مخصوص دختران

سرویس خواب چوبی دخترانه نسبت به سایر متریال های ست اتاق خواب عمر بیشتری دارد و به راحتی می توان آن را با دکوراسیون اتاق خواب هماهنگ کرد. همچنین جلوه ای منحصر به فرد و زیبا به اتاق خواب دخترانه می بخشد. اما معایب این نوع سرویس خواب این است که قیمت آن بسیار بالاتر از ام دی اف و فلز است و همچنین سختی آن است. تخریب بدنه سرویس خواب ها ممکن است در مدل چوبی رخ دهد. همچنین اگر خانه شما موریانه دارد، اتاق خواب چوبی دخترانه در برابر این نوع حشرات مضر مقاوم نیست، فقط در برابر گرما و رطوبت کمی مقاوم است.

سرویس خواب دخترانه ام دی اف

سرویس خواب دخترانه ست های ام دی اف مقرون به صرفه و مقرون به صرفه هستند، بنابراین افراد می توانند بودجه بیشتری نسبت به مدل های چوبی برای خرید آنها داشته باشند. این نوع سرویس دارای رنگ های مختلفی می باشد که بسیار جذاب است به همین دلیل توجه دختر خانم ها را به خود جلب می کند. مقاومت خراش بسیار بالایی دارد و می تواند مقاومت خوبی در برابر موریانه ها از خود نشان دهد.
اما معایب سرویس خواب ام دی اف این است که دوام بسیار بیشتری نسبت به چوب دارد و در صورت شکستگی یا ترک خوردن، تعمیر آن مشکل خواهد بود.

سرویس خواب فلزی دخترانه دخترانه

تخت های فلزی دخترانه از این نوع بسیار بادوام بوده و در برابر حرارت و آتش نیز مقاومت خوبی دارند. ست کفش فلزی دخترانه مناسب کسانی است که طرحی ساده و ساده را می پسندند، هرچند رنگ ها و مدل های متنوعی دارد. این نوع سرویس خواب بسیار ارزان است، اما گول نخورید، نکات زیر را مطالعه کنید تا خرید خود را بیشتر آگاه کنید. معایب سرویس خواب فلزی دخترانه این است که مستعد زنگ زدگی است و مانند سرویس خواب چوبی جلوه لاکچری خاصی ندارد.

منبع: تانیل چوب

پخش عمده لوازم جانبی موبایل بانه

69 بازدید پنجشنبه 09 تير 1401
لایک: نتیجــــه : 0 امتیــــاز توســـط 0 نفـــر ، مجمـــوع امتیــــاز : 0

اگر دنبال خرید اسپیکر کوچک و قدرتمند هستید در خرید این مدل شک نکنید. این اسپیکرها تا چند ساعت نیاز به شارژ ندارند و معمولاً می توانند تا فاصله حدود 10 متر، به راحتی کار کنند. با این باتری میتوانید حدود ۳ ساعت از این اسپیکر استفاده کنید. ویژگیهای خاصی در انواع اسپیکر گیمینگ وجود دارد که باعث میشود آنها را به عنوان اسپیکر گیمینگ با کیفیت تعریف کند. محصولات این برند به کیفیت ساخت درخورتوجه، طراحی جذاب و خروجی دقیق و بسیار باکیفیت صدا شناخته میشوند. این اسپیکر بلوتوثی با ظاهر جذاب و رینگ الایدی خیرهکنندهای که رنگهای آن از طریق اپلیکیشن قابل تنظیم است، یکی از بهترین اسپیکرهایی است که میتوانید تهیه کنید. اسپیکر بلوتوثی قابل حمل شیائومی مدل MDZ-36-DB میکروفن داخلی هم دارد و با آن میتوانید بدون نیاز به گوشی، به تماسهای خود پاسخ دهید. هر کدام از اسپیکر های دارای باتری بسته به ظرفیت باتری خود می توانند تا چند ساعت پخش مداوم موسیقی بپردازند. توضیح: لازم است کاربر این اسپیکر jbl بداند، 12 ساعت پخش موسیقی این محصول، بسته به نوع موسیقی، میزان بلندی صدا و به عبارتی سنگینی فعالیتی که بر دوش باتری آن میگذارد ممکن است کمتر یا بیشتر باشد.

یکی از نکات مثبت این دستگاه کنترل پنل لمسی آن است که کار کردن با آن خصوصا در مهمانیها را بسیار ساده کرده است. درگاه ورودی میکروفن دارد ولی دارای میکروفن داخلی نیست؛ یعنی برای برقراری مکالمه با این اسپیکر باید به آن میکروفن متصل کنید. یکی از قابلیتهای این اسپیکر ویژگی True Wireless Stereo است؛ یعنی میتوانید دو اسپیکر از همین مدل را به یک دیوایس متصل کنید و از صدای استریو لذت ببرید. بلندگوها از یک دستگاه مانند یک رایانه یا گیرنده صوتی، ورودی صوتی را دریافت میکنند که این ورودی ممکن است به صورت آنالوگ یا دیجیتال باشد. اسپیکرهای مستقل: بعضی از اسپیکرها برای اینکه یک فایل صوتی را پخش کنند، حتماً نیاز به کامپیوتر یا لپ تاپ ندارند. در واقع بلندگوی بدونسیم یک مدل از بلندگوهای پخش سیگنال صوتی هستند که با استفاده از فرکانس رادیویی توانایی پخش صوت را دارند و بدون نیاز به هرگونه کابل و سیم منجربه ایجاد آزادی عمل می شوند.

اول از همه باید با اصول پایهای که اسپیکرها با آنها ارزیابی میشوند آشنا شویم. از طرفی قرار نیست همه افراد دیدگاه یکسان با شما داشته باشند.9. معمولا اکثر اسپیکرهای بالارده از یک ووفر بهره می برند که معمولا با نام ساب ووفر شناخته می شوند و تنها با هدف تولید بیس از آن استفاده می شود. حدود قیمت: ۱۰ میلیون تومانهارمن کاردن از نامهای شناختهشده در حوزهی صدا و تجهیزات آن است. زمان شارژ شدن این اسپیکر حدود ۳ ساعت است. برد آن حدود ۱۰ متر و قدرت خروجی آن ۵ وات است. این اسپیکر بلوتوثی دارای بلوتوث نسخهی ۵ است. نسخهی بلوتوث این مدل ۴.۲ است. توان خروجی این مدل ۲۰ وات است. ابعاد این اسپیکر ۱۲ در ۷/۴ در ۷/۴ سانتیمتر است. ابعاد آن ۷/۳ در ۷ در ۱۸ سانتیمتر است. وزن این مدل ۲۲۰۰ گرم، ابعاد آن ۳۰ در ۱۴ در ۱۸ سانتیمتر و توان خروجی کلی آن ۲۵۰۰ وات است. این مدل اسپیکر بلوتوث همراه دارای استاندارد ضدآب IPX7 و توان خروجی کلی آن ۱۶ وات است.

این مدل علاوهبر بلوتوث از طریق جک ۳/۵ میلیمتری هم قابل اتصال به دستگاههای مختلف است. علاوهبر این، هم با بلوتوث و هم با کابل میتوانید اسپیکر را به دیوایس مورد نظر خود متصل کنید. علاوهبر بلوتوث با کابل AUX هم میتوانید آن را به دیوایسهای مختلف متصل کنید و رابط USB هم دارد. این اسپیکر را علاوهبر بلوتوث با کابل AUX و microUSB هم میتوانید به دیوایس مورد نظر خود متصل کنید. قابل حمل های با بلوتوث: این دسته از اسپیکرها بدون سیم هستند و با بلوتوث کار می کنند و بیشتر مناسب افرادی است که می خواهند مدام جای اسپیکر خود را عوض کنند. ماوس سایلنت A4tech: این نوع از ماوس A4tech در انواع با سیم و بیسیم ساخته شده است و دکمههای این نوع از ماس ای فورتک صدای بسیار کمی تولید میکند و مناسب برای استفاده در فضای خوابگاه و کتابخانه میباشد. مقاومت در برابر نفوذ مایعات، فناوری شارژ سریعتر با پورت Type-C و امکان ۱۲ ساعت پخش موسیقی از مزایای این مدل به شمار میرود. از مزایای این اسپیکر میتوان به امکان اتصال هم زمان چند اسپیکر و چند دیوایس اشاره کرد. اگر هم به دنبال اطلاعات بیشتری در رابطه با خرید اسپیکر بلوتوثی هستید می توانید ادامه این مطلب را مطالعه نمایید.

