در شبکه های اجتماعی هوادار ما باشید
صفحه اصلی تالار گفتمان آرشیو عضویت ورود نقشه سایت خوراک تماس با ما طراح قالب مترجم قالب
بلوک راست
آرشیو
لینک های دوستان
بلوک راست
فیکس
بلوک وسط

خرید خانه در انگلیس

38 بازدید دوشنبه 08 آبان 1402
لایک: نتیجــــه : 0 امتیــــاز توســـط 0 نفـــر ، مجمـــوع امتیــــاز : 0

بر اساس آخرین آمار، 52.8٪ از خانواده‌ها در بریتانیا صاحب خانه هستند. 28.2٪ به صورت غیرقانونی خانه دارند و 24.6٪ با وام مسکن صاحب خانه شده‌اند. این رقم کمتر از میانگین اتحادیه اروپا و البته بالاتر از کشورهای اروپایی مانند آلمان، فرانسه و سوئیس است. مالکیت خانه در بریتانیا در اواخر قرن بیستم به دلیل طرح حق خرید که در دهه 1980 معرفی شد، افزایش یافت. جایی که به مستاجرین شورا این فرصت داده شد تا خانه‌های خود را با نرخ تخفیف خریداری کنند. به هر حال در سال‌های اخیر میانگین سنی خریداران خانه در انگلیس به میزان بالایی افزایش یافته که به دلیل افزایش قیمت مسکن است. در این نوشتار بیشتر با خرید خانه در انگلیس و مراحل آن آشنا خواهیم شد.

 

در انگلیس باید خانه خرید یا اجاره کرد؟

اگر قصد دارید برای مدت طولانی در انگلیس بمانید یا به طور کامل به آنجا مهاجرت کنید، خرید خانه در انگلیس ایده بهتری است، به ویژه این که نرخ بهره وام مسکن در سال‌های اخیر کاهش یافته است. با این حال با توجه به قیمت بالای خرید خانه در انگلیس، اجاره ممکن است انتخاب بهتری برای خارجی‌هایی باشد که قصد دارند تنها چند سال در بریتانیا اقامت کنند. اجاره مسکن همچنین به تازه واردان این امکان را می‌دهد تا اقامت در محله‌های مختلف را تجربه کرده و محله‌ای که به محل کارشان نزدیک‌تر است را انتخاب کنند.

آیا مهاجران می‌توانند در بریتانیا خانه بخرند؟

هیچ محدودیت قانونی برای مهاجران که قصد خرید خانه در انگلیس را دارند وجود ندارد. تمام اتباع خارجی و غیر مقیم نیز می‌توانند مانند شهروندان انگلیس از وام مسکن بریتانیا استفاده کنند. با این حال، افرادی که کمتر از دو سال اقامت داشته یا شغل ثابتی ندارند، ممکن است با شرایط سخت‌تری روبه‌رو شوند. شما می‌توانید برای خرید خانه در انگلیس از یک وکیل در لندن کمک بگیرید.
به طور کلی، مالیات‌های یکسانی بر املاک و درآمدهای مرتبط با دارایی برای افراد غیر مقیم بریتانیا درنظر گرفته می‌شود و اگر ملک با سود فروخته شود، مالیات بر عاید سرمایه نیز با همان نرخ پرداخت می‌شود. اگر شما مقیم بریتانیا نیستید، موظف هستید که مالیات بردرآمد را مانند سایر مالکان مقیم بپردازید؛ گرچه ممکن است بتوانید در صورت پرداخت مالیات بر درآمد، معافیت دریافت کنید.

