در شبکه های اجتماعی هوادار ما باشید
صفحه اصلی تالار گفتمان آرشیو عضویت ورود نقشه سایت خوراک تماس با ما طراح قالب مترجم قالب
بلوک راست
آرشیو
لینک های دوستان
بلوک راست
فیکس
بلوک وسط

تکنیک اتصال چند لایه در نمایش نشان داده شده است

55 بازدید دوشنبه 14 آذر 1401
لایک: نتیجــــه : 0 امتیــــاز توســـط 0 نفـــر ، مجمـــوع امتیــــاز : 0

فرآیند پیوند چند لایه یا چند مرحله ای بهترین راه برای برقراری ارتباط در هنگام ایجاد بک لینک است. مهم است که به یاد داشته باشید که نحوه استفاده از این سبک مهم است. البته این سبک در صفحه خرید بک لینک سایت شما به طور کامل توضیح داده شده است.
لینک بیلدینگ چند سطحی مفهومی است که در مورد آن زیاد شنیده اید. زمانی که می خواهیم روابط ایجاد کنیم می توانیم از روش ها و استراتژی های مختلفی استفاده کنیم و در عین حال باید سعی کنیم در روند ایجاد روابط پیچیده باشیم. در این مقاله روش ساخت لینک های مهم برای سئو خارجی بیسار را از دیدگاه شما توضیح می دهیم. اطلاعات بیشتر را می توانید در صفحه خرید بک لینک قوی به آدرس https://neshoonet.ir/backlink کسب کنید.
اتصال مالتی پلکس چیست؟ 
فرآیند پیوند چند لایه یا چند مرحله ای بهترین راه برای برقراری ارتباط در هنگام ایجاد بک لینک است. توجه به این نکته ضروری است که روش پوشیدن این استایل مهم است. البته این سبک به طور کامل در صفحه خرید بک لینک وب سایت شما توضیح داده شده است.
با توجه به طبیعی بودن کل فرآیند لینک بیلدینگ، این نوع لینک بیلدینگ باعث ایجاد اعتماد بیشتر و بیشتر در وب سایت شما برای موتورهای جستجو از جمله گوگل می شود و در نتیجه این اعتماد باعث بهبود رتبه وب سایت شما می شود. البته همه اتصالات چند مرحله ای تاثیر مثبتی ندارند. روند و کیفیت کار بسیار مهم است.
یک لینک ساختمانی باید چند طبقه داشته باشد؟
اتفاقاً، اگر یک لینک لایه ای باشد (یا به عبارت دیگر پیوند تک لایه باشد)، بسیاری از لایه های نامتعارف می توانند پیوند را اضافی کنند. بنابراین سعی کنید تعداد لایه ها را منطقی انتخاب کنید در برخی از پروژه ها، لایه بندی ممکن است ضروری نباشد و برعکس، برخی از سبک های پروژه نیاز به دقت بالایی در اجرا دارند.
تعداد لایه ها به اندازه پروژه، تعداد اتصالات در لایه اول و بسیاری عوامل دیگر بستگی دارد. تیم Nashawnta با ساخت لینک در مکان های مختلف، لینک های چند سطحی و چند سطحی، گاهی تا سطح هفتم ایجاد می کند و تعداد کل لینک های ساخته شده می تواند به هزاران بک لینک برسد. اما آیا همیشه باید اینگونه باشد؟ پاسخ واضح این است که خیر! بنابراین، ما تایید کرده‌ایم که لایه خاصی وجود ندارد، اما به شما خواهیم گفت که چه نوع اتصالی بهتر است در لایه اول و لایه بعدی ایجاد کنید.
طراحی ساختار اتصال چند لایه
ساختمان طبقه اول
لایه اول لایه اصلی سایت شماست که باید یک لینک خوب ایجاد کنید. یک پیوند خوب ممکن است شامل موارد زیر باشد:
گزارش از منابع معتبر مانند سایت های مرتبط
گزارش از سایت های خبری مجله
گزارش وبلاگ با کیفیت بالا از سرویس های ایرانی.
گزارش از محبوب ترین و محبوب ترین وب سایت ها
برای آشنایی با مراحل ارسال گزارش، توصیه می کنیم صفحه خرید رپورتاژ آگهی را در سایت نشنوت مشاهده کنید.
اما سوال اینجاست که آیا در وهله اول لینک بیلدینگ کافی است؟ در مورد لینک های چند لایه، پاسخ منفی است. یعنی بعد از ایجاد بک لینک در یک لایه باید به سطح دوم برویم و لینک های لایه اول را در لایه دوم تقویت کنیم. در واقع لایه بعدی یک لایه ساده است که به وب های دیگر متصل می شود و هدف دیگری جز تقویت پشت آن لایه ها ندارد. به عبارت دیگر، بیش از هر چیز در تلاش هستیم تا شبکه لینک بیلدینگ را تقویت کنیم. اولویت دیگر تقویت اتصالات بالاتر است.
در دور دوم به ساخت و ساز بپیوندید