منبع: خادمی

راهنمای جامع خرید پوشک کامل بچه

56 بازدید یکشنبه 05 تير 1401
لایک: نتیجــــه : 0 امتیــــاز توســـط 0 نفـــر ، مجمـــوع امتیــــاز : 0
فرقی نمی کند در چه دورانی به سر می برید، این مطلب می تواند قبل از بارداری و پس از تولد نوزاد شما را برای خرید پوشک ارزان اینترنتی و مناسب راهنمایی کند، پس با ما همراه باشید تا خصوصیات پوشک کامل بچه را بررسی کنیم و سپس به سراغ برندها و سایزها برویم تا شرایط مختلفی که با یک نوزاد تجربه خواهید کرد را بررسی نماییم. در این مقاله شما را بدون هیچگونه اطلاعات در مورد پوشک کامل بچه تصور خواهیم کرد و هدفمان این است که پس از مطالعه کامل این مقاله، به درک کاملی از ساختار پوشک و راه های انتخاب پوشک مناسب رسیده باشد.
 • یوزمارت، بزرگترین فروشگاه اینترنتی رشت و استان گیلان است که در بخش محصولات سلولزی مانند دستمال کاغذی و پوشک، آفرهای ویژه ای را برایتان در نظر گرفته است. پس از کسب اطلاعات کامل پوشک بچه، می توانید از صفحه پوشک ها، قیمت و مشخصات را بررسی کنید تا به یک انتخاب درست دست پیدا کنید.

پوشک کامل بچه چه تفاوتی با پوشک ساده دارد؟

در این مقاله قصد داریم پوشک کامل بچه را بررسی کنیم و کاری به پوشک های ساده نداریم، اما بهتر است در ابتدا فرق این 2 محصول را بدانیم تا در ادامه به درک کامل تری از این محصول بهداشتی برای کودکان دست پیدا کنیم.
همانطور که می دانید، در گذشته چیزی به نام پوشک مرسوم نبود و از پارچه هایی مخصوص به نام کهنه بچه استفاده می شد که انواع حساسیت های پوستی و زخم های عمیق را در بدن کودکان ایجاد می کرد، این روند با اضافه شدن پوشک های ساده کمتر شد اما همچنان مشکلات بسیاری وجود داشت
 • پوشک ساده تنها یک پد بود که به وسیله ی پارچه به دور کودک پیچیده میشد و اغلب دارای پودر جاذب امروز هم نبود. شاید بتوان تنها تفاوت کهنه با پوشک ساده را در یکبار مصرف بودن پوشک ساده محسوب کرد، نه بیشتر!
 • اما پوشک کامل بچه که امروزه استفاده می شود، دارای تمام امکانات لازم بوده و با یک چسب مکانیکال به دور کودک بسته می شود؛ در ادامه به معرفی پوشک کامل بچه خواهیم پرداخت
پوشک و بچه | انتخاب پوشک مناسب

تاریخچه به وجود آمدن پوشک

بگذارید کمی تاریخی پیش برویم؛ خانم ماریا آلن اولین بار در سال 1887 با اضافه کردن اشکال هندسی تکرار شونده در طرح پارچه کهنه، پایه گذار Diapers محسوب می شود و پس از او فردی به نام مولنیکی در سال 1957 با اضافه کردن توده جاذب تهیه شده از خمیر کاغذ و لایه میانی، انقلابی جدید در این محصول به وجود آورد، محصولی که با لایه خارجی از منسوج توری بافت درست شده بود و به نوعی پایه گذار پوشک های امروزی محسوب می شود.
 • هر محصول پیشرفته ای که امروز می بینیم، سال ها توسط افراد مختلف مورد آزمون و خطا قرار گرفته است!

پوشک کامل بچه چیست؟

یک پوشک کامل استاندارد دارای 8 بخش مختلف در شمای کلی می باشد و اگر چند مورد از این گزینه ها را در ساختار فیزیکی خود نداشته باشد، دیگر نمی توان آن را پوشک کامل محسوب کرد!
در ویدیوی زیر می توانید قسمت های تشکیل دهنده ی پوشک کامل را مشاهده نمایید
 1. پوشش رویی یا Top Sheet
 2. لایه جاذب و توزیع کننده معروف به ADL
 3. پودر فوق جاذب یا توده جاذب Absorbent Core
 4. نوار جلو یا Front Tape
 5. نوار چسب پهلو یا Side Tape
 6. کش کمر یا Elastic's Waist Band
 7. کش دور پا یا Leg Band Elastic
 8. پوشش زیرین یا پوشش سطح خارجی Back Sheet
قسمت های پوشک کامل بچه
حالا که با این 8 قسمت آشنا شدیم، می توانیم تک تک آن ها را بررسی کنیم تا متوجه شویم هر قسمت چه کاربردی داشته و چه تاثیری در انتخاب درست ما خواهد داشت.
 • شناخت ویژگی های اساسی یک پوشک می تواند برگ برنده ی شما در خرید پوشک مناسب محسوب شود. با ما همراه باشید.

تاپ شیت یا پوشش رویی پوشک چیست؟

پوشش رویی دقیقا قسمت اتصال نقاط حساس بدن کودک با کودک می باشد، جایی که باید ادرار به لایه فوق جاذب ارسال شود تا همواره خشک و خنک باقی بماند. معمولا روی سطح Top Sheet اشکال لوزی دیده می شود که باعث ایجاد جریان های مختلف شده و با این طراحی، دیگر مایعات در یک نقطه جذب نمی شوند، بلکه در تمام سطح پد جذب خواهد شد.
 • اگر پس از مدت کوتاهی پوشک را چک کردید و رطوبت زیادی مشاهده نمودید، در مورد محصولی که برای فرزندتان استفاده می کنید تجدید نظر کنید؛ این قسمت باید تا چند ساعت خشک بماند، مگر اینکه کودک در همان لحظه با حجم زیادی ادرار کرده باشد.
 • خشک و خنک بودن این ناحیه یکی از موارد مهم در عدم بروز ایجاد حساسیت و زخم های مختلف بر روی بدن کودک است.
 • پوشش رویی از الیاف بافته نشده یا Nonwoven ساخته شده که باعث می شود نفوذپذیر باشد.
 • تاپ شیت باید کاملا نرم و لطیف بوده و سازگار با پوست باشد.
 • سعی کنید از پوشک هایی که روی تاپ شیت از رایحه های معطر استفاده می کنند خودداری کنید؛ پوشک های معطر شما را فریب می دهند!
لایه رویی پوشک top sheet پوشک در حالت خشک

لایه جاذب ای دی ال چیست؟

یکی از مهمترین مواردی که باعث شده پوشک های امروزی بسیار کاربردی عمل کنند، لایه ADL است. لایه ای که پس از جذب مایعات از تاپ شیت، آن ها را در سطح خود منتشر کرده و به لایه ی توده ی جاذب روانه می کند اما این تنها وظیفه ای این لایه نیست، کار اصلی لایه ADL این است که اجازه نمی دهد مایعات رد شده، دوباره به سطح لایه رویی بازگردد.
لایه ADL تا زمانی از بازگشت مایعات به تاپ شیت جلوگیری می کند که پودر جاذب همچنان توان جذب داشته باشد. البته این لایه در تمام شرایط می تواند مانع از بازگشت مایع به سطح پوشک شود اما این بستگی به درجه کیفیت پوشک داشته و هر برندی میزان مقاومت متفاوتی نسبت به مایعات جذب شده نشان می دهد.
 • همین موارد باعث می شود ساعت ماندگاری پوشک در بدن کودک افزایش پیدا کند و اینچنین است که برندهای محبوب به صدر فروش می رسند.