 

مراحل خرید خانه در انگلیس

خرید خانه در یک کشور خارجی می‌تواند ترسناک باشد. اما با خرید خانه دیگر خیالتان از بابت بسیاری از هزینه‌ها راحت است. اگر قصد مهاجرت به کشور انگلیس را دارید، مراحل خرید خانه در انگلیس به شرح زیر است:
محاسبه هزینه‌های جابجایی و بررسی گزینه‌های رهن و وام
پیدا کردن ملک مناسب برای خود
مشاهده و ارائه پیشنهاد
پیدا کردن یک وکیل و به توافق رسیدن فرآیند فروش
نقشه برداری خانه و جزئیات ویژگی‌های ملک
نهایی شدن فرآیند وام مسکن
تنظیم بیمه مربوط به خانه
امضا و مبادله قراردادها
نهایی کردن فرآیند جابجایی

انتخاب بهترین ملک در انگلیس

تحقیقات آنلاین کامل قبل خرید خانه در انگلیس، مطمئناً به کوتاه شدن فرآیند خرید ملک کمک می‌کند. پس از انجام تحقیقات و تصمیم گیری در مورد نیازهای خود، تعیین بودجه و انتخاب منطقه مناسب برای زندگی، نوبت به جستجوی ملک مناسب می‌رسد. برای تصمیم‌گیری در مورد مناسب‌ترین منطقه برای خود، می‌توانید فهرستی از امکاناتی که باید در نزدیکی خود داشته باشید مانند مدارس، بیمارستان‌ها و غیره تهیه کنید یا عواملی مانند آرامش یا شادابی، موقعیت مکانی، تنوع و نزدیکی به حمل‌ونقل را در نظر بگیرید. نکته دیگری که در این مرحله باید در نظر بگیرید این است که هنگام خرید خانه در بریتانیا دو گزینه دارید:
• اجاره: در ابتدا، شما فقط مالک ملک هستید و نه زمینی که در آن قرار دارد.
• مالکیت آزاد: شما مالک هر دو هستید.
بنابراین مسئولیت‌های شما نیز بسته به نوع مالکیت متفاوت است. خانه در انگلیس معمولاً توسط آژانس‌های املاک در وب‌سایت‌هایشان فهرست می‌شود. مکان‌های دیگری که می‌توانید به آگهی‌های املاک دسترسی پیدا کنید روزنامه‌ها و وب سایت‌های آنلاین املاک و مستغلات هستند. انجام یک بررسی کامل و آنلاین به شما کمک می‌کند تا جستجوی خود را با ملکی که با نیازهای شما مطابقت دارد شروع کنید.
روش دیگری که می‌توانید برای پیدا کردن و خرید خانه در انگلیس امتحان کنید، قدم زدن در خیابان‌ها و مشاهده تابلوهای فروش است. همچنین حراج‌های خانه وجود دارد که می‌توانید در مناقصه آن‌ها شرکت کنید.

هزینه خرید خانه در انگلیس

کارگزاران وام مسکن و بانک‌ها در صورت نیاز به وام برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در بریتانیا به افراد کمک مالی می‌کنند. خارجی‌ها نیز می‌توانند از این خدمات بهره مند شوند. اگرچه این روند کمی پیچیده است، اما پیشنهادات وام مسکن بسیار جذاب و متنوع می‌باشد. اغلب مدت زمان پرداخت وام مسکن حدود 25 سال طول می‌کشد، اما می‌تواند در مورد نوع وام مسکن شما تغییر کند.
به طور کلی هزینه کل خرید خانه در انگلیس ممکن است بیش از 10 درصد افزایش یابد، زیرا برخی از هزینه‌های اضافی بیشتر از قیمت خانه جدید شماست. برخی از هزینه‌هایی که برای خرید و نگهداری از خانه خود در بریتانیا نیاز دارید عبارتند از:
حق تمبر: کلیه خریدهای املاک و مستغلات بیش از 125000 پوند مشمول این مالیات هستند که بین 2 تا 12 درصد متغیر است.
سپرده: در صورت دریافت وام مسکن در انگلستان برای خرید خانه در انگلیس، که معمولاً بین 5 تا 40 درصد قیمت ملک متغیر است، باید مبلغی را برای هزینه‌ها بپردازید.
هزینه‌های رهن: اخذ وام مسکن برای خرید خانه دارای هزینه‌های متعددی است، از جمله هزینه‌های ترتیب، هزینه‌های رزرو و هزینه‌های ارزیابی.
هزینه‌های حقوقی: چه وام مسکن بگیرید یا نه، باید یک وکیل استخدام کنید تا از طرف شما کار کند.
عوارض ثبت زمین: برای انتقال اسناد قانونی ملک به مالک جدید، باید عوارض ثبتی پرداخت شود.
اینها هزینه‌های کلی است که هنگام خرید ملک در انگلیس با آن روبه رو می‌شوید. همچنین موظف به پرداخت مالیات بر دارایی خواهید بود.