بهبود بک لینک لایه 1 انجام شده در لایه 2 باید کیفیت نسبتا بالایی داشته باشد. یعنی باید از نوع منابع بالا نیز در این لایه استفاده شود. با این حال، می توانید بیشتر روی پست های وبلاگ در این سطح تمرکز کنید. نکته مهم این است که مهمترین لایه لایه 1 است (چون مستقیماً به صفحه شما لینک می دهد) بنابراین در انتخاب منابع برای لایه اول باید بسیار مراقب باشید اما لایه دوم مستقیماً به صفحه شما پیوند داده نمی شود. از نقطه نظر لینک دادن به سایت شما، چون به سایت شما بسیار نزدیک است، می تواند بسیار خطرناک باشد. بنابراین این لایه را با دقت انجام دهید و سعی کنید از لینک های بی کیفیت استفاده نکنید. اگر نمی دانید چگونه این کار را انجام دهید، می توانید از خدمات مشاوره سئو نشونت استفاده کنید.
چنین اتصالاتی در لایه دوم می تواند روند کار را کاملا عادی کند.
وبلاگ خبری
یک پیوند به نظرات ایجاد کنید
لینک سازی در بازاریابی اجتماعی
پلت فرم و ترکیبی از پلتفرم ها
و غیره.
توجه داشته باشید که ساخت بک لینک های سطح دوم برای هر موضوع نیازمند استراتژی خاصی است. بنابراین با هیچ برنامه ای شروع نکنید و پس از مدتی برنامه خاصی را در نظر بگیرید که بسته به موقعیت و موقعیت سایت شما می تواند کاملا متفاوت انجام شود. اگر می خواهید وب سایت خود را بررسی کنید و استراتژی پیدا کنید، می توانید از خدمات مشاوره سئو استفاده کنید.
ساختمان پیوند لایه سوم
مشابه ایجاد پیوندها در ردیف 2 که در آن پیوندهایی را به پیوندهای ایجاد شده در ردیف 1 ارائه کردید، پیوندهایی را در ردیف 3 ایجاد می کنید که به ردیف 2 پیوند می دهند. منابعی را در این سطح انتخاب کنید که مشابه ردیف دوم هستند. اما بهتر است نکات کلیدی را به خاطر بسپارید. در دنیای واقعی هیچ لایه ای وجود ندارد و منابع مختلف به صفحات مختلف با حروف مختلف اشاره می کنند و فرقی نمی کند در سطر دوم، سوم یا هزارم باشد.
تخصیص منابع به سطوح مختلف این فقط برای مدیریت بهتر بودجه است. این به این دلیل است که لایه دوم به هزینه کمتر و ابزارهای لینک بیلدینگ نیاز دارد. توصیه می کنیم در هر سری از بهترین و نه همه منابع قابل تکرار استفاده کنید، برای مثال اگر در تیتر صفحه ایسنا به صفحه خود لینک دهید، می توانید به سایت خبری یا مجله دیگری در خط دوم ایسنا لینک دهید. صفحه
برای کاهش قابل توجه هزینه های لینک سازی خود، می توانید با خرید بک لینک های با کیفیت از نیشونت به این هدف برسید. سرویس معکوس Nashow یک خبرنامه، یک مجله ویژه و یک وبلاگ را در اختیار شما قرار می دهد که می تواند هزینه های لینک سازی را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. تمامی این خدمات در https://neshoonet.ir قابل دسترسی است.
در هر لایه چند لینک ایجاد کنیم؟
همانند اتصال چند مرحله‌ای، هیچ عدد تنظیمی برای سطح وجود ندارد، هیچ عدد تنظیمی برای بازگشت به هر سطح وجود ندارد. این بدان معنا نیست که شما در طبقه اول 20 پیته، در طبقه دوم 100 پیته و در طبقه سوم 1000 پیته درست کنید. بله، تعداد بک لینک ها به وضعیت هر سایت بستگی دارد. بهترین راه این است که آن را مرحله به مرحله و مداوم انجام دهید. زیرا لینک بیلدینگ باید یک فرآیند مستمر در فرآیند سئوی وب سایت باشد و فعالیت های لینک بیلدینگ هر از چند گاهی قطع نشود. اگر از بک لینک های انبوه و فشرده صحبت می کنیم و ایجاد آنها را در بسیاری از پروژه ها ممنوع می کنیم، منظور سطح اول است. ساخت بک لینک های سطح بالا بسیار خطرناک است و می تواند سایت شما را خیلی سریع به حاشیه براند. به خصوص اگر لینک هایی که در سطح اول دریافت می کنید کیفیت پایینی داشته باشند. بنابراین سعی کنید در مدت زمان کوتاهی در این سطح بک لینک های زیادی نسازید و یا اگر انجام دادید طبق یک برنامه مشخص این کار را انجام دهید.