ویژگی های لایه ADL

 • جذب سریع مایعات از تاپ شیت یا لایه رویی
 • توزیع یکنواخت مایع در کل سطح لایه جهت جلوگیری از تجمع مایعات در یک منطقه
 • انتقال سریع مایع به لایه زیرین یا توده جاذب
 • جلوگیری از برگشت مایع به سطح پوست برای حشک ماندن پوست
تست قدرت جذب پوشک لایه adl

توده جاذب یا همان لایه ی حاوی پودر فوق جاذب پوشک چیست؟

شاید مهمترین ملاک شما برای انتخاب یک پوشک مناسب، لایه ی حاوی پودر جاذب یا Absorbent Core محسوب خواهد شد. قدرت ماندگاری، فرم پوشک پس از یک الی دو ساعت، بسیاری از حساسیت های پوستی و دلیل اکثر پس زدگی ها در عملکرد این لایه ی حساس خلاصه می شود. توده جاذب از ترکیب خمیر کاغذ سلولز آسیاب شده یا فلاف به همراه پلیمرهای جاذب با فورمول نمک سدیم پلیمر اکریلیک اسید یا SAP ساخته می شود؛ قرار نیست بحث شیمی داشته باشیم! فقط کافیست بدانید که SAP همان بلور یا پودر جاذب است و Fluff هم خمیر کاغذی که پودر را در خود نگه می دارد.
 • پودر جاذب در حالت خشک دارای ساختاری کریستالی به شکل پودر است، اما زمانی که با مایعات برخورد پیدا می کند به صورت ژله ای در می آید و متورم می شود. به همین دلیل است که برخی پوشک های سطح پایین‌تر بسیار زود حجم بزرگی پیدا می کنند و فرم شلوار کودک را خراب می کنند.

در ویدیو زیر می توانید نحوه تغییر حالت پودر جاذب را مشاهده فرمایید


پس از ترکیب توده جاذب با مایعات، ژله ای به رنگ آبی آسمانی به وجود می آید که باعث حجیم شدن لایه میانی پوشک شده و می تواند مایع را برای عدم نفوذ به سطح بالا در خود نگه دارد، زمانی که به اندازه کافی از این قابلیت استفاده شود و دیگر پودری وجود نداشته باشد که مایعات را تبدیل به ژله کند، زمان تعویض پوشک فرا رسیده است.

پوشش میانی از جنس کاغذ تیشو و سلولز

در توده جاذب یک پوشش میانی از جنس دستمال کاغذی قرار دارد که از تغییر فرم توده در زمان مصرف جلوگیری می کند. این دستمال کاغذی باید نرم و لطیف بوده در عین حال قدرت جذب مناسبی هم داشته باشد. نقش دستمال تیشو در زمان خشک بودن پوشک این است که مقاومت کشش را افزایش دهد و دارای لطافتی مناسب باشد.
تغییر حالت پودر جاذب پوشک ADL پس از برخورد با آب

بررسی ضخامت لایه های پوشک بچه

برای اینکه لایه های پوشک را به صورت کامل درک کنید می توانید ویدیوی زیر را مشاهده نمایید؛ تنها در چند ثانیه به تمام مطابی که تا اینجا گفته شد خواهید رسید.

نوار چسب پهلو یا چسب های مکانیکال پوشک

نوار چسب پهلو یکی از مهمترین علت های به وجود آمدن پوشک کامل و رد شدن از پوشک های معمولی محسوب می شود. نوار چسب پهلو در طرفین قسمت پشت پوشک قرار دارد و خاصیت الاستیکی ویژه ی آن ها باعث می شود پوشک به خوبی چسبیده شود. خاصیت کشسانی مطلوب نوار چسب پهلو این امکان را فراهم می کند تا پوشک بدون فشار اضافی به دور کمر جذب شود و برای باز شدن نیاز به هوش داشته باشند نه فشار!
 • در پوشک های امروزی از چسب مکانیکال استفاده می شود، کاربرد این چسب ها برای این است که پس از باز شدن، به پوست کودک آسیب نمی رساند.
چسب مکانیکال پوشک کامل بچه

نوار جلو یا نگهدارنده ی چسب های پوشک بچه

تکمیل کننده چسب های پهلو، نوار نگهدارنده این چسب ها می باشند که به نوار جلو معروف است. این ناحیه به گونه ای طراحی شده که در مقابل کشش چسب ها به اطراف بسیار مقاوم است، اما اگر به سمت بالا کشیده شود به راحتی باز می شود. این قابلیت باعث می شود برای تعویض پوشک به راحتی بتوانید چسب ها را باز کنید و در عین حال، کودک با فعالیت های زیاد نتواند باعث باز شدن چسب های مکانیکال شود.
 • نوار جلو می تواند ساده یا دارای طرح های متنوع باشد
 • در بین لایه های مختلف پوشک کامل بچه از یک چسب مخصوص استفاده می شود که حساس به فشار بوده و در مایعات قابل حل نیست. این چسب که Hot Melt Adhesives نام دارد، به گونه ای طراحی شده که از نفوذ آب به لایه زیرین جوگیری نمی کند.
تست چسب و کشسانی پوشک بچه

کش کمر یا کش پهلو پوشک کامل

کش کمر یکی از اجزای تشکیل دهنده ی پوشک است که در تمام برندها و سایز ها استفاده نمی شود، اما تمام برندها در محصولات آینده ی خود قطعا از Elastic's Waist Band استفاده خواهند کرد تا از رقابت عقب نمانند. کش کمر برای مواردی مانند راحتی بیشتر و حفظ بیشتر مایعات در پوشک ها تعبیه می شود. این کش در بسیاری از مواقع باعث ممانعت از نشتی شده و می توانید با تا کردن یا گذاشتن دستمال کاغذی در آن ناحیه، خیال خود را از بابت پس زدگی ناحیه کمر پوشک راحت کنید.
 • کش کمر باعث افزایش فرم آناتومیک پوشک شده و جنس آن از پلی اتیلن فوم است
کش کمر پوشک کامل بچه

کش دور پا پوشک چه کاربردی دارد؟

یکی دیگر از قسمت هایی که برای جلوگیری از نشت مایعات و برخی پس زدگی های مرسوم در پوشک ها تعبیه شده، کش دور پای کودک است. این کش نازک با خاصیت کشسانی مناسبی که برای آن طراحی شده می تواند به خوبی پوشک را در پای کودک فیت کند و با بالا بردن ارگونومی پوشک از نشت خروجی های روده به خوبی جلوگیری نماید.
 • کش دور پا از دو قسمت بند و توری تشکیل شده که جنس توری از پارچه الیاف بافت نشده می باشد، درست مانند پوشش رویی!
کش دور پا پوشک کامل بچه

پوشش زیرین یا پوشش سطحی یا Back Sheet

این پوششی خواهد بود که در تماس با لباس نوزاد و محیط خارجی است. زمانی که با دست کشیدن روی این قسمت احساس نم و رطوبت کردید باید بلافاصله پوشک را عوض کنید! بک شیت یا پوشش سطحی در انتهای لایه های درونی قرار می گیرد و بر روی یک فیلم پلی اتیلن قرار می گیرد تا مانند پارچه حس شود و از عبور مایعات به خارج از پوشک جلوگیری نماید. پوشش زیرین باید دارای استحکام و انعطاف مناسب باشد و بالاترین قدرت را برای جلوگیری از عبور مایعات دارا باشد.
نکته ی بسیار مهمی که در این لایه می توان به ان اشاره کرد، وجود سوراخ های میکروسکوپی برای عبور گاز ادرار و رفت و آمد هواست. وجود لایه تنفسی در بک شیت می تواند برای جلوگیری از حساسیت های پوستی کودکان بسیار مفید باشد؛ بسیاری از برندهای معتبر دارای لایه تنفسی هستند.
 • نحوه تولید بک شیت در دسته بندی پوشک ها موثر است
 • برای انتخاب پوشک مناسب بهتر است پوشکی که دارای منافذ لایه سطحی یا پوشش تنفسی هستند را مد نظر قرار دهید
لایه پشت یا بک شیت پوشک کامل بچه

شناخت جدول سایزبندی پوشک بچه

حالا که با ساختار کلی پوشک ها آشنا شدیم، برای انتخاب پوشک مناسب نیاز داریم تا با سایزبندی های Diapers آشنا شویم، زیرا انتخاب سایز درست یکی از مهمترین مراحل خرید پوشک برای شما محسوب می شود و ممکن است با یک انتخاب اشتباه همه چیز را خراب کنید. جدول سایزبندی پوشک ها تقریبا یکی هستند اما کاربرد آن ها متفاوت بوده و مشکل آنجاست که روی هر کودک هم جواب متفاوتی می دهد! بنا بر این باز هم در نهایت باید با تجربه ی شخصی خود به یک انتخاب درست برسید و ما در این مقاله می توانیم تنها شما را به گزینه ی ایده آل نزدیک کنیم.
 • هر کودک دارای شرایطی متفاوت است که این باعث می شود در انتخاب پوشک مناسب کار راحتی نداشته باشید!

