در شبکه های اجتماعی هوادار ما باشید
صفحه اصلی تالار گفتمان آرشیو عضویت ورود نقشه سایت خوراک تماس با ما طراح قالب مترجم قالب
بلوک راست
آرشیو
لینک های دوستان
بلوک راست
فیکس
بلوک وسط

چگونه پرستار کودک خوبی شویم؟

372 بازدید شنبه 09 اردیبهشت 1402
لایک: نتیجــــه : 0 امتیــــاز توســـط 0 نفـــر ، مجمـــوع امتیــــاز : 0


مراقبت از کودک پیچیده تر از آن چیزی است که اکثر مردم فکر می کنند. خصوصیات زیادی وجود دارد که یک پرستار بچه خوب باید داشته باشد. خوشبختانه، بسیاری از این ویژگی ها آنهایی هستند که می توانید در طول زمان یاد بگیرید. در زیر در مورد آنها صحبت می کنیم.

مسئولیت پذیر و قابل اعتماد باشید

همه والدین می خواهند از فرزندان خود با وفاداری مراقبت کنند. شما همچنین می خواهید والدین به شما اعتماد کنند و بدانند که می توانید به خوبی از فرزندانشان مراقبت کنید. سعی کنید دانش خود را در مورد مراقبت از کودک عمیق تر کنید. بهترین راه خواندن کتاب های خوب و کتاب های مختلف است.

یک پرستار بچه مسئولیت پذیر باعث می شود که هم کودکان و هم والدین احساس امنیت کنند.

وفاداری و مسئولیت پذیری ویژگی های یک پرستار بچه خوب است که تقریباً مهمتر از هر چیز دیگری است. بچه ها ممکن است شما را دوست داشته باشند، اما اگر همیشه دیر می کنید، قابل اعتماد نخواهید بود. والدین باید بتوانند به شما اعتماد کنند. شما باید انواع فعالیت هایی را که برای کودکان بی خطر هستند، بشناسید و احتمال آسیب دیدگی را بدانید. پرستار بچه اجازه نمی دهد بچه ها از شاخه درخت بالا بروند و بد رفتاری کنند.

یک پرستار بچه خوب باید وقت شناس باشد

به عنوان پرستار بچه خانگی شما باید به وقت خانواده در آن مهد کودک احترام بگذارید. پس از اعلام در دسترس بودن این ایده خوبی است که کمی زودتر به آنجا برسید و در مورد نیازهای خاص یا برنامه های روزانه صحبت کنید. والدین به اندازه کافی استرس زا هستند. اینکه آیا پرستار بچه به موقع می آید یا نه، والدین نگران نباشند.

اگر مشکلی پیش آمد، حتماً با خانواده کودک تماس بگیرید. اگر نمی خواهید به عنوان پرستار کودک که قبلاً با آن موافقت کرده اید کار کنید، سعی کنید در صورت امکان حداقل یک هفته به او اطلاع دهید. . تا خانواده وقت پیدا کنند تا یک پرستار جایگزین پیدا کنند. البته، گاهی اوقات شرایط اضطراری رخ می دهد که شما نمی توانید آن را انجام دهید. اما چنین حوادثی باید بسیار کم باشد.

تربیت فرزندان پیچیده تر از آن چیزی است که بیشتر مردم فکر می کنند. یک مادر خوب باید ویژگی های زیادی داشته باشد. خوشبختانه، بسیاری از این ویژگی ها چیزهایی هستند که در طول زمان یاد می گیرید. آنها در زیر فهرست شده اند.

مسئولیت پذیر و قابل اعتماد باشید

هر پدر و مادری دوست دارد یک پرستار کودک قابل اعتماد داشته باشد. ما همچنین می خواهیم مطمئن شویم که والدین می توانند به شما اعتماد کنند و مطمئن باشند که می توانید از فرزندان آنها مراقبت کنید. بهترین راه خواندن کتاب های خوب و متنوع است.

یک پرستار بچه مسئولیت پذیر باعث می شود که هم کودکان و هم والدین احساس امنیت کنند.

قابلیت اطمینان و مسئولیت پذیری از ویژگی های یک پرستار بچه خوب است که تقریباً از هر چیز دیگری مهم تر است. بچه ها ممکن است شما را دوست داشته باشند، اما اگر همیشه دیر می کنید، قابل اعتماد نخواهید بود، والدین باید به شما اعتماد کنند. شما باید انواع فعالیت هایی که برای کودکان بی خطر هستند را بشناسید و بتوانید خطرات احتمالی را در صورت آسیب شناسایی کنید. یک پرستار بچه مسئول به بچه ها اجازه نمی دهد از شاخه های درخت بالا بروند و فعالیت های خطرناک انجام دهند.