https://baamardom.ir/198250/%D9%84%DB%8C%D9%86%DA%A9-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%DA%86%D9%86%D8%AF-%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%87-%D8%A7%DB%8C%D8%8C-%D8%AA%DA%A9%D9%86%DB%8C%DA%A9-%D8%AA%D8%A7%DB%8C%DB%8C%D8%AF-%D8%B4%D8%AF%D9%87-%D8%AF/

ارسال نظر
کد امنیتی رفرش

بلوک وسط
بلوک چپ
ورود به سایت
عضویت سریع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
موبایل :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی :
 
کد امنیتی
 
بارگزاری مجدد
آمارگیر
  آمار مطالب
  کل مطالب : 270
  کل نظرات : 0
  آمار کاربران
  افراد آنلاين : 3
  تعداد اعضا : 0
  آمار بازديد
  بازديد امروز : 271
  بازديد ديروز : 317
  بازديد کننده امروز : 65
  بازديد کننده ديروز : 56
  گوگل امروز : 3
  گوگل ديروز: 4
  بازديد هفته : 1,599
  بازديد ماه : 6,626
  بازديد سال : 18,616
  بازديد کلي : 190,039
  اطلاعات شما
  آي پي : 44.220.62.183
  مرورگر :
  سيستم عامل :
بلوک چپ
فیکس
مطالب جدید
 • آیا روبیک امن است؟ چگونه امنیت روبیک را افزایش دهیم؟
 • یو پی اس چیست و چند نوع است؟
 • کلاس خصوصی سخنرانی
 • عوارض ناشی از خطای اپراتور لیزر
 • مزایا پهپاد سمپاشی
 • جاهای دیدنی تبریز
 • آهنگ جدید شاهین بنان به نام «یکی اومدو همه کسم شد»
 • هایفوتراپی صورت چیست و چه تاثیری دارد؟
 • چند برنامه هندزفری خوب چیست؟
 • 17 راه برای جذب مشتری به سالن های زیبایی
مطالب پربازدید
 • آیا ما می توانیم به راحتی بهترین کرم ضدآفتاب را تشخیص دهیم؟
 • استخدام ادمین مدیریت پیج اینستاگرام
 • کیوورد گپ (keyword gap) چیه؟ (روش های پیدا کردن کیوورد گپ)
 • 10 بزرگ‌ترین افزایش فالوور اینستاگرام رایگان اشتباهاتی که به راحتی می‌توانید از آنها اجتناب کنید.
 • مهمترین دوره های استادبانک کدامند؟
 • بهترین مدرسین فیزیک (لیست 22 استاد و معلم خصوصی برتر فیزیک)
 • قیمت خرید ست سرویس خواب دخترانه در تانیل چوب چقدره؟
 • امکانات فروشگاه آنلاین بازار باز چیست؟
 • معرفی زبان‌های برنامه‌نویسی لینوکس
 • دربند تهران 6 ماه دیگر خواهد بود؟
مطالب تصادفی
 • پمپ کارواش برتولینی
 • سفارش و خرید سررسید 1402 ایران امروز
 • تایمر آبیاری
 • کیوورد گپ (keyword gap) چیه؟ (روش های پیدا کردن کیوورد گپ)
 • معرفی زبان‌های برنامه‌نویسی لینوکس
 • اردوی نوروزی 1402 {28 روز با رتبه}
 • انتخاب روکش صندلی مناسب برای خودرو تیبا 1
 • از خانه خود شروع به ورزش کنید
 • جزوه حسابداری فعالیت های کشاورزی را از کجا دانلود کنیم؟
 • نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری اوج