دسته بندی اندازه پوشک ها

 1. تازه متولد شده یا New Born
 2. کوچک یا Small
 3. متوسط یا Medium
 4. بزرگ یا Large
 5. خیلی بزرگ یا X Large
 6. خیلی خیلی بزرگ XX Large
 7. خیلی خیلی خیلی بزرگ XXX Large
جدول سایزبندی پوشک

جدول سایز بندی پوشک کامل بچه

 • سایز 0 برای نوزاد زیر 2 تا 2.5 کیلوگرم / تازه متولد شده
 • سایز 1 برای نوزاد 2 تا 5 کیلوگرم / تازه متولد شده
 • سایز 2 برای نوزاد 3 تا 6 کیلوگرم / کوچک
 • سایز 3 برای کودک 4 تا 9 کیلوگرم / متوسط
 • سایز 4 برای کودک 7 تا 18 کیلوگرم / بزرگ
 • سایز 5 برای کودک 11 تا 25 کیلوگرم / خیلی بزرگ
 • سایز 6 برای کودک 15 تا 25 کیلوگرم / خیلی خیلی بزرگ
 • سایز 7 برای بچه های بالای 17 کیلوگرم / خیلی خیلی خیلی بزرگ

چرا تعیین وزن برای انتخاب سایز پوشک دچار تداخل و همپوشانی است؟

اگر نگاهی دقیق به جدول سایزبندی پوشک انداخته باشید متوجه همپوشانی وزن ها در سایز های مختلف شده اید. این دقیقا همان نکته ایست که در بالا به آن اشاره کردیم؛ هر کودک شرایط خاص خود را داراست!
 • ممکن است نوزاد در هنگام تولد سایز صفر یا حتی 2 بپوشد، همه چیز ممکن است!
برخی نوزاد ها زودتر از موعد به دنیا می آیند و برخی هم دارای وزنی بالاتر هستند که ممکن است سایز یک مناسب آن ها نباشد، در دیگر سایزها هم اتفاقات دیگری رخ می دهد که باعث می شود 2 کودک با یک سن از 2 سایز مختلف استفاده کنند، اما در مجموع باید برای خرید پوشک از جدول بالا پیروی کنیم تا درصد خطا بسیار کاهش پیدا کند.

چه زمانی متوجه می شویم سایز پوشک مناسب نیست؟

این مساله ممکن است یک تجربه ی عمومی یا یک تجربه ی شخصی باشد اما در مجموع، زمانی که شما از یک پوشک راضی نیستید دو حالت وجود دارد:
 1. یا برند پوشک مناسب نیست
 2. یا سایز پوشک مناسب نیست
برای اینکه به مشکل اصلی پی ببریم بهتر است ابتدا به برند پوشک نگاهی بی اندازیم؛ اگر جزو مارک های رده بالای بازار بود، سایز را عوض کنیم و اگر جزو برندهای ارزان بود بهتر است برند را تغییر دهیم.
البته که این روش همیشه جوابگو نیست، زیرا برندی مثل مای بیبی در سری پوشک های نارنجی خانواده شاد کمی فرم کوچکتری را تولید کرده اما در سری مهربان با پوست بزرگتر به نظر می رسد، اما با این حال باز هم از دیگر برندها کمی تنگ تر است؛ فقط باید تجربه کنید!
مقایسه وزن پوشک خشک و استفاده شده

اگر به موارد زیر برخوردید به فکر تعویض سایز بیوفتید!

 • پس زدگی های مکرر در ساعت های کم
 • قرمز شدن جای کش کمر به مقدار قابل توجه
 • پوشک از کمر پایین می آید
 • احساس ناراحتی از ناحیه کش دور پا
 • دیگر چسب ها به راحتی به نوار جلو نمی رسند
 • طول پوشک به نظر کافی نیست
 • مدفوع به باسن چسبیده و به سمت بالا رفته است
 • قسمت پایین پوشک حالت گودی قبل را نداشته باشد
نکته : تجربه نشان داده زمانی که کودک دارای وزنی به اندازه ی بیشتر از نصف محدوده ی استاندارد می رسد باید به یک سایز بالاتر برویم
 • احتمالا تا اینجای مقاله باید با انتخاب سایز مناسب پوشک به خوبی آشنا شده باشید، اما اگر سوالی داشتید می توانید از قسمت نظرات برای ارسال کنید

پرمصرف ترین سایز پوشک کدام است؟

پرمصرف ترین سایزی که استفاده خواهید کرد سایز 4 است، آن هم با اختلاف زیاد نسبت به دیگر سایز ها؛ اما چگونه؟
نوزاد پس تولد خیلی سریع رشد می کند و شما در کمتر از یک ماه از سایز یک به دو و سپس در اواخر ماه دوم به سایز 3 رفته و احتمالا قبل از 6 ماهگی برای استفاده از پوشک سایز 4 مجاب خواهید شد. همانطور که در جدول سایز مشاهده کردید، فرزند شما می توانید در بازه ی 7 تا 18 کیلوگرم از این سایز استفاده کند و این بازه چیزی حدود یک سال طول می کشد.
 • ممکن است سایز 4، آخرین سایزی باشد که خریداری می کنید و کودک تا قبل از رسیدن به 15 کیلوگرم از پوشک گرفته شود؛ ایشالا که همینقدر خوش شانس باشید!
برندهای پوشک سایز 4 بزرگ و کوچک

پوشک مناسب چه برندی بخریم؟

حالا که با تمام زوایای پوشک آشنا شده اید، کافیست برند مورد نظر خود را انتخاب کرده و خریدی هوشمند انجام دهید؛ اما چگونه مارک مناسب خودمان را بشناسیم؟

با مطالعه ی مقاله بالا می توانید به شناخت مناسبی از مارک های پرفروش و ارزان در بازار دست پیدا کنید، اما اگر حوصله ی مطالعه ای طولانی را ندارید با ما همراه باشید تا برندها را به شکل مختصر در همین مقاله بررسی کنیم. برای اینکه به یک برند مناسب برای خودمان دست پیدا کنیم باید مرحله به مرحله پیش برویم، مراحلی که ممکن است در طول مسیر تغییر کند و حتی شرایطی به وجود بیاید که مجبور به انتخابی گرانقیمت شویم؛ شرایط یک کودک همیشه پایدار نیست!

ابتدا باید ببینیم چه مقدار بودجه داریم

اصل اول در خرید پوشک، پول است! قاعدتا اگر اوضاع مالی مناسبی داشته باشید مستقیم به سراغ بهترین برندهای دنیا می روید و هزینه های گزافی را متحمل می شوید که خب، هیچ فشاری را هم متحمل نخواهید شد، اما اکثر ما ایرانی ها در این دسته قرار نمی گیریم، پس باید کمی تحقیق کنیم تا خریدی به صرفه انجام دهیم!