فرآیند خرید ملک در بریتانیا

فرآیند خرید واقعی با ارائه پیشنهاد به عنوان خریدار شروع می‌شود. شما می‌توانید پیشنهاد خود را مستقیماً به صورت حضوری یا از طریق مشاور املاک به فروشنده ارائه دهید. اگر فروشنده پیشنهاد شما را بپذیرد، فرآیند انتقال مالکیت را آغاز می‌کند. هنگام خرید خانه در انگلیس، پس از ارائه پیشنهاد می‌توان وکیل استخدام کرد؛ از این رو، این پیشنهاد از نظر قانونی هیچ یک از طرفین را قبل از مبادله قراردادها متعهد نمی‌کند.
پس از اتمام این مراحل، نوبت به بررسی خانه است. این فرآیند می‌تواند توسط وام گیرنده انجام شود یا می‌توانید آن را به عنوان یک خدمات اضافی برون سپاری کنید. یک نظرسنجی اولیه حدود 250 پوند هزینه دارد در حالی که یک نظرسنجی دقیق که ارزش گذاری را نیز ارائه می‌دهد بیش از 400 پوند هزینه خواهد داشت. با این حال، اگر خانه‌ای قدیمی می‌خرید که نیاز به بررسی بیشتری که شامل ساختمان یا سازه می‌شود، دارد احتمالاً لازم است 600 پوند یا بیشتر هزینه پرداخت کنید. اگر نظرسنجی که انجام داده‌اید مشکلاتی را نشان دهد، می‌توان دوباره روی قیمت مذاکره کرد.
در نهایت پس از این که پیشنهاد شما پذیرفته شد، وقت آن است که سپرده پرداخت کنید و به سمت نهایی کردن وام مسکن بروید. در ادامه این مراحل، انتقال مالکیت با امضا و مبادله قراردادها و انتقال وجه مربوطه از طریق حساب وکلا به پایان می‌رسد.

 

تحویل خانه

پس از گذراندن تمامی مراحل گفته شده در بالا، شما کلید خانه خود را دریافت خواهید کرد، اکنون تنها چند مرحله وجود دارد که باید انجام دهید:
1- اولین کاری که باید در این مرحله انجام دهید این است که بیمه خود را دریافت کنید. چند نوع بیمه وجود دارد که هم خانه و هم سایر اموال یا بیمه‌هایی که تمام محتویات ساختمان از جمله خودش را پوشش می‌دهد.
2- دومین کاری که باید انجام شود این است که آب و برق را راه اندازی کنید. با مقایسه شرکت‌های آنلاین می‌توانید ارائه دهنده اینترنت و برق خود را انتخاب کنید. هنگامی که بهترین موارد را برای خود انتخاب کردید، می‌توانید به سایر خدمات ثانویه مانند تلویزیون، تلفن ثابت و غیره بپردازید.
پس از انجام تمام این مراحل، نوبت به نقل مکان و بازسازی خانه‌ای است که خریداری کرده‌اید.