یک کودک خوب باید به موقع عمل کند

به عنوان یک پرستار بچه در خانه، باید به زمان خانواده ای که از آنها نگهداری می کنید احترام بگذارید. پس از اعلام در دسترس بودن، ایده خوبی است که حتی کمی زودتر به آنجا برسید و در مورد نیازهای خاص یا برنامه های روزانه صحبت کنید. زندگی والدین به اندازه کافی استرس زا است. والدین نباید نگران باشند که آیا پرستار کودک به موقع می رسد یا خیر.

اگر مشکلی پیش آمد، مطمئن شوید که با خانواده کودک تماس بگیرید. اگر نمی‌خواهید برای یک شغل پرستاری که قبلاً با آن موافقت کرده‌اید کار کنید، سعی کنید در صورت امکان حداقل یک هفته به آن اطلاع دهید. به طوری که خانواده برای یافتن یک پرستار کودک جایگزین وقت داشته باشد. ناگفته نماند که هر از چند گاهی شرایط اضطراری رخ می دهد که شما نمی توانید این کار را به موقع انجام دهید. اما این نوع حوادث باید کم باشد.چگونه یک پرستار بچه خوب باشیم؟

مهربانی ویژگی یک مراقب خوب است

مهربانی، شفقت، سخاوت، شفقت، مهربانی است، اگر می خواهید عزیزانتان با شما مهربان باشند، ابتدا باید آنها را دوست داشته باشید. به عنوان یک پدر و مادر خوب، شما الگوی فرزندانی هستید که به آنها اهمیت می دهید. مهربانی در ایجاد روابط جدید با کودکان بسیار مهم است. آنها نه تنها با شما، بلکه با کودکان و بزرگسالانی که ملاقات می کنند نیز مهربان خواهند بود.

یک پرستار بچه به نوعی باعث آرامش بچه ها می شود. بچه ها نباید نگران باشند که شما آنها را قضاوت یا انتقاد کنید. این به کودک اجازه داد تا آزادی بیان داشته باشد.مهربانی فقط به معنای خوب بودن یا انجام کاری برای خوشحال کردن کودک نیست. می توانید در کنار خوب بودن، محدودیت هایی نیز تعیین کنید.

در واقع، اگر مهربان باشید، تربیت فرزندان آسان‌تر می‌شود، زیرا آنها شما را فردی منصف می‌بینند.

رفتار بد کوکان را با مهربانی و ملایمت به آنها یادآوری کنید. زیرا مؤثرتر از خشونت است. توجه داشته باشید که نارگیل بسیار حساس است.

صبور باش

صبر چهارمین ویژگی یک مراقب خوب است. صبوری و مهربانی اغلب در هم تنیده اند. باید در مورد کودک سه ساله ای که همیشه سوال می پرسد صبور باشید. صبور بودن به فرزندان شما کمک می کند تا به شما اعتماد کنند، به شما احترام بگذارند و به شما گوش دهند. به عنوان یک پدر و مادر خوب باید هر بار به خود یادآوری کنید که صبور باشید. تنفس عمیق می تواند کمک کند.

بچه ها اغلب کاری را که شما به آنها می گویید انجام می دهند. اگر می خواهید او از سنین پایین اسباب بازی هایش را کنار بگذارد، صبور باشید و زمان و فضای مورد نیازش را به او بدهید. البته، اگر آنها شروع به سرگردانی کردند، می توانید به آرامی به آنها یادآوری کنید. اما سعی کنید از خستگی آنها جلوگیری کنید.


تجربه

ممکن است ناعادلانه باشد که بگوییم تجربه بیشتری دارید. تجربه چیزی است که شما کمی بیشتر از سایر مشاغل موجود در این لیست بر آن کنترل دارید. والدین می دانند که هر پرستار کودک باید از جایی شروع کند. برخی از مشاغل پرستاری از کودک نیاز به فردی با تجربه تر دارند تا به والدین آرامش خاطر بدهد. به خصوص در مورد شیر دادن به نوزادان، کودکان دارای معلولیت یا سایر شرایط خاص.