 • پوشک ببم و پوشک بیبی کینگ جزو پوشک های خوب و ارزان قیمت بازار محسوب می شوند که اگر خوش شانس باشید و کودکتان دچار حساسیت نشود، کار شما را به خوبی راه می اندازند.
 • در پوشک های میان رده اختلاف قیمت زیادی وجود ندارد اما به دلیل اینکه باید تعداد زیادی خریداری کنید، قطعا رقمی تاثیرگذار برایتان محسوب خواهد شد!
پوشک و بچه در کنار عروسک

محل استفاده مهم است!

تا زمانی که فرزندی به دنیا نیاورده اید بعید است به این زاویه نگاهی داشته باشید، اما زمانی که فرزند شما به دنیا بیاید و در شرایط مختلفی قرار بگیرید، اهمیت موضوع را درک خواهید کرد!
اگر قرار است همواره در کنار فرزند خود در خانه بمانید و برایتان ساعت ماندگاری پوشک زیاد اهمیت ندارد، می توانید از برندهای ارزان تر استفاده کنید، اما اگر قرار است دائم در سفر باشید یا نوزاد خود را در مهدکودک ها بگذارید، بهتر است به فکر پوشک هایی باشید که ساعت ماندگاری بالایی دارند و کمی هم گران تر هستند.
 • اگر به دنبال پوشکی با ماندگاری بالا هستید، پوشک مولفیکس در این زمینه بسیار قوی عمل کرده است.
 • امروزه برای شرایط مختلف، محصولات مختلفی تولید می شود و در حوزه پوشک ها هم این مورد صدق می کند، حتی زمانی که می خواهید به استخر بروید می توانید از پوشک استخری استفاده کنید!
 • اگر به دنبال محصولی هستید که خیلی راحت استفاده شود و قدرت بالایی هم داشته باشد، پوشک های شورتی مدل پول آپ مای بیبی می تواند گزینه ی مناسبی برایتان محسوب شود؛ البته اگر مشکل مالی ندارید!

مقدار حساسیت و نوع پوست کودک

یکی از حساس ترین مواردی که معمولا پس از مدتی به آن پی خواهید برد، مقدار حساسیت های پوستی فرزندتان است. ممکن است با پوستی بسیار حساس مواجه شوید که با کوچکترین ناملایمتی زخم شود و این کمی کار شما را سخت خواهد کرد اما نگران نباشید، امروزه پوشک هایی که دارای لوسیون ها و عصاره های مخصوص پوست حساس هستند در بازار یافت می شوند.
 • پوشک مای بیبی آبی سری مهربان با پوست دارای عصاره بابونه است و مخصوص پوست های حساس طراحی شده است
 • پوشک هانیز دارای عصاره بابونه و عصاره آلوئه ورا است؛ این برند شما را غافلگیر خواهد کرد!
 • پوشک کانفی یکی از برندهاییست که ممکن است شما را از یک مخمصه نچجات دهد، اما زیاد در بازار پیدا نمی شود!

گران ترین پوشک های بازار کدام است؟

برندهایی مانند مای بیبی، مولفیکس، بارلی، کانفی و هانیز تقریبا در یک رنج قیمت قرار دارند و در مدل های مختلف با هم متفاوت هستند، اما برای اینکه گرانترین مارک های پوشک کامل بچه را بشناسیم باید از این اسامی فاصله بگیریم!
 • پوشک بیبی لینو Baby Lino
 • پوشک پمپرز Pampers
 • پوشک شورتی مولفیکس اصل ترکیه Molfix
 • پوشک پریما Prima
 • پوشک هاگیز Huggies
این پوشک ها در بازار ایران بسیار کم پیدا می شوند اما اگر بخواهید هزینه کنید، به صورت آنلاین می توانید خریداری نمایید.

نکات طلایی در خرید پوشک

اگر از ابتدا مقاله را مطاعه کرده باشید، تقریبا به شناخت کاملی از همه ی زوایا رسیده اید و فقط چند نکته ی مهم مانده که با آن ها مقاله را به پایان خواهیم رساند. این نکات تکمیل کننده ی موارد ذکر شده می باشد و به نوعی می توان از آن به عنوان تجربه های مادران مختلف یاد کرد؛ شما هم پس از سپری کردن 2 سال اول عمر فرزندتان دارای تجریات شخصی فراوانی خواهید شد و اگر این دوران را سپری کرده اید، می توانید در بخش نظرات آن ها را برای همه ی والدین به اشتراک بگذارید.
پای بچه نوزاد همراه با پوشک
 

هیچوقت پوشک ها را یکجا نخرید و با تعداد بالا انبار نکنید

حتما در طول مطالعه ی مقاله به این موضوع رسیده اید که "هر کودک دارای شرایط خاص خود می باشد" و این یعنی نمی توانید از قبل برای خرید پوشک به شکل فله تصمیم بگیرید. از کجا مشخص می شود که کودک شما حتما با محصول خریداری شده سازگار می شود؟ چه تضمینی وجود دارد که یک برند معتبر بدون مشکل با فرزندتان سازگار باشد؟
علاوه بر اینها، مقدار رشد نوزاد ها با یکدیگر متفاوت است و هر بچه ای دارای شرایط فیزیکی خاص خود است، پس نمی توانید تخمین درستی بزنید و قطعا در این راه دچار اشتباه می شود. نتیجه ی این کار معمولا چند بسته ی اضافه آمده از یک سایز است!
 • شما زمانی می توانید یک پوشک را با تعداد بالا خریداری کنید که از قبل تجربه ی استفاده از آن را داشته باشید و در سایزی مانند 4 حضور داشته باشید.

وجود لایه تنفسی را جدی بگیرید

 • لایه تنفسی در تمام پوشک ها وجود ندارد اما یکی از موارد مهم در ساختار Diapers محسوب می شود. ایجاد فضای خشک و خنک و خروج گاز های سمی برای پوست، مهمترین کاربردهای لایه تنفسی با سوراخ های میکروسکوپی محسوب می شود

جنس لایه رویی از کتان باشد نه پلاستیک

 • اگر وجود لایه تنفسی برایتان مهم است، باید بدانید که در تکمیل ویژگی قبلی باید لایه رویی یا Top Sheet هم از جنس کتان باشد نه از پلاستیک! لایه ی رویی پلاستیکی می تواند عامل انواع حساسیت های پوستی مانند ادرار سوختگی محسوب شود.

چسب قوی و قابلیت کشسانی بالا

 • معمولا تمام برندها دارای چسب های مکانیکال هستند اما تحمل فشار و مقدار کشسانی در آن ها کاملا متفاوت است. این نکته در زمانی که کودک شروع به حرکت می کند بسیار حائز اهمیت بوده و عدم وجود این قابلیت می تواند تمام نقاط زندگی شما را در خطر کثیف شدن قرار دهد!
راهنمای خرید پوشک مناسب

ارتفاع پوشک ها بلند باشد؛ مخصوصا در سایز های پایین

 • معمولا تغییر سایز با تغییر ارتفاع شکل می گیرد نه افزایش عرض، برخی برندها محصول خود را با ارتفاع بیشتری تولید می کنند که این برای نوزاد ها بسیار مهم بوده و می تواند کار شما را خیلی راحت تر کند؛ به خصوص نوزادهایی که تنها از شیر مادر تغذیه می کنند

حاوی لوسیون باشد اما معطر نباشد

 • برای پیشگیری از انواع سوختگی و حساسیت های پوستی باید توجه داشته باشید که بهتر است از پوشک های رده متوسط مانند هانیز و مای بیبی استفاده کنید که دارای عصاره های ضد حساسیت هستند، علاوه بر این باید توجه داشته باشید که اگر میخواهید بیشتر هزینه کنید، نباید به سراغ پوشک های معطر بروید، زیرا هرگونه احتمال بروز حساسیت و سوختگی را افزایش خواهید داد؛ تحمل کردن بوی بد بهتر از تحمل کردن زخم عزیزترین موجود آدم است!