 

جمع بندی

اگر قصد خرید خانه در انگلیس را صرفاً با هدف سرمایه‌گذاری دارید یا می‌خواهید برای مدتی در آنجا زندگی کنید و سپس به مکان دیگری بروید، توجه داشته باشید که پس از اتمام بازپرداخت وام مسکن، فرآیند فروش بسیار آسان است. با این حال، اگر هنوز در مرحله بازپرداخت هستید، ممکن است لازم باشد هزینه‌های اضافی یا زیان‌های ناشی از وام مسکن را پرداخت کنید. در غیر این صورت، بازار املاک و مستغلات سریعی در بریتانیا وجود دارد که می‌توانید در کمترین زمان از مزایای سرمایه گذاری خود بهره مند شوید. صرافی انگلستان با دارا بودن تمامی مجوز‌های قانونی برای انتقال وجه به منظور خرید خانه در لندن در کنار شماست. با ما تماس بگیرید 00443333443307

مشاهده رفرنس:  https://sarafi.uk/9401/

ارسال نظر
کد امنیتی رفرش

بلوک وسط
بلوک چپ
ورود به سایت
عضویت سریع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
موبایل :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی :
 
کد امنیتی
 
بارگزاری مجدد
آمارگیر
  آمار مطالب
  کل مطالب : 284
  کل نظرات : 0
  آمار کاربران
  افراد آنلاين : 3
  تعداد اعضا : 0
  آمار بازديد
  بازديد امروز : 382
  بازديد ديروز : 184
  بازديد کننده امروز : 57
  بازديد کننده ديروز : 85
  گوگل امروز : 0
  گوگل ديروز: 4
  بازديد هفته : 2,306
  بازديد ماه : 4,672
  بازديد سال : 35,648
  بازديد کلي : 207,071
  اطلاعات شما
  آي پي : 44.200.27.215
  مرورگر :
  سيستم عامل :
بلوک چپ
فیکس
مطالب جدید
 • چگونه در 1 ماه لاغر شویم؟
 • حفاظ ضد سرقت کرکره برقی درب آپارتمان
 • مزایای ویزای استارتاپ کانادا چیست؟
 • پرطرفدارترین بازی‌های موبایلی از نظر ایران موجو
 • به موسیقی پاپ و تاثیرات آن در آرامش گوش دهید
 • خدمات سالن زیبایی
 • بهترین فروشگاه سرویس خواب زنانه نوروزی در تهران
 • آهنگ جدید ایوان بند به نام «تو چشات چی داره که بگیره ول نمیکنه»
 • صفر تا صد هنگام خرید خودرو در ترکیه
 • راهنمای کامل جوان سازی پوست
مطالب پربازدید
 • آیا ما می توانیم به راحتی بهترین کرم ضدآفتاب را تشخیص دهیم؟
 • استخدام ادمین مدیریت پیج اینستاگرام
 • 10 بزرگ‌ترین افزایش فالوور اینستاگرام رایگان اشتباهاتی که به راحتی می‌توانید از آنها اجتناب کنید.
 • مهمترین دوره های استادبانک کدامند؟
 • کیوورد گپ (keyword gap) چیه؟ (روش های پیدا کردن کیوورد گپ)
 • بهترین مدرسین فیزیک (لیست 22 استاد و معلم خصوصی برتر فیزیک)
 • قیمت خرید ست سرویس خواب دخترانه در تانیل چوب چقدره؟
 • دربند تهران 6 ماه دیگر خواهد بود؟
 • ویژگی های میلگرد ساده و تعریف آن چیست؟
 • بازار خان یزد نکته: مثبت باشید
مطالب تصادفی
 • جدیدترین و لوکس ترین طراحی داخلی منزل در شرکت بازسازی و طراحی داخلی ساختمان در تهران
 • کلاه کاسکت AGV مدل X70 رنگ قهوه ای
 • بهترین هندزفری برای مکالمه با موبایل از دیدگاه ایمن خرید
 • علل روستای فیلبند اتلاف وقت است
 • تبلیغات خلاق چیست و چه تاثیری بر کسب و کارها می گذارد؟
 • روش تضمینی برای برق انداختن ظروف مسی و سماور برنجی
 • بهترین مدرسین فیزیک (لیست 22 استاد و معلم خصوصی برتر فیزیک)
 • چه چیزی باعث بیماری پروستات می شود؟ 5 دلیل برای دانستن!
 • چگونه لکه شیر را از روی فرش پاک کنیم؟
 • برای تولید فولاد از یک سری ترکیبات شیمیایی به خصوص استفاده می شود