خبر خوب این است که تجربه فقط در مورد مراقبت از کودک در محل کار نیست. اگر از خواهر و برادر خود نگهداری می کنید یا در دوره های نگهداری از کودک شرکت می کنید، این تجربه ارزشمندی است که شما را از سایر پرستاران کودک متمایز می کند. یک پرستار بچه باتجربه به سادگی با هرکسی که با موقعیت های سخت یا عجیبی روبرو می شود مواجه می شود. تجربه معمولاً به سن مراقبت از کودک و تعداد سالهای سپری شده در مراقبت از کودک مربوط می شود.ویژگی های یک کودک خوب

خلاق و بازیگوش

بچه ها پرستار بچه ای را دوست دارند که تخیل زیادی دارد و می تواند به آنها در انجام انواع فعالیت های خلاقانه، بازی ها و کاردستی کمک کند. والدین همچنین به دنبال یک پرستار خانه هستند تا به جای نگه داشتن فرزندانشان در تمام طول شب جلوی تلویزیون، تجربه ای فعال و سرگرم کننده را به فرزندانشان بدهند.

کودکان دوست دارند از تخیل و بازی خود استفاده کنند. این موضوعات کاملاً خلاقیت را تحریک می کند و ذهن فعال را به ویژه در جوانان شکل می دهد. پس به عنوان یک پرستار بچه خوب باید کمی بچه گانه باشید و با ایده های آنها بازی کنید. این بخش مهمی از ارتباط با کودکان است.

وقتی ایده‌های شخصی کودکان برای بازی‌ها تمام می‌شود، باید ایده‌های خلاقانه و سرگرم‌کننده را آماده کنید. کودکان به طور مداوم از یک فعالیت به فعالیت دیگر می روند، بنابراین خوب است که انواع فعالیت ها را آماده کنید.


یک پرستار بچه خوب باید انعطاف پذیر باشد

این بدان معنی است که شما می توانید با نیازها و موقعیت های مختلف سازگار شوید. برخی از شب ها، به دلیل ترافیک یا دلایل دیگر، والدین ممکن است یک ساعت یا دیرتر از زمان مورد انتظار به خانه بروند. مانند یک پرستار بچه خوب، باید انتظار داشته باشید که کارتان را به موقع تمام نکنید و با آن مشکلی نداشته باشید. انعطاف‌پذیری شامل مذاکره در مورد نرخ پرداخت، برنامه‌ریزی‌ها، و همه چیز مربوط به مراقبت از کودک در منزل است.اعتماد به نفس

هم فرزندان و هم والدین شما را بر اساس رفتار و ظاهرتان قضاوت می کنند. هنگام برخورد با هر یک از آنها، باید کاملاً به دانش و توانایی های خود اطمینان داشته باشید. دایه ها باید پرحرف و خونگرم باشند تا بتوانند به راحتی با نوزادان جدید ارتباط برقرار کنند. اگر احساس خجالتی می کنید، ممکن است برقراری ارتباط برای شما مشکل باشد و ممکن است بیشتر طول بکشد تا فرزندانتان با شما گرم شوند.

لازم نیست شما برون‌گراترین فرد دنیا باشید، اما حداقل باید دوستانه و با اعتماد به نفس باشید. بزرگسالان و کودکان نمی خواهند با یک فرد کم انرژی که خسته کننده است معاشرت کنند. بنابراین تمام تلاش خود را بکنید تا اعتماد به نفس خود را حفظ کنید، به خصوص زمانی که برای اولین بار در خانه جدید نگهداری می کنید.مودب و صمیمی باشید

آخرین ویژگی یک پرستار بچه خوب این است که مودب و خوش برخورد باشد. شما به عنوان یک پرستار بچه الگویی برای کودکان هستید. شما باید همانطور که از آنها انتظار دارید رفتار کنید، به این معنی که از چیزهای ساده ای مانند لطفا و تشکر و به طور کلی مودب بودن پیروی کنید. هنگام غذا خوردن با کودکان، باید آداب سفره را رعایت کنید. رعایت ادب شامل رعایت حریم خصوصی، باز نکردن کشوها و کمدها و دست نزدن به وسایل شخصی بدون اجازه شماست.فعالیت بدنی و حمایت از کودک، حمایت از کودک و تغذیه سالم، فرآیند حمایت از کودک، حمایت از کودک