به فرم پوشک روی بدن و شلوار دقت کنید

 • به این نکته توجه داشته باشید که قرار نیست همواره در خانه بمانید و قرار است به میهمانی و بازار هم بروید، پس زیبایی لباس کودکتان مهم محسوب می شود. بسیاری از برندها پس از 3 تا 4 ساعت استفاده فرم خود را از دست می دهند کودک را بدتیپ می کنند، این در حالیست که پوشک هایی مانند مولفیکس، مای بیبی، هانیز و کانفی می توانند از 7 تا 8 ساعت هم فرم خود را به خوبی حفظ کنند.

اولیت با راحتیِ کودک باشد نه بودجه!

 • در پایان می توانیم به این جمع بندی برسیم که باید فرزندمان در پوشک احساسی راحت داشته باشد و با رفتاری که بروز می دهد، رضایت یا نارضایتی خود را ابراز کند. علاوه بر این شما می توانید با مشاهده نقاط حساس بدن بچه و میزان بروز حساسیت ها به این نکته پی ببرید. کمی هزینه ی بیشتر برای خرید پوشک مناسب، بهتر از هزینه برای درمان و مشاهده ی زخم های فرزندمان است!
اختصاصی از مجله یوزمارت

بهترین مرکز خرید مکمل ورزشی اصل کدام است؟

140 بازدید پنجشنبه 02 تير 1401
لایک: نتیجــــه : 0 امتیــــاز توســـط 0 نفـــر ، مجمـــوع امتیــــاز : 0

با این حال، اینکه آیا اثر بیشتر برای رشد عضلانی توسط پروتئین whey به اندازه کافی قابل توجه است و در مقایسه با کازئین بیشتر به افزایش اندازه و قدرت عضلانی در طول زمان کمک میکند یا خیر، به طور کامل ثابت نشده است. یکی از بهترین مکملهایی که بدنسازان می توانند در برنامه غذایی خود در نظر بگیرند، مکمل پروتئین است. مرادی اضافه کرد: یکی دیگر از واحدهایی که بارها فروش این مکمل ها و داروهای مرتبط با بدنسازی در آن مشاهده شده، عطاری ها هستند، در حالی که عطاری ها هم مجاز به فروش این موارد نیستند. مکمل بدنسازی به تامین مواد ضروری بدن، افزایش وزن، تسریع کاهش وزن یا بهبود ظاهر ورزشکار و عضله سازی کمک میکند. پوست میوه حاوی اسید هیدروکسی سیتریک (HCA) است که ماده فعال گارسینیا کامبوجیا است و به عنوان مکمل کاهش وزن به بازار عرضه می شود. هر دو پروتئین whey و کازئین پروتئین های باکیفیت و کاملی هستند، به این معنی که آنها حاوی تمام 9 اسید آمینه ضروری بدن هستند. آمینو اسیدها بلوک های سازنده ی پروتئین هستند و ما باید آن اسید آمینه هایی را که به عنوان اسید آمینه ی ضروری طبقه بندی می شوند از طریق رژیم غذایی خود دریافت کنید (مرکز خرید مکمل ورزشی اصل).

گوشت، لبنیات و گیاه کافشه یا گلرنگ از منابع غنی این اسید چرب هستند. طبق تحقیقات قدیمیتر، این موضوع به این دلیل است که محیط اسیدی معده باعث لخته شدن کازئین و یا تشکیل ژل میشود. لیزین همانند لوسین یک آمینو اسید ضروری است ، بدین معنا که بدن انسان قادر به تولید آن نیست و باید از طریق رژیم های غذایی و مکمل ها تامین گردد. دو اسید آمینه ی دیگر با این ویژگی ایزولوسین و والین نام دارند. به همین دلیل، بهتر است که در کنار مکمل های ورزشی دیگر از مکمل های مینرال استفاده شود تا دچار خستگی و ضعف عمومی نشوید و انگیزه ی خود را برای ورزش از دست ندهید. اشاره به این نکته مهم است که در حالی که مصرف پروتئین در حین تمرین می تواند اثرات مفیدی داشته باشد، تحقیقات نشان می دهد که کل پروتئین دریافتی روزانه شما عامل تعیین کننده بهتری برای افزایش قدرت و اندازه عضلات است.

اگر به طور منظم ورزش می کنید، ممکن است به دو یا حتی سه برابر RDA یا 1.6-2.4 گرم در کیلوگرم نیاز داشته باشید تا به طور مطلوب از رشد و ریکاوری عضلات برخوردار شوید. تنوع محصولات کارن در زمینه تولید مکملهای ورزشی مثالزدنی است. واحد مشاوره شرکت کارن با هدف ایجاد پل ارتباطی بین مصرف کننده و شرکت پاسخگوی سوالات مشتریان در زمینه معرفی، انتخاب و نحوه مصرف محصولات است. در هنگامیکه یک آنتی اکسیدان اثر خود را از دست میدهد و خنثی میگردد، خود به یک اکسیدان بدل میشود اما این امر موقتی است و پس از مدتی نقش اصلی خود را از سر خواهد گرفت. علیرغم شباهت های آنها، بدن شما کازئین را با سرعت بسیار کمتری نسبت به whey هضم و جذب می کند. علیرغم سرعت هضم و جذب کندتر آن، تحقیقات نشان داده است که اثرات عضله سازی تقریبا مشابه با پروتئین whey را در هنگام مصرف در حین تمرین ایجاد میکند. یکی از گزینه های محبوب برای عضله سازی، پروتئین شیر به نام کازئین است. اسپیروفیت گرین سی با فرمولاسیونی انحصاری از ترکیبات گیاهی و دریایی اسپیرولینا و برگ مورینگا یکی از مکمل هایی است که می تواند به روند کاهش وزن و چربی سوزی کمک نماید.

لوسین یکی از سه نوع آمینو اسید شاخه دار (BCAA) میباشد. بین هیدروژن و کربن های موجود در اسیدهای چرب، پیوند دوگانه برقرار است اگر این پیوند سه گانه شود و یک هیدروژن به ترکیب اضافه شود، اسید چرب اشباع تولید می شود. بهترین زمان مصرف مکملهای ورزشی حاوی پروتئین آب پنیر در هنگام صبحانه و یا قبل از آن است. به دلیل این که بیشتر کاربران سایت ها، کاربران موبایلی هستند و سایت ها در کامپیوتر یا لپتاپ ها طراحی میشود بنابراین در صورت ریسپانسیو نبودن سایت تصاویر یا ویدئوها به همان اندازه کامپیوتر یا لپتاپ نمایش داده میشود. چربی سوزها به انواع مختلفی دسته بندی میشوند که به صورت مستقیم و غیر مستقیم در روند کاهش وزن و چربی سوزی دخیل هستند که از مهمترین آنها میتوان به ال کارنیتین٬ سی ال ای٬ مکمل کنترل اشتها٬ چربی سوز ترموژنیک اشاره نمود. سپس کشک های شیر باقی مانده را با آب شسته، آبکش کرده، خشک کرده و به صورت پودر در می آورند. اگر به شیر حساسیت دارید، باید از مصرف تمام غذاها و مکمل هایی که حاوی پروتئین شیر هستند، از جمله کازئین و پودر whey خودداری کنید. اگر عدم تحمل لاکتوز دارید، خوشبختانه میتوانید با خیال راحت پودر پروتئین کازئین مصرف کنید زیرا بیشتر - و حتی همه ی - لاکتوز در طول فرآیند تولید حذف میشود.

اطلاعات بیشتر: https://mokamelplus.ir

خصوصیات POSTMELK

119 بازدید سه شنبه 31 خرداد 1401
لایک: نتیجــــه : 0 امتیــــاز توســـط 0 نفـــر ، مجمـــوع امتیــــاز : 0

معرفی POSTMELK

برای خرید و رهن خانه وقت زیادی صرف می شود. مراجعه به مشاور املاک ها کاری بسیار خسته کننده است. افراد برای خرید و رهن خانه، زمان زیادی می گذارند تا بتوانند خانه دلخواه خود را از بین چندین خانه انتخاب کنند. مشکل این است که هر مشاور املاک فقط در یک بازه محدود عمل می کند. POSTMELK سایتی است که تمام خانه های خالی را با امکانات و موقعیت های خاص آن ها، در دسترس مشتری ها قرار می دهد. در این سایت  تنها با کلیک کردن روی ملک مد نظر خود می توانید آن را با تمام امکانات و همچنین نمای داخلی خانه مشاهده کنید و در صورت رضایت خریداری نمایید. این سایت تمام مشکلات حول محور خرید و اجاره خانه را برای مشتری ها حل کرده است.

 

بررسی سایت پست ملک

در سایت POSTMELK واحدهای مسکونی متفاوتی برای مشاهده وجود دارد. با مشاهده خانه ها می توان خانه ای متناسب با بودجه و ملاک هایی که دارید، پیدا و خریداری نمایید. سایت POSTMELK یک سایت تحت وب است و هر لحظه آپدیت می‌شود و هیچ اطلاعات قدیمی به مشتری ها ارائه نمی شود. با استفاده از سایت POSTMELK نیازی به طی کردن مسیر های طولانی برای بازدید از خانه ‌ها نخواهید داشت. در این سایت می توان نمای بیرونی و نمای داخلی خانه ها و تمام امکانات آن ها، را مشاهده کرد و برای خرید یا اجاره تصمیم گیری کرد.

یک گزینه مهم که باعث علاقه خیلی از افراد به سایت POSTMELK شده این است که در سایت قیمت ‌ها کاملاً شفاف است. هیچ گونه تورم یا درصد گیری مشاوران املاک در سایت وجود ندارد. در این سایت خریدار و مشتری با هم رابطه ای دو طرفه و مستقیم برقرار می کنند و در واقع قیمت واقعی از فروشنده به خریدار داده می شود.

 

خصوصیات POSTMELK

اولین و مهم ترین ویژگی سایت https://postmelk.ir امنیت آن برای همه افرادی است که در سایت ثبت نام کرده اند.  سایت POSTMELK دارای گواهینامه SSl است که از معتبر ترین مدارک در حوزه امنیت است. به خاطر اینکه این سایت فیلترینگ دارد، مشتری بدون کوچک ترین مشکلی و در کمترین زمان با وارد کردن ملاک های خانه ای که در نظر دارد مثل قیمت و متراژ می تواند تمام خانه های موجود با آن ملاک ها را مشاهده نماید و از بین آن ها انتخاب کند.

با ثبت نام مشاوران املاک در سایت POSTMELK، افراد مختلف می توانند از مشاوره آن ها استفاده کنند و دیگر هیچ نیازی به صرف هزینه ‌های اضافه نیست. در این سایت فایلی خیلی جامع در اختیار مشتری ها قرار می‌ گیرد، که از واحد های منطقه هر مشتری و واحد های مجاور تشکیل شده است. این سایت ۲۴ساعته فعال است و سرعت خیلی بالایی دارد و همچنین تمامی اطلاعات آن به روز می باشند.

نتیجه گیری

سایت POSTMELK یکی از بهترین سایت ها در زمینه ارائه خدمات ملکی به مشتری ها به شمار می آید. این سایت امکانات زیادی در اختیار مشتری ها قرار می‌ دهد. در این سایت  فیلتر هایی  وجود دارد که باعث می‌شود مشتری بهترین خانه را برای خرید یا اجاره انتخاب کند. خانه ها در این سایت به صورت دسته بندی شده وجود دارند.

مشاوران در سایت POSTMELK برای پیدا کردن خانه، مطلوب مشاوره های لازم را به مشتری ها ارائه خواهند داد. این سایت، به صورت کاملاً رایگان در اختیار مشتری ها قرار می‌ گیرد و نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای برای ثبت نام در آن نیست. با مراجعه به این سایت و مشاهده خانه های موجود در آن، می توان گزینه مناسبی با قیمت و متراژ مناسب و امکانات کامل انتخاب و خرید کرد. خانه های خالی در این سایت وارد شده و برای همه قابل دسترسی هستند.

بهترین اتاق فرارهای تهران – لیست 2

665 بازدید پنجشنبه 26 خرداد 1401
لایک: نتیجــــه : 0 امتیــــاز توســـط 0 نفـــر ، مجمـــوع امتیــــاز : 0

همونطور که میدونید، مای اسکیپ اولین و تنها لیکیشن رزرو آنلاین اتاق فرار میباشد و شما میتوانید از طریق این پلتفرم، بهترین اتاق فرارهای ایران رو با تخفیف رزرو کنید.

اتاق فرارهای ایران ، در مای اسکیپ موجود هستند و در این مقاله قصد داریم تعدادی از بهترین اتاق فرار تهران را به شما معرفی کنیم. پس در ادامه با ما همراه باشید ...

 1. اتاق فرار سینما مردگان

اتاق فرار سینما مردگان یکی از اتاق فرار های مجموعه اتاق فرار مگا اسکیپ در شهر تهران میباشد .

این اتاق فرار در ژانر ترسناک و دلهره است .

داستان اتاق فرار سینما مردگان :

آقای کاف گاف شخصی که سالهاس متهم به چندین فقره قتل میباشد ولی هیچگاه ثابت نشد علاقه زیادی به سینما دارد پس بعنوان متصدی وارد  سینما مگامال میشود در دوران کرونا و بسته بودن سینما مخفیانه شروع به فروش بلیط میکند تا افراد بیگناه  را به سینما بکشاند و با پخش فیلمهای ترسناک آنان را شکنجه و به قتل برساند

اطلاعات اتاق فرار سینما مردگان را میتوانید در زیر مشاهده کنید :

تعداد نفرات بازی : از 4 تا 8 نفر

مدت زمان بازی : 60

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اتاق فرار سینما مردگان برروی نام این اتاق فرار در همین سطر کلیک کنید ...

 1. اتاق فرار سیانور

اتاق فرار سیانور یکی از اتاق فرار های مجموعه اتاق فرار بارکد اسکیپ در شهر تهران میباشد .

این اتاق فرار در ژانر ترسناک و دلهره است .

داستان اتاق فرار سیانور :

باید زجر بکشی...

شکنجه بشی...

بمیری...

بدست آوردن آزادی آسون نیست...

برای اینکه میله ها رو کنار بزنی باید خون بهاش کنی...

من حمید اشرفم، برای آزادی کمکت میکنم

حالا نوبت توه...

اطلاعات اتاق فرار سیانور را میتوانید در زیر مشاهده کنید :

تعداد نفرات بازی : از 4 تا 8 نفر

مدت زمان بازی : 80

 1. اتاق فرار روستای ناپاک

اتاق فرار روستای ناپاک یکی از اتاق فرار های مجموعه اتاق فرار اسکیپ فا در شهر تهران میباشد .

این اتاق فرار در ژانر ترسناک و دلهره است .

داستان اتاق فرار روستای ناپاک :

شایعه شده در روستایی در اطراف تهران اتفاقی افتاده که مردم روستا سالیان ساله که هیچ غریبه ای رو به روستا راه نمیدن و هر کس به روستا نزدیک میشه با پرتاپ سنگ روستایی ها به نشانه اعتراض مواجه میشده هیچکس نمی تونه وارد روستا شه چون اهالی ورود به اونجا رو غدقن کردن

راستی آدمایی که راجع به اونجا صحبت می کنن میگن مردم روستا یه شکل و شمایل خاصی دارن و به این معتقد هستن که حتی فرزندان این مردم ناقص الخلقه متولد میشن …

می تونی از راز این مردم سر در بیاری؟

حاضری به روستا بری و ریسک کنی؟

اطلاعات اتاق فرار روستای ناپاک را میتوانید در زیر مشاهده کنید :

تعداد نفرات بازی : از 5 تا 10 نفر

مدت زمان بازی : 90

 1. اتاق فرار نبش قبر

اتاق فرار نبش قبر یکی از اتاق فرار های مجموعه اتاق فرار Horror Escape در شهر تهران میباشد .

این اتاق فرار در ژانر ترسناک و دلهره است .