کمک به نوزادان: نکاتی برای والدین و مراقبان

پرورش خلاقیت کودکان، پرورش کودکان و خلاقیت کودکان، خلاقیت کودکان، مراقبت از کودکان و پرورش کودکانپرستار کودک چگونه به افزایش خلاقیت کودک کمک می کند؟

تقویت ایمنی کودکان، تقویت ایمنی کودکان

تقویت سیستم ایمنی کودکان: والدین و پرستاران کودک باید بدانند

آلرژی غذایی در کودکان و مدیریت آن توسط پرستار، حساسیت غذایی در کودکان، حساسیت غذایی در کودکان، علائم آلرژی غذایی در کودکان، پیشگیری از حساسیت غذایی در کودکان

حساسیت غذایی کودک و مدیریت آن توسط پرستار

بی توجهی و مراقبت از کودکان

عدم توجه به کودکان و مراقبت از آنها

روانشناسی نقاشی کودکان، نقاشی کودکان، روانشناسی و طراحی کودک، نقاشی کودکان، نقاشی روانشناسی کودکان، نقاشی کودکان

روانشناسی نقاشی کودکان

بیشتر بخوانید: https://avalsafiresalamat.com/پرستار-کودک/

ارسال نظر
کد امنیتی رفرش

بلوک وسط
بلوک چپ
ورود به سایت
عضویت سریع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
موبایل :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی :
 
کد امنیتی
 
بارگزاری مجدد
آمارگیر
  آمار مطالب
  کل مطالب : 284
  کل نظرات : 0
  آمار کاربران
  افراد آنلاين : 6
  تعداد اعضا : 0
  آمار بازديد
  بازديد امروز : 236
  بازديد ديروز : 184
  بازديد کننده امروز : 54
  بازديد کننده ديروز : 85
  گوگل امروز : 0
  گوگل ديروز: 4
  بازديد هفته : 2,160
  بازديد ماه : 4,526
  بازديد سال : 35,502
  بازديد کلي : 206,925
  اطلاعات شما
  آي پي : 44.200.27.215
  مرورگر :
  سيستم عامل :
بلوک چپ
فیکس
مطالب جدید
 • چگونه در 1 ماه لاغر شویم؟
 • حفاظ ضد سرقت کرکره برقی درب آپارتمان
 • مزایای ویزای استارتاپ کانادا چیست؟
 • پرطرفدارترین بازی‌های موبایلی از نظر ایران موجو
 • به موسیقی پاپ و تاثیرات آن در آرامش گوش دهید
 • خدمات سالن زیبایی
 • بهترین فروشگاه سرویس خواب زنانه نوروزی در تهران
 • آهنگ جدید ایوان بند به نام «تو چشات چی داره که بگیره ول نمیکنه»
 • صفر تا صد هنگام خرید خودرو در ترکیه
 • راهنمای کامل جوان سازی پوست
مطالب پربازدید
 • آیا ما می توانیم به راحتی بهترین کرم ضدآفتاب را تشخیص دهیم؟
 • استخدام ادمین مدیریت پیج اینستاگرام
 • 10 بزرگ‌ترین افزایش فالوور اینستاگرام رایگان اشتباهاتی که به راحتی می‌توانید از آنها اجتناب کنید.
 • مهمترین دوره های استادبانک کدامند؟
 • کیوورد گپ (keyword gap) چیه؟ (روش های پیدا کردن کیوورد گپ)
 • بهترین مدرسین فیزیک (لیست 22 استاد و معلم خصوصی برتر فیزیک)
 • قیمت خرید ست سرویس خواب دخترانه در تانیل چوب چقدره؟
 • دربند تهران 6 ماه دیگر خواهد بود؟
 • ویژگی های میلگرد ساده و تعریف آن چیست؟
 • بازار خان یزد نکته: مثبت باشید
مطالب تصادفی
 • دانشجویان بین‌المللی بیشتری مهاجر کانادایی می‌شوند
 • مدارک مورد نیاز برای ایجاد شرکت
 • حذف آهنگ های اخیراً پخش شده در Spotify
 • چگونه لینک های خود را کوتاه کنیم؟
 • انتخاب های برتر دستگاه تصفیه آب
 • آموزش پاکسازی پوست در ارومیه
 • گیتار چیست و چه کاربردی دارد؟
 • لپ تاپ های ایسوس چه ویژگی هایی دارند؟
 • مراحل ثبت برند و علامت تجاری
 • پرطرفدارترین بازی‌های موبایلی از نظر ایران موجو