داستان اتاق فرار نبش قبر :

شما برای تحقیق در مورد اتفاق های عجیب و گم شدن افراد به این روستا دعوت شدین.

به گفته اهالی اولین قربانی این ماجراها، گورکنی بوده که بعد از نابینا شدن گم میشه.

شما برای شروع تحقیقات وارد خونه اون گورکن میشین.

به محض ورود متوجه موضوع عجیبی میشین و …

اطلاعات اتاق فرار نبش قبر را میتوانید در زیر مشاهده کنید :

تعداد نفرات بازی : از 4 تا 8 نفر

مدت زمان بازی : 60

نماشویی با واترجت و داربست

56 بازدید پنجشنبه 12 خرداد 1401
لایک: نتیجــــه : 0 امتیــــاز توســـط 0 نفـــر ، مجمـــوع امتیــــاز : 0

نماشویی؛ بهترین گزینه برای کسانی است که از آلودگی های بیرونی ساختمان خود خسته شده اند و به دنبال راهی جدید برای نظافت آن هستند. اگر با این اصل و روش های رایج آشنا نیستید، این مقاله برای شما مناسب است. خون صفر را با ما بیاموزید! شکی نیست که نمای بیرونی تمیز ساختمان ها کمک شایانی به جلوه و زیبایی آن ها می کند. هر چه ساختمان تمیزتر باشد بهتر است. همه می دانیم که هر چه زیباتر باشد. اما این حقیقت تلخی است که آلودگی های ناشی از زمان و عوامل محیطی آرام آرام زیبایی حالات چهره را از بین می برد. شبیه گونی است که با بند بسته شده است.
راه حل چیست؟ چه کار باید بکنیم؟ ما نمی توانیم از آلودگی هوا جلوگیری کنیم و دود کارخانه ها و خودروها و موتورها را متوقف کنیم. اما در عین حال امکان ندارد دست به دست هم دهیم و شاهد تخریب زیبایی ها و زیبایی های ساختمان هایی باشیم که این همه هزینه دارند!
اصولا زیبایی بیرونی سازه ها را جایگزین کنید. انباشتن زباله های مختلف در جلوی خانه و گنجاندن آنها در لایه های زیرین منجر به تخریب این سازه ها می شود. بنابراین باید برای پایان دادن به این مشکلات سخت چاره ای اساسی بیندیشیم. چه راه حلی بهتر و جامع تر از نمایش؟! جاده ها؛ به سمت یکسری اقدامات و ترفندهایی که تمام کثیفی ها و آلودگی های سطح ساختمان را از بین می برد. به این ترتیب علاوه بر تمیزی و ظاهر ساختمان، استحکام و دوام آن نیز تضمین می شود.
امروزه، آخرین شستشوی سیستماتیک برای حذف کثیفی و کثیفی های بیرونی از ساختمان یکی از الزامات کلیدی در بخش خدمات ساختمانی است. اگر فکر می کنید این کار ساده ای است و نیاز به تجربه و مهارت خاصی ندارد، باید در خدمت شما باشید که فکر می کنید اشتباه است! می پرسی چرا؟! زیرا نمایش یکی از آن اقداماتی است که نیاز به پرسنل حرفه ای و مجرب و مواد و مواد خاص دارد. پس این فکر را از خود دور کنید که باید مواد شوینده خود را شماره گیری کنید و آن را روی سنگ های ساختمان بیندازید و همچنین برای تمیز کردن آن، آن را تمیز کنید. با این کار نه تنها نتیجه قابل قبولی نخواهید گرفت، بلکه وضعیت را بدتر خواهید کرد.
این دقیقاً همان شیوه اداره کشور است که او در روسیه از آن استفاده کرده است. پس به همکاری با افراد متخصص در این زمینه ادامه دهید. فقط تماشا کنید و از نتایج لذت ببرید.
واترجت سیستمی است که برای نمایش سیستم ها استفاده می شود. نتایج تحقیقات حاکی از آن است که شست و شوی خانگی با استفاده از این سیستم در دنیای امروز رایج تر شده است. تمیز کردن قبرها با استفاده از واترجت، پاشیدن آب تحت فشار زیاد بر روی ناحیه آلوده است. فشار آب این لکه ها و ناخالصی ها را از بین می برد و تمیزی را به سطح می آورد. نمای ساختمان با جت آب می تواند از جهات مختلفی باشد. در ادامه به معرفی هر یک از این روش ها و بررسی اجمالی آن ها می پردازیم.
داربست راه خوبی برای شستشوی نمای یک آسمان خراش است. همانطور که می دانید شستشوی آسمان خراش ها بسیار سخت و در عین حال ترسناک است. بالا رفتن از این ساختمان ها و تمیز کردن نما بدون تجربه و مهارت کافی می تواند دردسرساز باشد. بنابراین توصیه می شود نظافت نمای بیرونی این گونه ساختمان ها را به متخصصان فعال در زمینه اجرای ساختمان ها بسپارید. آنها با رعایت توصیه های ایمنی و استفاده از داربست این کار را به بهترین شکل ممکن انجام می دهند.


ورود به سایت
عضویت سریع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
موبایل :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی :
 
کد امنیتی
 
بارگزاری مجدد
آمارگیر
  آمار مطالب
  کل مطالب : 143
  کل نظرات : 0
  آمار کاربران
  افراد آنلاين : 1
  تعداد اعضا : 0
  آمار بازديد
  بازديد امروز : 177
  بازديد ديروز : 75
  بازديد کننده امروز : 32
  بازديد کننده ديروز : 37
  گوگل امروز : 4
  گوگل ديروز: 1
  بازديد هفته : 618
  بازديد ماه : 3,995
  بازديد سال : 9,964
  بازديد کلي : 93,283
  اطلاعات شما
  آي پي : 44.200.171.156
  مرورگر :
  سيستم عامل :
مطالب جدید
 • پرینتر لیزری چیست؟
 • آهنگ جدید شاهین بنان به نام «یکیو دارم که همیشگیمه»
 • کلاه کاسکت AGV مدل X70 رنگ قهوه ای
 • آموزش پاکسازی پوست در ارومیه
 • 10 چیزهایی که یک کودک درباره درب اتوماتیک شیشه ای می‌داند که شما نمی‌دانید
 • دیزل ژنراتور ولوو پنتا
 • چطور یک سرور hp راه اندازی کنم؟
 • 9 تاکتیک‌های کلیدی که حرفه‌ای‌ها برای پنجره دوجداره استفاده می‌کنند
 • امکانات فروشگاه آنلاین بازار باز چیست؟
 • انتخاب های برتر دستگاه تصفیه آب
مطالب پربازدید
 • آیا ما می توانیم به راحتی بهترین کرم ضدآفتاب را تشخیص دهیم؟
 • استخدام ادمین مدیریت پیج اینستاگرام
 • قیمت خرید ست سرویس خواب دخترانه در تانیل چوب چقدره؟
 • معرفی زبان‌های برنامه‌نویسی لینوکس
 • بهترین اتاق فرارهای تهران – لیست 2
 • اقتصاد و انواع شغل ها
 • ردیاب من، پیشرفته ترین، کامل ترین و با کیفیت ترین ردیاب در ایران
 • امکانات فروشگاه آنلاین بازار باز چیست؟
 • سوالات مهمی که در آموزش دوره های شبکه باید از خودتان بپرسید
 • تالک با گرید پزشکی
مطالب تصادفی
 • نحوه ساخت پرکاربرد ترین کیف پول های ارز دیجیتال
 • چگونه از پت شاپ ایران زمین غذای خشک تهیه کنیم
 • نمی توانید یک موتور قدرتمند را در کنار یک پمپ ضعیف داشته باشید
 • کینگز پت فروشگاهی برای همه
 • آموزش پاکسازی پوست در ارومیه
 • جسد مورد نظر هیچگونه علائم حیاتی ندارد
 • اقتصاد و انواع شغل ها
 • کلاه کاسکت AGV مدل X70 رنگ قهوه ای
 • تکست آهنگ کولی عمران
 • هزینه های مورد نیاز برای ایجاد یک شرکت تولیدی؟